Sayfa 31/50 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
500 sonuçtan 301 ile 310 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    menekşe yağı al kokusu daha hafif ve güzel lavantaya göre.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar seti sacta yagli bi goruntu bırakıyor onun icin ne yapmamız lazim sabah mesela surup hafif fonle gune devam edicem ama yagli bir his birakiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yağlı hissiyatı propilen glikol yada gliserin taşıyıcı olarak ne kullanıyorsanız onlar yapıyor. Ona çözüm yok benimde sıkıntım saçımı yıkamaktan bıktım o yüzden artık minoxuda ru58841ide günde tek sefere indirdim gece 30 dk arayla sürüyorum ve uyuyorum sabahta yıkıyorum. Yoksa saç zaten seyrek birde ıslak-yağlı bir görünüm oluşunca berbat oluyor. gece ortalama 11den sabah 7-8 e kadar zaten emilim sağlanmış oluyor.

Sadece alkol ppg bir kaç dk sonra tamamen kurur .
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ben mecitefendiden lavanta yagi aldim cok keskin kokuyor yani nazik bi koku beklemiştim ama şişeyi koklayınca sanki baharat dükkanına girmişim gibi hissediyorum beyler sizde de böyle bi durum var mı 1 damlası bile 2 ml çözeltinin kokusunu değiştiriyor
    Yağı bir peçeteye damlatın gece ve sabah bakın uçup gitmiş mi iz kalmış mı eğer uçup gitmemişse orjinal uçucu yağ değildir içine başka yağlarda karıştırmış olabilirler.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Setipiprant kullanan arkadaşlarım için son bilgileri güncellemek istiyorum; Fiyat usd bazında değişmemek üzere aylık kullanım 4.5 gr a çıkmayı başardık (günlük 125-150 mg) bu dozda etki kesinlikle çok farketti bunu belirtmem gerekiyor, son olarak çözünmüş setipiprantı buzdolabında saklayalım ve 3 günlük hazırlamak istemeyenler 1 haftalık hazırlayabilirler (aylık toz kristalin 1/4 ü ).
    Konu Miracle tarafından (26.02.2018 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam ben yatagin altinda sakliyodum sorun olmusmudur

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben yatagin altinda sakliyodum sorun olmusmudur
    Sorun olmaz dolapta saklayın bundan sonra.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun olmaz dolapta saklayın bundan sonra.
    Oda sıcaklığında saklıyorum problem olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Toz oda sıcaklığında saklanabilir ama çözelti(losyon hali) buzdolabında saklanmalı

Sayfa 31/50 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon