Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Similasyonu Dövmesi Şadi Filiz Üstündağ ŞF Academi

hocam ben de hair pigmentation yaptırdım bu arada. fatih serdaroğlu yaptı. facebook sayfası vardı ama kapanmış. bulsam kendi fotoğrafımı gösterecektim. benim arkada fue izleri vardı kocaman kocaman onları kapattırdım. yarın gün ışığında fotomu çekip atarım sana. önde de ekilen saçlar çok afedersin kasık kılı gibi çıkıyordu. kendi saçlarım ise ince. kötü saç ekimi kendini dünyanın en aşağılık insanı gibi hissettiriyor.

ben memnun kaldım diyebilirim. tam olmasada. 2 sorunum var. sorunların tamamı benden kaynaklı ama. seboreik dermatit vardı bende. ekilen saçların ve arkadaki saç alınan yerleri bir şekilde kamufle etmem gerekiyordu. dövme ile birlikte alerjik reaksiyon gösterebilirdi cildim. gittim yaptırdım pigmentationumu. kumar dediğim buydu.

reaksiyon gösterdi ama korktuğum kadar olmadı. sağ şakağımda 50 kuruşluk kadar yerde boyalar patladı. birde hassas bölgedeki dövmenin rengi değişti biraz. genel olarak başarısız değil. sana yarın atıcam fotomu.

bu arada ben bu patlayan boyalara neler yapabilirim bir fikrin var mı?

bu arada sayfa kapanmamış. benim kafa işte şu ; https://www.facebook.com/hairpigment...type=3&theater

gördüğün gibi benim yapacak birşeyim yoktu. yaptırmak zorundaydım yaptırdım. ön taraf seboreden dolayı hassas orası biraz can sıkıcı ama genel olarak iyi. yarın ön tarafın da fotosunu atarım.

Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben de hair pigmentation yaptırdım bu arada. fatih serdaroğlu yaptı. facebook sayfası vardı ama kapanmış. bulsam kendi fotoğrafımı gösterecektim. benim arkada fue izleri vardı kocaman kocaman onları kapattırdım. yarın gün ışığında fotomu çekip atarım sana. önde de ekilen saçlar çok afedersin kasık kılı gibi çıkıyordu. kendi saçlarım ise ince. kötü saç ekimi kendini dünyanın en aşağılık insanı gibi hissettiriyor.

ben memnun kaldım diyebilirim. tam olmasada. 2 sorunum var. sorunların tamamı benden kaynaklı ama. seboreik dermatit vardı bende. ekilen saçların ve arkadaki saç alınan yerleri bir şekilde kamufle etmem gerekiyordu. dövme ile birlikte alerjik reaksiyon gösterebilirdi cildim. gittim yaptırdım pigmentationumu. kumar dediğim buydu.

reaksiyon gösterdi ama korktuğum kadar olmadı. sağ şakağımda 50 kuruşluk kadar yerde boyalar patladı. birde hassas bölgedeki dövmenin rengi değişti biraz. genel olarak başarısız değil. sana yarın atıcam fotomu.

bu arada ben bu patlayan boyalara neler yapabilirim bir fikrin var mı?

bu arada sayfa kapanmamış. benim kafa işte şu ; https://www.facebook.com/hairpigment...type=3&theater

gördüğün gibi benim yapacak birşeyim yoktu. yaptırmak zorundaydım yaptırdım. ön taraf seboreden dolayı hassas orası biraz can sıkıcı ama genel olarak iyi. yarın ön tarafın da fotosunu atarım.
    Uygulamadan memnun kalmanız usta farkından dolayı olabilir fatih serdaroglu bu işi yıllardır yapan birisi en azından dövmede ustalaşanlarda dikkat ederseniz resim sanatı olan sanatcı kişiler biraz reklam gibi oldu neyse benim yaptırdıgım yerde sanatcı olmaya çalışmış ikiz kardeşiyle yetenek sizsiniz tarzı yarışmaya katılmış (yetenegi bende yapılan uygulamada gördügünüz gibi olunca) oradan elenince dizilerde üçüncü sınıf rollerde gözükmüş tutunamayınca parayı nasıl bulurum diye similasyon işinde patlama olacagını düşünüp bir iki ay egitim alıp reklamada önem verip bu işe yönelmiş tabiki bunları ben sonradan ögrendim bilsem bende yaptırmazdım bana sorarsanız bu işi yapan kişilerde resim sanatı kesinlikle olacak bende yapılan uygulamada adam saçın faul kısmı dedigimiz yeri bile nasıl bitirmiş ben bile egitim almadıgım halde o şekilde yapmam yani adam amatörün daha amatörü bende boyalar patladı demişsin patlamadan kastın yayılmamı oldu eger yayılma olduysa rahatsızlık veriyorsa yayılan yeri sildirip memnunsan yeniden yaptırabilirsin
    Konu vest tarafından (28.01.2017 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

aynen hocam yayılma var. tek işlemle hallolur mu bilmiyorum. benim kafa burada ;

egzemadan dolayı renk maviye kaydı. bir de deiğim gibi yayılma var. ama yine de belli kafada birşeylerin olduğu. yani açık havada pigmentation yaptırdığım belli oluyor. bilmeyen saç mı ektirdin diyor. saçlar biraz daha güçlense biraz daha iyi olacak sanırım. tedaviye devam ediyorum. şakaklarımdaki saçlar ekim bu arada.

fatih serdaraglunun yaptıgı similasyon belki iyi oluyordur diye düşünüyordum ama sizin kafanızı görünce bu fikrimden vazgeçtim gerci kafanızın durumu bana göre çok çok iyi durunda fazla derinde degil gibi ayrıca yogun yapılmamış duruyor eger dedigim gibi ise işi bilen ayrıca lazer makinası iyi olan bir yerde 2 veya 3 seansta çıkar gibi geldi sonuçta kafanızda bir işlem yapıldıgı belli oluyor ayrıca mavi renk çok belli bence yayılmanın egzamadan olacagını sanmıyorum her sektörde oldugu gibi similasyoncu topu başkasına atmak için egzamaya bahane bulmuş yaptırmadan her türlü vaatleri veriyorlar ama yaptırdıktan sonra ben bilmiyorum görmedim duymadım havasındalar diger forum sitesinde yazdıgımda şadi üstündağ beni kendisini karalamak isteyen rakip firma olarak suçladı forumdada yayınladıgım işlem esnasında şadi üstündağın kendi yerinde çektigim resimlerim var resimde camda adamın telefon numarası var o ofis benim degil böyle bir müşterimiz yok diyor ben yaptırdıgımda böyle paylaşımlar yoktu adam çok güzel bir resim yayınlamış çok memnunum demiş bir daha yazmamış bir başkası similasyon yaptırdım demiş resim paylaşması istendigi halde resim paylaşmamış arkadaşlar alın size iki farklı kişinin objektif paylaşımı yaptırmadan önce kendim ve arkadaşın resimleri gibi gerçek objektif resimleri görsem kesinlikle yaptırmazdım

Biraz önce şadinin facebook ve instagram sayfalarından yapmış oldugu işleri paylaştıgı resimleri gördüm yeminle dehşete düştüm resimlerden gördügüm bana yapılan işlerden bile kötü iş çıkarmış birde bunları örnek diye yayınlıyor hayret ettigim ara sırada olsa birde bu resimler begenide alıyor o kadar forumlara yazıyoruz youtube videolar yükledim ama araştırmayan insanlar demekki var ayrıca belki uyarılarıma inanmayanlarda olabilir ben yaptırdıgımda maalesef paylaşım yapan lar yoktu şadinin paylaştıgı resimlerde o kadar kötü yapmışki adamların kafalarını boyamış simsiyah yapmış dünyada o sıklıkta kimsede saç yoktur onlar adına ben üzüldüm yaptıranlar yarın bunu sildirmek istediklerinde kolay bir şey degil çok uzun bir süreç acılı seanslar ve yaptırdıgı paradan daha fazla ödeyecegi silme parası çıkacak yazık

https://www.youtube.com/watch?v=cfmDY_razXY&t=7s

https://www.youtube.com/watch?v=ElqyeSsC_PE

https://www.youtube.com/watch?v=QRwJYBNyuR4

saç similasyonu konusu hakkında son yazımı yazıyorum bundan sonra bu konu hakkında yazmayacagım insanlar gerçekten şaka gibi şadi üstündag dan facebook tan fiyat isteyen birisine okuyup görsün uyansın diye yazdıgım forum sitelerinin ve kendi youtube sitemin linklerini mesaj olarak gönderdim adam nedese begenirsin facebook tan bana mesaj göndermiş indirim yaparsan sana yaptırabilirim diye adam beni simülasyoncu zannediyor bir başkası bana inanmadıgını ima etmiş daha ben ne yapayım şadi bunlara ne yapsa yeridir benden bu kadar inşallah kafamdaki boyalar silinince saçlarımı eski hale getirirsem saçla ilgili diger konularda güzel paylaşımlarda buluşmak üzere
    Konu vest tarafından (24.02.2017 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik bilgileri yazma

Alıntı vest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç similasyonu konusu hakkında son yazımı yazıyorum bundan sonra bu konu hakkında yazmayacagım insanlar gerçekten şaka gibi şadi üstündag dan facebook tan fiyat isteyen birisine okuyup görsün uyansın diye yazdıgım forum sitelerinin ve kendi youtube sitemin linklerini mesaj olarak gönderdim adam nedese begenirsin facebook tan bana mesaj göndermiş indirim yaparsan sana yaptırabilirim diye adam beni simülasyoncu zannediyor bir başkası bana inanmadıgını ima etmiş daha ben ne yapayım şadi bunlara ne yapsa yeridir benden bu kadar inşallah kafamdaki boyalar silinince saçlarımı eski hale getirirsem saçla ilgili diger konularda güzel paylaşımlarda buluşmak üzere
    sana inanıp vazgeçtim kardeş boşver sana inanmayanları sağol

En sonunda bu saç simülasyonu denen rezillikten kurtuldum nerdeyse üç senem çalındı hep şapkayla dolaştım insanlardan kaçtım sözde 3-4 senede kendi kendine çıkacak olan boya ben bu yalancılara inanmadıgım için 15 seans lazere gittim bu lazerin son beş tanesi dünyanın en iyi lazeri denen picosure lazerdi buna ragmen istedigim sonucu alamadım en sonunda geçtigimiz aralıktan beri Tca kullanmaya karar verdim Tca sayesinde saç simülasyonu denen pislikten kurtuldum son bir aydır saçlarımı kuvvetlendirmek için finans ve minoxsil kullanıyorum iyi sonuçlar almaya başladım

Merhaba Arkadaşlar ,
    vest nick kullancı adı ile forumda karalama politikası yapan bu şahıs kimdir bilinmez en azından kendisi sosyal medyayı klavye şovalyeliği yapmak için kullandığı apaçık ortada .Türkiye cumhuriyeti kanunlar ülkesidir .Bu şahıs biryerlerde işlem yaptırdığını iddia ediyor ve kazızlandığını söylüyor ancak kanıtsız herkesi karalıyor .Buradandan anlaşılan birilerinin ağvanesi yalakası bu arkadaş.Aynı şekilde soy isim benzerliği ile idda ettiği şahısa 2015 senesinde youtube videosuna gelip '' O.Çocuğu madem iyi bir şey kendine niye yapmadın alemi kadırıyorsunuz diye yorum yazan AHLAKSIZ BU VEST İSİMİ İLE YORUM YAPAN KİŞİ.Ancak atladığı bir nokta varki SİBER SUÇLAR EMNİYET BÜRO AMİRLİĞİ VE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINDA BU ŞAHIS ile ilgili KAMU DÜZENENİ BOZMAK ,HAKARET ,VE İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKKTAN TÜRK CEZA KANUNU 5237 SAYILI KANUN GEREĞİNCE DAVA AÇILDI VE HALADA ARANIYOR.Yukarıdaki paylaşımda gelip yorum yazdığını itiraf etmiş zaten .site yönetiminden kişinin İP bilgileri Cumhuriyet Savcılığı Tarafından istenecek .Herkesin Ahlaklı İNSAN OLMALARINI temenni ederim......

1-Geçen sene simülasyonla ilgili yazı yazmayacagımı eger kafamdaki dövme silinirse saçla ilgili daha güzel konularda buluşmak üzere diye bir yazı yazmıştım
    2-Allaha şükür toplam 30 aylık bu süreçte bu pislik dövmeden kurtuldum ve silindi saçlarımla ilgili çevremden çok güzel tepkiler alıyorum 15 seans lazerden sonra kendimi kellige alıştırmaya başilamıştım ama saçlarım minoksidil ve finansteride çok güzel tepkiler verdi bu kadarını beklemiyordum iki farklı yöntem daha kullanıyorum
    3-saçla ilgili harici konulara girmek istemesemde bana sataşma oldugu için yazmam gerektigi için yazıyorum karahanl adlı kullanıcı bana özelden ve buradan hakaret ve tehdit türü mesajlar göndermiş

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon