Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
43 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 29.12.2016 Tedavime başlıyorum (loser32)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı crz1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam saçların gayet iyi yaşım 20 senin yarısı kadar saçlarım var bir de abiler bu yağ emilimi falan hızlandırmak gerekirmi dermaroller/dermastampdan önce mi kullanalım sonra mı yağı ?
    Önce dermaroller kullan sonra tedavini uygula emilimi artar öyle

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrardan selamlar herkese

Dün itibari ile Miracle losyona başladım , oranlar jenerikteki gibi 1 diane35 , 1 aldactone ve dekort ampül.
    Tedavime Günde 1 Miracle losyon ve 1 Cell losyon şeklinde devam edicem.
    Setipiprant gelince cell ile setiyi dönüşümlü kullanıcam
    Azda olsa sisteme kaçan ve hormonların dengesini çok azda olsa bozacağını düşündüğümden Miracle losyonu 2 ayda bir 1 aylık gibi bir süre bırakıp yerine ru kullanmayı düşünüyorum.

İlk kullanım deneyimim ise herkesin bahsettiği gibi miracle losyon saç spreyi gibi Sürdükten sonra saçınıza şekil verin ve dışarı çıkın.Hem dolgun ve hacimli gösteriyor hemde baya sert tutuyor
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyona başlayalı neredeyse 1 hafta oldu ve gerçekten inanılmaz neredeyse saç dökülmem durdu.Saçımı sirkeliyorum böyle iki elimle ya 1-2 tel düşüyor ya düşmüyor 1 hafta öncesine kadar 10-15 tel düşüyordu.Losyon bende şuanlık çok güzel etki etti saçlarımın rahatladığını hissediyorum.Kaşıntım git gide azalıyor.Her şey güzel gidiyor ve saç tedavimin güzel gitmesi beni bu sıralar acaip mutlu ediyor inşallah böyle devam eder

Bu arada 1 hafta çok kısa bir süre ama hiç bir yan etki görmedim.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

loser32 dostum aynı yaştayız dökülmelerimizden tut psikolojilerimizin düşüncelerimizdede kendimi gördüm bu postu baştan sona bütün yorumlarını okudum gelişmeleri yazmaya devam edersin takipteyim.
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Yeni Üye
    kan tahlili yaptır bi sıkıntı varsa önlersin
    eger ailede kel varsa 1. derece yakın akrabalar filan yapıcak hiçbirşey yok malesef dökülmeye engel olamazsın
    eger genetikse dökülür bunu kimseye anlatamıyosun fakat bende neden bu dökülme var ben onu anlamadım demir b12 eksikligi cıktı kanda crp filan fazla cıktı benmki genetik degil de geri gelirmi acaba deli olcam
    Konu Kazakcemil tarafından (09.07.2017 Saat 02:52 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Demir eksikliği ve b12 saç için cok önemli, ayrıca crp fazla çıktıysa vücutta iltihap var demek yanı kanınız iltihaplı, inflamasyon araştırın.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drotN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger ailede kel varsa 1. derece yakın akrabalar filan yapıcak hiçbirşey yok malesef dökülmeye engel olamazsın
    çok güzel tespit yapmışsınız. kapatalım dükkanı gidelim..
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bir hüküm cümlesi kurabilmek için tedavinin bütün şartlarını asgari düzeyde yerine getirmek ve sonuç alamamış olmak gerekiyor, bazen öyle bir durumda bile bazı şahıslar çok iyi sonuç alırken hikayesi mutlu sonla bitmeyenler de oluyor bir şekilde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyona başlayalı neredeyse 1 hafta oldu ve gerçekten inanılmaz neredeyse saç dökülmem durdu.Saçımı sirkeliyorum böyle iki elimle ya 1-2 tel düşüyor ya düşmüyor 1 hafta öncesine kadar 10-15 tel düşüyordu.Losyon bende şuanlık çok güzel etki etti saçlarımın rahatladığını hissediyorum.Kaşıntım git gide azalıyor.Her şey güzel gidiyor ve saç tedavimin güzel gitmesi beni bu sıralar acaip mutlu ediyor inşallah böyle devam eder

Bu arada 1 hafta çok kısa bir süre ama hiç bir yan etki görmedim.
    Miracle losyon candır. 5 gündür, 2'şer kutu ilaçtan yeniden yaptığım losyonu, kullanıyorum. Elimi saçıma atınca saç gelmiyor. Gerçekten enteresan. Önce Miracle sonra dermaroller...

Tedavin nasıl gidiyor loser

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon