Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: CB0301 (Cortexolone 17α-Propionate) Kullanıcıları ve Hakkında Bilgi

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir eczacı bulacaksın merch dmso pure alcaksın tartı hakında bilgim yok
    cb 10mg 1ml minox yada cafeın alkol setı 50mg 1ml gunluk yapacaksın ....
    Tosun hocam seti yi 1 ml şeklindemi hazırlayalım ben 150 mg seti 6 ml elseve 2 ml dmso yapıp günde 1, 3 gün kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bends cb almak istiorum benide ekleyin

Yeni Üye
    miracle hocamın bildiği üzere hiç tedavi uygulamadım hala araştırma aşamasındayım. bende katılmak istiyorum hep beraber saç durumumu göze alarak tedaviyle kombinleyebilirsek bende katılmak isterim gruba.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bende almak istiroyum cb ve seti Yardımcı olurmusunuz ?

Groupbuy a katılmak isteyen iletişim bilgilerini iletsin sadece buradan belirtmeniz bir şey ifade etmiyor arkadaşlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar siz dmso'yu buzdolabında mı saklıyorsunuz. Düşük sıcaklıklarda bile donuyor bu madde
    Oda sıcaklıgında saklasam bir sorun olur mu acaba, zira sürekli donup sonra da çözdüğümün için zamanla dmso etkisini kaybediyor gibi hissediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar 2 haftadır cb ve seti kullanmaktayım. Bir gün cb bir gün seti kullanıyorum. Sonrasında ise Ketoral krem sürüyorum.

Miracle losyon kullanırken alnımda sivilceler çıkarıyordu, bazıları büyük ve ağrılı oluyordu ve buna ek olarak sabah ereksiyonu yaşamıyordum.

Belki normal dozlardan fazla kullandığım için belki de içine ara sıra daha güçlü etkenler (dustarid) koyduğum için bu belirtileri yaşamış olabilirim, zira forumda miracle losyonu kullanıp da alnından sivilce çıkan birilerini görmedim. (bazen de oral 1/4 proscar kullanıyordum)

Miracleyi ve diğer etkenleri artık bıraktım (minoksil de kullanmıyorum)

CB+seti+ketoral kullanıyorum sadee. Ve şunu diyebilirim,

Yüzümdeki sivilceler iyice azaldı, şuan sadece izleri duruyor, yakında onlarda eminim silinecek.

Tekrardan sabah ereksiyonu yaşamaya başladım, eskiden nadir olurken şimdi hemen hemen her gün yaşıyorum.

Şuan için yan etki SIFIR diyebilirim. En azından gözle görülür bir sorun yaşamıyorum.

Ve en güzeli saç çıkışı yaşıyorum. Hem yan etkisi yok hem de saç çıkışı oluyor. (yukarıda belirtiğim gibi ketoral kremde kullanıyorum, cb mi seti mi yoksa ketoral mı daha fazla oranda saç çıkarıyor tek tek kullanıp denemek gerek)

Seti'ye gelirsek, konuşmaya bile gerek yok. Hiçbir şekilde yan etki yaratmamakta.

Şuan her şey yolunda gidiyor. Benim en büyük şikayetim çıkan saçların sonrasından dökülmesi idi.

Bu maddeler sisteme etki etmediği için bu konuda umutluyum, çıkan saçlarım bu sefer dökülmeyecek inşallah.

Selam.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 haftadır cb ve seti kullanmaktayım. Bir gün cb bir gün seti kullanıyorum. Sonrasında ise Ketoral krem sürüyorum.

Miracle losyon kullanırken alnımda sivilceler çıkarıyordu, bazıları büyük ve ağrılı oluyordu ve buna ek olarak sabah ereksiyonu yaşamıyordum.

Belki normal dozlardan fazla kullandığım için belki de içine ara sıra daha güçlü etkenler (dustarid) koyduğum için bu belirtileri yaşamış olabilirim, zira forumda miracle losyonu kullanıp da alnından sivilce çıkan birilerini görmedim. (bazen de oral 1/4 proscar kullanıyordum)

Miracleyi ve diğer etkenleri artık bıraktım (minoksil de kullanmıyorum)

CB+seti+ketoral kullanıyorum sadee. Ve şunu diyebilirim,

Yüzümdeki sivilceler iyice azaldı, şuan sadece izleri duruyor, yakında onlarda eminim silinecek.

Tekrardan sabah ereksiyonu yaşamaya başladım, eskiden nadir olurken şimdi hemen hemen her gün yaşıyorum.

Şuan için yan etki SIFIR diyebilirim. En azından gözle görülür bir sorun yaşamıyorum.

Ve en güzeli saç çıkışı yaşıyorum. Hem yan etkisi yok hem de saç çıkışı oluyor. (yukarıda belirtiğim gibi ketoral kremde kullanıyorum, cb mi seti mi yoksa ketoral mı daha fazla oranda saç çıkarıyor tek tek kullanıp denemek gerek)

Seti'ye gelirsek, konuşmaya bile gerek yok. Hiçbir şekilde yan etki yaratmamakta.

Şuan her şey yolunda gidiyor. Benim en büyük şikayetim çıkan saçların sonrasından dökülmesi idi.

Bu maddeler sisteme etki etmediği için bu konuda umutluyum, çıkan saçlarım bu sefer dökülmeyecek inşallah.

Selam.
    cb daha çok yeni bi etken o yüzden hala takipteyim.ancak seti hakkında henüz olumsuz yorum hiç okumadım.benim de elimde 20 günlük bi miracle losyon var o bitsin başlycam setiye.ancak size bikaç sorum olacak
    hocam seti ve cbyi günde birer kez kullandığınızı söylemişsiniz.günde kaç mg kullanıyorsunuz?
    ketorali tepeye nasıl sürüyorsunuz ya da sürüyor musunuz?
    dermaroller kullanıyor musunuz?
    dökülmede bariz azalma farkettiniz mi?

Miracle hocam kişiden kişiye değişir ama ortalama kaç günlük bir süreç sonunda gelişme olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam kişiden kişiye değişir ama ortalama kaç günlük bir süreç sonunda gelişme olabilir
    2 ay düzenli kullanımda dökülmenin azaldığını görürsün 2 yıl düzenli kullanımda yeni saçları(tüy değil) görürsün

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon