Sayfa 44/50 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
500 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Arkadaşlar bu ürünü kullanıp cinsel yanetki gören var mı?

setipiprant kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor günde kaç mg kullanıyorsunuz dökülme durumu vb nasıl

ben 100 120 arası kullanıyorum dökülme az 2017 temmuzdan beri kullanıyorum.
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Yeni Üye
    Alıntı Tosunbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    setipiprant kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor günde kaç mg kullanıyorsunuz dökülme durumu vb nasıl

ben 100 120 arası kullanıyorum dökülme az 2017 temmuzdan beri kullanıyorum.
    Etkisi kaç ay sonra olma ya başladı ve saç çıkışları sağladımi seti

Yeni Üye
    Selamlar 15 gündür setipiprant 1.5 aydır cellagance kullanıyorum setipipranta başlamamla birlikte dökülmeler çok arttı bu normal mi kullanıcıların çoğu hızlı etkiden bahsetmişte

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben 3 günlük karışım için 5 ml kolanya, 1 ml gliserin ve gelen setipirantın 1/10 unu kullanıyorum. Sizce nasıl. Birde duş aldıktan sonra kafamı kuruluyorum ondan sonra etkenleri kullanıyorum. bi mahsuru var mıdır

İyi çözünüyorsa problem yok ama eger goz karariyla hazirliyorsaniz setiyi bence bir hassas terazi alin daha saglikli bir hesaplama olur.Duştan sonra kullanmanin bi mahsuru yok bence ben de ara ara öyle yapiyorum.

Alıntı Dremr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar 15 gündür setipiprant 1.5 aydır cellagance kullanıyorum setipipranta başlamamla birlikte dökülmeler çok arttı bu normal mi kullanıcıların çoğu hızlı etkiden bahsetmişte
    Dönem dönem dokulme sayisinda dalgalanma olabiliyor diye biliyorum yani artip azalabilir belki rastlanti olmustur. Negatif bi etki yapacagini sanmiyorum setinin,cok kisi fayda goruyor setiden. Bence biraz daha sabredin en azindan 1 ay bi gozlem yapin eger daha da siddetlenirse yazarsiniz tekrardan.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Scrpnkng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 3 günlük karışım için 5 ml kolanya, 1 ml gliserin ve gelen setipirantın 1/10 unu kullanıyorum. Sizce nasıl. Birde duş aldıktan sonra kafamı kuruluyorum ondan sonra etkenleri kullanıyorum. bi mahsuru var mıdır
    Güzel dmso ekleyebilirsiniz duş aldıktan sonra sürebilirsiniz ben bir sıkıntı yaşamadım.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    1,5 yıldır hep farklı etkenler kullanarak şaçlarımı korudum 1,5 sene önce Prp yaptırdığımda saç dökülmem 3/4 ay hiç olmamıştı ondan sonra hangi etkenleri kullanırsam kullanayım hep dökülme oldu özellikle son 1/2 aydır çok dökülmem var ama seyrelme fazla Yok yinede günlük 100/150 dökülme beni telaşlandırıyor
    Kullandıklarım şuan
    Seti+cel+ru+ oral finas+ oral dutas+ oral diane 35 + oral aldactone bu kadar yoğun tedavide nasıl olurda dökülme böyle fazla olur durmazsa tekrar Prp yaptıracağım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Saclan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,5 yıldır hep farklı etkenler kullanarak şaçlarımı korudum 1,5 sene önce Prp yaptırdığımda saç dökülmem 3/4 ay hiç olmamıştı ondan sonra hangi etkenleri kullanırsam kullanayım hep dökülme oldu özellikle son 1/2 aydır çok dökülmem var ama seyrelme fazla Yok yinede günlük 100/150 dökülme beni telaşlandırıyor
    Kullandıklarım şuan
    Seti+cel+ru+ oral finas+ oral dutas+ oral diane 35 + oral aldactone bu kadar yoğun tedavide nasıl olurda dökülme böyle fazla olur durmazsa tekrar Prp yaptıracağım
    hocam oral final, oral dutas okey de oral diane'ye hiç girme derim topikal günde 1 tabletin 4'te birini dahi sürsem çok kötü oluyorum bir de oral kullanıyorsun. Belki atladığın başka şeyler vardır mesela topikal uygularken kafa derin temiz oluyor mu veya dermastamp tarzı bişiy kullanıyor musun emilemiyor olabilir mi?
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Sayfa 44/50 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon