Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
48 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: CB0301 (Cortexolone 17α-Propionate) Kullanıcıları ve Hakkında Bilgi

Yeni Üye jamster258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Hocam ereksiyon kaybı miracle losyon yüzünden mi oldu ? Yoksa dustarid attığınız için mi ?
    Seti ve CB 'nin bir aylık maliyeti kaç tl oluyor ortalama ?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://tophairlosstreatments.com/cb...ase-2-results/

"Cassiopea'ya göre, CB0301'in doz aralıklı sonuçlarını bulmak için 2018 yılına kadar beklemek zorunda kalacağız.Ve o zamana kadar, faz 3 denemelerinin tamamlanması bekleniyor."

denmiş sanırım birkaç yıl daha bekleyeceğiz fda onayı için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kusurabakmayın cevapları yeni gördüm.

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cb daha çok yeni bi etken o yüzden hala takipteyim.ancak seti hakkında henüz olumsuz yorum hiç okumadım.benim de elimde 20 günlük bi miracle losyon var o bitsin başlycam setiye.ancak size bikaç sorum olacak
    hocam seti ve cbyi günde birer kez kullandığınızı söylemişsiniz.günde kaç mg kullanıyorsunuz?
    ketorali tepeye nasıl sürüyorsunuz ya da sürüyor musunuz?
    dermaroller kullanıyor musunuz?
    dökülmede bariz azalma farkettiniz mi?
    Cb 10 mg, Seti 70 mg kullanıyorum. Hafta için gün aşırı (bir cb bir seti) olarak kullanıyorum. Hafta sonu vaktim geniş olduğu için ikisini aynı gün kullanabiliyorum.

Ketorali genelde her yere sürmeye çalışıyorum ama DMSO yeteri kadar saç derisini döktüğü için bir de üstüne ketoral sürünce iyice kepeğe yol açabiliyor, deriyi tahriş edebiliyor.

Dermaroller kullanmıyorum. Dökülme var ama çok değil. Yılın belli zamanlarında çok aşırı dökülmeler yaşardım. Şimdi bu dökülmeler olacak mı onu merak ediyorum, beklemedeyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jamster258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ereksiyon kaybı miracle losyon yüzünden mi oldu ? Yoksa dustarid attığınız için mi ?
    Seti ve CB 'nin bir aylık maliyeti kaç tl oluyor ortalama ?
    Her ikisi de sebep olmuş olabilir. Aynı anda birden fazla etken kullandığım zamanlarda oldu. (miracle + 1/4 proscar)

Mümkün mertebe uzak duruyorum şuan bu etkenlerden. 1 aydır kullanmamaktayım.

Seti ve CB fiyatları yazıyor sanırım burada, günlük ne kadar mg kullanmaya bağlı olarak bir hesaplama yapılabilir.

CB kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi?

Yaklaşık 1 ay oldu CB başlayalı Elseve ile çözüyorum günlük olarak sabah CB akşam min-dut şeklinde 1 ay içinde dökülme yağlanma sivilcelenme hepsini kesti gerçekten güçlü bir etken denemeye değerli.
    - Sabah Elseve ile çözünmüş CB
    - Akşam Min-Dut

cb kullanan arkadaşlar var mı hala biraz yorumda bulunabilirlermi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Durum nedir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende merak ediyorum CB etkileri nasıl?

Yeni Üye
    Ben yeni üyeyim arkadaşlar benim naçizane istekte bulunacağım konu herkesin kullandığı seti ve cb nedir ? Olumlu sonuç alanlar biraz bahsedebilir mi ? Hazırlanışı ve kullanımı nasıl? Cevap verirseniz çok memnun olurum.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon