9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Finastreid ve Testo Artışı

Yeni Üye

Finastreid ve Testo Artışı

Merhaba arkadaşlar düzenli olarak kullanmasan da proscari (1/5) ilk hapı attıktan sonra 12 saat içerisinde hemen T bölgem yaglaniyor dht yi dönüşmesini engelleyip hemen testo arttırması 1 hap ile mümkünmüdür ?

Finansterid de özellikle ilk ayda çok güçsüzleştim 65 kiloluk adama karşı koyamayacak kadar güçsüzleştim.Ama diğer aylarda testo cidden artıyor bunun için spor yapmalısın.Gün içinde 2+1 şekilde spor yapıyorum o kadar yorgunluk hissi yaşamıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Testesteron arttırıcı haplar vardı. Reçeteli sanırım. Sporculara doping sayılıyor ve satışı yasak ama kolayca bulunabiliyor Facebooktan bile ama yapmanı önermem çünkü yasadışı ve sağlığınla bu kadar kolay oynama. Doktora durumu anlat ve reçete almaya çalış.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yeni Üye
    merhaba arkadaslar yaklasık bes ay proscar kullandım cok ıyı sonuc aldım ama 15 gun ara verdım tekrar kullanıyorum suan ama kazanımlarım yavas yavas gııtı ve yaglanma yaptı sankı tepede acılma oldu testo artısından mıdır anlamadım? nane cayımı kullanmalıyım ? dutasterıde baslamak mantıklımı ? lutfen yardımınızı beklıyorum ne yapmalıyım

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rmzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar yaklasık bes ay proscar kullandım cok ıyı sonuc aldım ama 15 gun ara verdım tekrar kullanıyorum suan ama kazanımlarım yavas yavas gııtı ve yaglanma yaptı sankı tepede acılma oldu testo artısından mıdır anlamadım? nane cayımı kullanmalıyım ? dutasterıde baslamak mantıklımı ? lutfen yardımınızı beklıyorum ne yapmalıyım
    Bırakınca geriye dönüş olması muhtemeldir sürekli tedavi gerekir avodart riskli bi ilaç iyi düşünün nane çayı içebilirsiniz

Yeni Üye
    nane cayını nasıl hazırlayabılırım tesekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rmzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nane cayını nasıl hazırlayabılırım tesekkurler
    kıvırcık nane olacakmış ben tıbbi nane aldım ama bilmiyorum
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    normal aktardan kuru nane alsam olmaz mı ?

2 aydır 1/5 proscar kullanıyorum düzenli spor yapıyorum öneri üzerine nane çayı içiyorum 2 ay içinde gördüğüm tek yan etki menide az bir sıvılaşma diyebilirim ancak ilk aya nazaran bu ay dökülmem arttı proscarda şok dökülme var diyen veya şok dökülmesi yok diyen var sizce bu artışın sebebi şok bir dökülme olabilir mi günlük ortalama 30 40 tel döküldüğü oluyor saçımı yıkarken de dahil ancak ufak ve cansız saçlar dökülüyor size danışmak istedim.