Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Protez saç hakkında bilgilendirme

Alıntı Xsally Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Amerikan firmaları da aracı .3 firmaya mail attım isteyenler dm atsınlar ,fabrikalarının Çin'de olduğu cevabını verdikleri e-mailleri paylaşabilirim,hatta kendiniz atın ,fabrikanız nerede diye sorun.Arkadaşlar alirxpreds de ki hazır ünite tam uymayabilir..Özel sipariş alın bence..kalıbınızı kendiniz çıkartabilirsiniz,çok kolay bir işlem.

Firmalara gelince ,ben önermiyorum çünkü onlar da aracı ben en kral üniteyi 367 dolara yaptım bu hafta siparişini vericem inşallah.Bana 1150 dolara ünite sattı firmalar ,araştırmadığım yer Yok,en kabadayısı 500 dolar oda aracı ABD firması.

Doğallık isteyenler, full french lace ve swiss lace almalı ama söyleyim ,3-4 ay da eskiteceksiniz,yenisini almanız gerekecek.Önler kesinlikle french lace olmalı alacağının ünitenin,yani yarı lace bence ideal.Onlar da ömür 1 yıla kadar uzayabilir.

En önemli şeylerden biri de saç.Indıan remy hair dediği,aynı kişiden alınan saçlar,europen dediği Avrupalı saçı,en iyisi bunlar ama 50$ gibi bir fark da oluyor.Standart üniteler ,ki hemen hemen hepsi aynıdır fiyat olarak,160-200 dolar arasın da,saçı hızlı kargoyu ekleyince 300 doları görüyor.Hafif geçebilir de ancak kaliteli üniteler için 1000-1500 tl yi gözden çıkartmalısınız.Hazır kalıp ben kullanmam ama isteyen denesin.

Dediğim gibi baya araştırdım ,5 aylık kullanım tecrübem var sizlere yardımcı olmak isterim. Sorularınız olursa.
    dostum dediğim gibi cildim çok yağlı. bu şekilde protez kullanabilir miyim? yapışkan bantlar falan hemen deforeme olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnternette bazen yorumları okuyorum ''ahahaha rezillik'' ''ölsem gene takmam'' ''insanlara arkamdan peruk dedirtmem'' gibi yorumlar var. Diğer insanların bizim hakkında düşündüklerini neden ülkece bu kadar kafaya takıyoruz? Yani mesela saçınız yansa yada kanser olsanız ve saçlarınız asla yeterli sıklığa ulaşamadığı için protez kullanmak durumunda kalsanız birilerine göre ''rezil'' bir birey mi olacaksınız? Kadınların kaynak saç kullanmasıyla ne farkı var? Yada makyaj yapması ile? Protez saç insanları aşağılık kompleksi psikolojisine sürüklememeli.

Yeni Üye
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum dediğim gibi cildim çok yağlı. bu şekilde protez kullanabilir miyim? yapışkan bantlar falan hemen deforeme olur mu?
    Ya kafanın üstü tıraşlı olacağı için çok fazla yağlanma olacağını sanmıyorum,olursa da hafta da bir bakımını yaparsın .Benim yağlı değil ama 1 hafta 10 gün de bakımımı yaparım yani

Ya kafanın üstü tıraşlı olacağı için çok fazla yağlanma olacağını sanmıyorum,olursa da hafta da bir bakımını yaparsın .Benim yağlı değil ama 1 hafta 10 gün de bakımımı yaparım yani
    şöyle söylüyeyim hocam. 1gün içerisinde bildiğin kafamdan kağıt havluyla yağ çekiyorum. çok yağlanıyor derim. önüne geçemedim bir türlü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam stresli iş hayatiniz var mi veya kafayi son zamanlarda fazla taktiginiz konu

Yeni Üye
    [QUOTE=caletti;59569]şöyle söylüyeyim hocam. 1gün içerisinde bildiğin kafamdan kağıt havluyla yağ çekiyorum. çok yağlanıyor derim. önüne geçemedim bir türlü.[/QUOTE

Valla bilemiyorum ki dostum,ne desem yalan olur.

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam stresli iş hayatiniz var mi veya kafayi son zamanlarda fazla taktiginiz konu
    evet hocam. aynen stresli hayatım var. psikolojim de çok iyi değil yani. 4 gün önce dermatoloğa gittim. duştan 2 saat sonra yağlanmaya başlıyor alnım-saçlı derim dedim. o da sinir ve stresten oluyor genelde dedi.

Yeni Üye
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hocam. aynen stresli hayatım var. psikolojim de çok iyi değil yani. 4 gün önce dermatoloğa gittim. duştan 2 saat sonra yağlanmaya başlıyor alnım-saçlı derim dedim. o da sinir ve stresten oluyor genelde dedi.
    Olabilir hocam hormonları alt üst ediyor stres.Yağlanma yapabilir ama proteze nasııl etki eder,ne kadar eder onu önceden kestirmek zor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Olabilir hocam hormonları alt üst ediyor stres.Yağlanma yapabilir ama proteze nasııl etki eder,ne kadar eder onu önceden kestirmek zor
    Hocam psikiyatriye randevu alin antidepresana baslayin yaglanma psikosomatik olabiliyo bndeki gibi artik sifir yaglanma

Yeni Üye
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam psikiyatriye randevu alin antidepresana baslayin yaglanma psikosomatik olabiliyo bndeki gibi artik sifir yaglanma
    Sorun caletti kardeşin sorunu�� Bende öyle bir durum yok kardeşim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon