Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 5 aylık dutasteride deneyimim ve yan efektleri, lütfen yardım...

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba bu ilacı kullananlarda menide sarıya dönme, menide tortu, gece idrar'da meni gelme, kasık ağrısı gibi rahatsızlıkları oldumu?
    25 gündür, 2 güne 1 alıyorum, bir sıkıntı yok. menide sarıya dönme bildiğim kadarıyla uzun süreli cinsel ilişki olmadığı zaman oluyor.

Acaba bu ilacı kullananlarda menide sarıya dönme, menide tortu, gece idrar'da meni gelme, kasık ağrısı gibi rahatsızlıkları oldumu?
    Testis ağrısı oluyor, meni su rengine geliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kasık ağrısı dışındakiler bende oldu . sarı renkli tortu geliyor menide boşalırkende biraz sıkıntı yaratıyor ağrılı oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasık ağrısı dışındakiler bende oldu . sarı renkli tortu geliyor menide boşalırkende biraz sıkıntı yaratıyor ağrılı oluyor
    Bu tarz yan etkiler bende hiç olmuyor. Açıkçası kafa karışıklığı sadece... Yan etki görmüyorsam kullanmaya devam etmeli mi bilemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende topikal olarak minoxun içinde kullanıyorum ama yan etki yok gerçi etkide yok ama sanırım etki ile yanetki doğru orantılı

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ilaçları bıraktığınızda bu etkiler kayboluyor mu?

Bana bir Enfeksiyon mu bulaştı yoksa tüm bu etkiler Min-Dut losyon mu yaptı yada Sistit mi oldum soğuktan, bilmiyorum.

Dr. Öroloji, Enfeksiyon hastalıkları gittim kan ve idrar tahlillerim temiz çıktı. Ama kasıklarımdaki ağrı ve tuhaflık hala geçmedi. Gece yatağıma uzandığım an başlıyor bu etkiler.

Sizde de yürürken kasıklarda ağrı oluyor mu sabahları akşamları?

Ben bu problem geçene kadar tedaviyi bıraktım.

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu ciddi bir sorun, tüm bunlara rağmen tedaviye devam edecek misiniz?

Alıntı Kafada kıl yok vücut dolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Testis ağrısı oluyor, meni su rengine geliyor.
    Geçmiş olsun.

10 yıl proscar kullanan var adam hiç sıkıntı yaşamamış 4 yıl kullanan da olmuş sıkıntı olmamış 2 ay kullanıp beter olan da ver belki bünye meselesi bilmiyorum.
    Ama şöyle birşey var ben dht engellemek için 5 6 aydır uğraşıyorum hiç yan etki yaşamadım ama ne zaman ki yan etkileri 3 4 sayfa okudum o zaman yan etki hissetmeye başladım.Zor erekte oluyorum falan diye düşündüm ama bana psikolojik gibi geliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ilaçları bıraktığınızda bu etkiler kayboluyor mu?

Bana bir Enfeksiyon mu bulaştı yoksa tüm bu etkiler Min-Dut losyon mu yaptı yada Sistit mi oldum soğuktan, bilmiyorum.

Dr. Öroloji, Enfeksiyon hastalıkları gittim kan ve idrar tahlillerim temiz çıktı. Ama kasıklarımdaki ağrı ve tuhaflık hala geçmedi. Gece yatağıma uzandığım an başlıyor bu etkiler.

Sizde de yürürken kasıklarda ağrı oluyor mu sabahları akşamları?

Ben bu problem geçene kadar tedaviyi bıraktım.

Bu ciddi bir sorun, tüm bunlara rağmen tedaviye devam edecek misiniz?

Geçmiş olsun.
    benim için sıkıntı yok spermle bi işim yok fiziksel olarakta kendimi iyi hissettiğm sürece devam etmeyi düşünüyorum

Yeni Üye
    Bu ilacı kullanıp testestoronu cok artan oldu mu ? Geçen sene 2 aya yakın kullandım kafamdaki küçük tüyler bile dökülmüstü.İlacı kesmıstım daha fazla dökülücek diye.Tekrar başlamayı düşünüyorum ama hala korkularım var.Tecrübeli artasları yoruma davet edıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finas-Dutas ile artan testonun önüne geçmek için yakı otu+ısırgan otu+tıbbi nane(normal değil) karıştırarak çay yapın 5 dakika demleyip için çok etkili.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon