Sayfa 32/50 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
500 sonuçtan 311 ile 320 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye

Exclamation Yeni formül

Merhaba hocam ben oral finas+dutas+diane35 kullanıyorum sonuçlar fena değil ama çok bariz gürleştirmiyor sizin uygulamalarınızı uygulamak istiyorum bana ulaşırsanız memnun olurum 🙏

Yeni Üye
    Merhaba seti iyi fayda sağlıyor mu seti varken diane gerek var mı

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Saclan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam ben oral finas+dutas+diane35 kullanıyorum sonuçlar fena değil ama çok bariz gürleştirmiyor sizin uygulamalarınızı uygulamak istiyorum bana ulaşırsanız memnun olurum ��
    Ne yapıyosun hocam sen �� oral ilaçlar kadın yapıyor diyorlar ya , diane35 seni gerçekten kadın yapar uzun vadede geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşayabilirsin.İlla kullanıcaksan sadece fin veya dut kullan
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok tehlikeli tedavi uyguluyorsun tavsiyem oral kullanımını bırakman olur. Diane veya dutası topikal kullanabilirsin.

Güvenli etkenler ile değiştiriyoruz tedaviyi arkadaşlar kendisi ile görüştüm bırakıyor rahat olun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle hocam sayesinde tüm oral ilaçları bırakıyorum inşallah oral ilaçlardan daha güzle etki edecek seti ve cellange los

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenli etkenler ile değiştiriyoruz tedaviyi arkadaşlar kendisi ile görüştüm bırakıyor rahat olun.
    Teşekkürler hocam ��

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ozaman masraf aylik 150 ye gelecek dmso etil alkol vs dahada artar ,bizde ogrenciyiz zorlanicaz gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu arada sacta yagli his birakma sorununu ,alkol oranini yukseltmem ile son buldu bilginiz olsun

Yeni Üye
    Alıntı Yandancatli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese 21 yaşındayım. 4 aydır Cell losyon kullanıyorum. Son bir aydır tedavime Seti ekledim ve sonuç mükemmel diyebilirim. Tedavilerden önce günlük 100+ bir dökülmem vardı. Şu an sıfıra yaklaşmış durumda. Yalnı DMSO eklemeden setinin etkisi çok az olduğunu söylemem gerekir. Duştan sonra dökülmem bu kadar şu an
    [IMG][/IMG]
    Saç uzunken diplere nasıl yediriyorsun

Sayfa 32/50 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon