5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Zigavus Extra Plus Sarımsakl Şampuan Kullananlar

Yeni Üye

Zigavus Extra Plus Sarımsakl Şampuan Kullananlar

Evet arkadaşlar yaklaşık 3 aydır kullanıyorum bu şampuanı ben pek bi etkisini görmedim açıkçası yanında doğal tedaviler uyguluyorum bilemedim kullanmaya devam etsem mi etmesem mi bilemedim başka kullanan var mı bu şampuanı ? Eğer bu şampuanı bırakırsam Kerastase mi kullansam bilemedim ne önerirsiniz herhangi bir kepek problemim yok sadece erkek tipi dökülme problemim var.
    Not Tedavim: sabah akşam çörek otu yarım çay kaşığı çiğneyerek (Ara sıra artık yiyorum öyle )
    her gün 1 tabak kabak çekirdeği ,(haftada 1 falan yiyorum)
    Sarımsaklı zeytinyağı sürüyorum saçlarıma bazen (zeytinyağı yumurta akı ve limon karışımı yapıyorum) Haftada 1
    şampuan zigavus extra plus sarımsaklı 28.07.2016 başlangıç devam ediyorum
    biotin hapı günde 1 adet 25.08.2016 devam ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zigavus extra plus sarımsaklı şampuanı yaklasık 3 aydır bende kullanıyorum.

Beklediğim etkiyi göremedim. Prozinc veya sebamed daha iyi seçenek olabilir.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Yeni Üye
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zigavus extra plus sarımsaklı şampuanı yaklasık 3 aydır bende kullanıyorum.

Beklediğim etkiyi göremedim. Prozinc veya sebamed daha iyi seçenek olabilir.
    doğrudur ama ben 3 paket bitirdim sayılır dökülmem devam ediyor ancak yine 3 paket daha alıcam sipariş vericem bakalım neler olcak 6 ay deniyelim bakalım neler olcak hayırlısı ile görücez
    Not Tedavim: sabah akşam çörek otu yarım çay kaşığı çiğneyerek (Ara sıra artık yiyorum öyle )
    Sarımsaklı zeytinyağı sürüyorum saçlarıma bazen (zeytinyağı yumurta akı ve limon karışımı yapıyorum) Haftada 1

Ben yıllarca aktarlarda satılan şampuanların tüm markalarını denedim hemen hemen bana göre hepsi hikaye. Ne saç çıkardı ne gürleşti nede hacim kazandı. Schwarzkopf Bonacure, Loreal Professionnel değişimli olarak kullanıyorum ikiside çok güzel bence. Saçınıza uygun olanı alıp kullanmaya devam edin n11 de güzel indirimle satıyorlar. Ben şampuanı kaliteli kozmetik markasından alıp yanında doğal hakiki bakım yağları kullanma taraftarıyım.

Yeni Üye
    Alıntı _ozgur_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yıllarca aktarlarda satılan şampuanların tüm markalarını denedim hemen hemen bana göre hepsi hikaye. Ne saç çıkardı ne gürleşti nede hacim kazandı. Schwarzkopf Bonacure, Loreal Professionnel değişimli olarak kullanıyorum ikiside çok güzel bence. Saçınıza uygun olanı alıp kullanmaya devam edin n11 de güzel indirimle satıyorlar. Ben şampuanı kaliteli kozmetik markasından alıp yanında doğal hakiki bakım yağları kullanma taraftarıyım.
    Nasıl geliyor saçlarınıza acaba ve ne kadar mal oluyor size acaba?