8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dermoday antihairloss şampuan vs eeose antihair loss

Yeni Üye

Dermoday antihairloss şampuan vs eeose antihair loss

Evet arkadaşlar bir süredir saracoğlu lavantalı şampuanını kullanıyordum ve memnundum lakin bir şampuanı uzun süre kullanmak fazla da iyi değil arada bir değiştirmek gerekir bence. Bundan dolayı yeni şampuana geçeceğim bu ikisi arasında kaldım fikirlerinizi alabilir miyim

ben dermoday kullanmıştım yeni kutu içeriklerine aldandım bakımstoredan almıştım hiç tavsiye etmem çok kötü bi şampuan

Banned
    sebamed anti hair loss kullanın. En iyisi ve kalitelisi bu, faydasını da görürsünüz.

Yeni Üye
    Yani dermoday istememin sebebi içeriği çok hoşuma gitti ve aynı zamanda kimyasal açıdan da diğerlerine göre daha az kafam baya karıştı anlayacağınız

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebamed anti hair loss kullanın. En iyisi ve kalitelisi bu, faydasını da görürsünüz.
    Hocam kullanıyorum ama hiç köpürmüyor, saçlar da biraz uzun olunca temizlenmiş hissi yaratmıyor. Acaba naturway sarımsaklı şampuan ile karıştırıp kullansam bir şey olur mu?
    Konu Flame tarafından (24.01.2017 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ben kullandım, hiç memnun kalmadım. Saçlarımı çok daha inceltti ve gucsuzlestirdi. Tavsiye etmiyorum kesinlikle.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermodaydan pek memnun kalmadim dogrusu hep kafam yagliymis gibi bir his birakiyo bende temizlenmemis hissediyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Revivogen şampuan kullandım güzeldi en son revigen şampuan aldım 1 haftadır kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi şampuan diyebilirim saçım daha güçlü canlı hissediyorum ayrıca çok güzel bir kokusu var hemde 16 tlye aldım piyasada en uygun fiyatdır heralde kaçırma derim n11.comda.