Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: 3 yillik hikayem...

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoriaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arizona colu
    Hahahahaah bu adam manyak ya .d.d

son durumun nasıl dostum ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar doslarım baya uzun bir süre ara verdim forumada tedaviyede yaklaşık 3 yıl belki 4.Yeni foto ve tedaviyle karşınıza gelicem Allah nasip ederse.Saç soracak olursanız kafamda pek bişey kalmadı :dd kuafor kesimleriyle az çok kapatmaya çalışıyoruz ama artık bakan saçlarda gitmiş diyo yani :dd.Neyse dosltarım gece fotolarla uğraşır tekrar yuvaya dönüşümüzü yaparız:d.Bizim 2014-15 tayfasından kimler kaldı yav d.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

hocam kullandığın şeylerden yaneti gördün mü mesela cinsellik anlamında? bukadar şey kullanıp saçların nasıl gitti anlamadım :S

birde saçları çekiştirince elime 10-15 geliyor demişsin, bana aynısı saçta degil ama göğüs kısmında oluyor. baya gür göğüs kıllarım ve çekiştirince kolay kopabiliyor. neden acaba?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar doslarım baya uzun bir süre ara verdim forumada tedaviyede yaklaşık 3 yıl belki 4.Yeni foto ve tedaviyle karşınıza gelicem Allah nasip ederse.Saç soracak olursanız kafamda pek bişey kalmadı :dd kuafor kesimleriyle az çok kapatmaya çalışıyoruz ama artık bakan saçlarda gitmiş diyo yani :dd.Neyse dosltarım gece fotolarla uğraşır tekrar yuvaya dönüşümüzü yaparız:d.Bizim 2014-15 tayfasından kimler kaldı yav d.
    Hoşgeldin landon, özlettin kendini ya hu, sevindim yuvaya dönmene.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 yılında memnun olmadığın saç benim için mısır tarlası gibi 3 yılda tedaviye rağmen ne kadarı gitti merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    As etkiyi alıp gözden kaybolan saçlar gidince geri gelen tayfadansın sen de sanırım hocam hoşgeldin dönüşün iyi olur inşallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mesaj yazdım ama ya yollamayı unuttum yada silindimi ne anlamadım :d.Ozaman tekrar girizgah yapayım :d.Hoşbuldum abilerim kardeşlerim.Etki alıp terketmek değilde üniversiteye başladım-bitirdim.Ve hayatımda çok yolunda gitmedi uzun bi süre.O süre zarfında dikkat edemedim.Son 1 yıl içerisinde 4-5 ay min dut kullandım ama aşırı düzensiz.Bir haltını görmedim yani ama daha agresif ve disiplinli bi şekilde dönecem inşallah.Miracle abimiz de buralardımı yav .
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456