Sayfa 25/50 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
500 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

setipirant varken bence androjenlere çok fazla bulaşmayın bence bu etken tek başına bile dökülme için çok etkili bunu masaj ve iğneleme ile desteklerseniz güzel sonuçlar alırsınız.en kısa zamanda kendi fotoğraflarımı konumda paylaşıcam umudunuzu kaybetmeyin miracle hocamada buradan teşekkürler desteği için iyi akşamlar.

Yeni Üye
    Elinde fazladan seti bulunan birileri varsa benimle iletişime geçebilir mi?

Yeni Üye
    arkadaşlar uzun süredir proscar ve minoxidil kullanıyorum, sizce Setipipranta geçsem saçlarımı koruyabilirmiyim?

Yeni Üye
    seti'ye başlamak istiyorum ama satın alabileceğim bi yer yok sanırsam

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aralar derim soyuluyor ve aoyulan yerde dökülmeler oluyor.bu ne demek anlamadım şimdi

Alım grubu varsa eklermisiniz beni de

Yeni Üye
    arkadaslar, seti minoxidil ile cozulurmu?

Alıntı ccie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, seti minoxidil ile cozulurmu?
    Bir kaç dk içinde çalkalanarak hızlıca çözünür.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Tesekkurler abi. bBn setiyi minox ile kullanmayi dusunurum. Bence iyi kombinasyon olabilir.

Alıntı ccie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler abi. bBn setiyi minox ile kullanmayi dusunurum. Bence iyi kombinasyon olabilir.
    Kesinlikle minoxidil in çok daha ötesinde bir etki olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 25/50 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon