10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Saç Ekimi yaptırdım. İlaç ve en iyi sonuç neler yapmam lazım ?

Yeni Üye

Yeni Saç Ekimi yaptırdım. İlaç ve en iyi sonuç neler yapmam lazım ?

Merhaba arkadaşlar,

yeni saç ektirdim ( firma ismi vermek istemiyorum reklam olmasın diye) 4000 kök

bakım konusunda hiç bir bilgim yok.

Hangi ilaç , losyon , sprey , yada kür

neleri yapmam lazım prp 1 kere yaptırdım ekim esnasında devam etmelimiyim ?

yardımcı olursanız cok sevinirim önemli bir yola girdim en iyi veriimi almak istiyorum.

teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    forumda kafeinli azelaik toz alım grubu vardı bitmediyse adını yazdır.
    Tedavim;

Alıntı ilhan44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

yeni saç ektirdim ( firma ismi vermek istemiyorum reklam olmasın diye) 4000 kök

bakım konusunda hiç bir bilgim yok.

Hangi ilaç , losyon , sprey , yada kür

neleri yapmam lazım prp 1 kere yaptırdım ekim esnasında devam etmelimiyim ?

yardımcı olursanız cok sevinirim önemli bir yola girdim en iyi veriimi almak istiyorum.

teşekkürler
    öncelikle geçmiş olsun inşallah istediğiniz en iyi sonuçları alırsınız.
    resimleriniz varsa paylaşırsanız hem saç ekimi düşünen arkadaşlar için güzel örnek olur hemde tecrübe kazanma açısında güzel bir yol olur.

Saç ekimi sonrası tedavi çok çok önemlidir zira ekilen köklerin en az kayıpla çıkışını sağlamak hayati derecede önemlidir. bununi çin inflamasyonu yokeden setipiprant ve bilinen en iyi folikül uyarıcı prostaglandin kullanmanızı öneriyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Ekimden ne kadar sonra kullanmaya başlanmalı malum ekilen yer uzun bi süre hassas kalacak ve bu ilaçları en kötü elsevde hazırlayacağız içinde alkol mevcut bu alkol ekilen köke zarar vermez mi?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

1.5 ay sonra başla şok dökülmeden sonra ..

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ekimi sonrası tedavi çok çok önemlidir zira ekilen köklerin en az kayıpla çıkışını sağlamak hayati derecede önemlidir. bununi çin inflamasyonu yokeden setipiprant ve bilinen en iyi folikül uyarıcı prostaglandin kullanmanızı öneriyorum.
    Prostaglandin olarak allerset kullanabilirmiyiz hocam

Yeni Üye
    [QUOTE=Miracle;59713]Saç ekimi sonrası tedavi çok çok önemlidir zira ekilen köklerin en az kayıpla çıkışını sağlamak hayati derecede önemlidir. bununi çin inflamasyonu yokeden setipiprant ve bilinen en iyi folikül uyarıcı prostaglandin kullanmanızı Hocam yeni farkettim. Alprostadil diye bir ilac var bunula bir losyon yapsak nasil olur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    [QUOTE=vacco;74856]
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ekimi sonrası tedavi çok çok önemlidir zira ekilen köklerin en az kayıpla çıkışını sağlamak hayati derecede önemlidir. bununi çin inflamasyonu yokeden setipiprant ve bilinen en iyi folikül uyarıcı prostaglandin kullanmanızı Hocam yeni farkettim. Alprostadil diye bir ilac var bunula bir losyon yapsak nasil olur?
    cell de zaten pge bulunmaktadır.

Yeni Üye
    [QUOTE=glaurung;74862]
    Alıntı vacco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

cell de zaten pge bulunmaktadır.
    Prostagladin icerikli bir ilaci elsevde cozup kullansam nasil olur