Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Ketakonazol ' un (nizoral konazol) saç dökülmesine etkisi üzerine güzel bir çalışma

SaçımınDoktoru Üyesi

Tek başına ketoral kremin konuda ki çalışma kadar etki edebileceğini düşünüyor musunuz arkadaşlar ? Bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası ..

Banned
    arkadaşlar bu kremi kullanmak istiyorum hergün kullanmakta zarar olurmu

Yeni Üye
    Yanlış bir şey demek istemiyorum ama ne zaman bu şampuanla saçımı yıkasam duş alırken ve duştan sonraki gün o kadar çok saçım dökülüyor ki anlatamam. Aynı şey miracle losyonda da oluyor. Bir tek bana yaramıyor herhalde bunlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de pek inanmıyorum o kadar işe yaradığına. Daha hiç sadece kremle veya konazol şampuanla saç dökülmesini durduran bir tane insan bile tanımadım.

Krem, alın çizgisinde işe yarıyabilir, kökler daha dayanıklı olur bu mümkün fazlasını da kimse söylemiyor zaten.

pek her gün kullanıma uygun mu ? günde 1 kere sürmek yeterli mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ketoral şampuanı 3 aydır haftada 2 kere, AzelDerm sabah Acnelys ve Ketoral krem akşam kullanıyorum. Bu kadar yoğun bir tedavi uygulamama rağmen ön çizgi ve şakaklarda 3 ayda çok düşük performans aldım

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de yaklasık 2-3 haftadır kullanıyorum da başta bir dökülme yapıyor mu acaba ya şakaklarımda bir değişim var ya yeni çıkışlar var ya da minyatürleşme ama saç çizgim daha ileride gibi anlayamadım
    Saçları bozuyor değil mi? Daha cansız, kuru, sağlıksız görünüyor? Aynı sebepten dolayı bıraktım bende bu şampuanı. Özelikle şakakları kötü etkiliyor?

dostlar eczanede fiyatı nedir bu kremin bilen varmı?

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456