Sayfa 46/151 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
1504 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk defa minox kullanıyorsan normaldir, üstelik dut ile inanılmaz bir etkileşimleri var.

Agresif dökülmeler iyidir, çok süreceğini düşünmüyorum.

Ben öncesinde oral dut kullandığım için bende dökülme bıçak gibi kesilmişti.

Saç çıkışları 1,5-2 ay civarında başlamıştı
    Teşekkür ederim kardeşim senin kapanmalar devam ediyor mu peki ? İstediğin seviyeye gelince ne yapmayı planlıyorsun doz azaltma falan mı yoksa minoxu tamamen bırakıp diğer losyonlarla korumayı mi ?

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede aynı şekilde.. çıkışlar 1.5 ayda filan olmustu.
    Teşekkürler Komutanım iinşallah tedavini olumlu devam eder ben de şu askerlik bitene kadar 4ayda sonuç alırsam çok güzel olacak

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede aynı şekilde.. çıkışlar 1.5 ayda filan olmustu.
    Teşekkürler Komutanım iinşallah tedavini olumlu devam eder ben de şu askerlik bitene kadar 4ayda sonuç alırsam çok güzel olacak

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim senin kapanmalar devam ediyor mu peki ? İstediğin seviyeye gelince ne yapmayı planlıyorsun doz azaltma falan mı yoksa minoxu tamamen bırakıp diğer losyonlarla korumayı mi ?
    Tamamen kapanınca uygulama sıklığını azaltıcam, düşürebildiğim kadar artık.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah kardesim sende alirsin.bende ilk baslarda hic bir gelişme goremiyordum.ama sonradan cıkışlar başladı.sabret sende göreceksin olumlu sonuçları inşallah.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir de bu ılacların yan etkısı kılo ve lıbıdo kaybı bunu engellemek ıcın bana gore spor sart

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar yeni min+dut losyonumu hazırladım,biraz don kişot luk yaptım bakalım hayırlısı,yani 60 ml minox içine 20 tane avodart attım ve bu sabah kullandım,etkisi nasıl diye merak ederseniz;vücudun hormon dengesi bozulduğu için insan amuda kalkarak yürüyor,şaka bir yana bakalım gözlemleyeceğim herhangi olumsuz bir etkisi olursa paylaşırım buradan.
    Bu arada bunu dışında imzamdaki tedavim ve miktarları aynı değişen bir şey yok.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni fotoyu attım gençler.

Uzun zaman sonra ilk defa saçlarımı inceleme fırsatı buldum, inanılmaz bir kalite artışı olduğu ortada. Bu arada tek bir fotoda topladım 6 aylık gelişimi, istenirse ayrı ayrıda fotoları tekrardan yükleyebilirim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya bu tedavide günlük aksamalara sorun çıkarırmı?Yani öyle her hafta 1 gün falan değil.Ayda 1 falan birde sabah akşam uygulama süresinde 5-10 dakika gecikmeler falan bunların sakıncası olurmu?Yani illa 8 de kullandıysak akşamda tam 8 de kullanmak zorundamıyız?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu tedavide günlük aksamalara sorun çıkarırmı?Yani öyle her hafta 1 gün falan değil.Ayda 1 falan birde sabah akşam uygulama süresinde 5-10 dakika gecikmeler falan bunların sakıncası olurmu?Yani illa 8 de kullandıysak akşamda tam 8 de kullanmak zorundamıyız?
    Bak son 1 haftanın 4 günü, günde 1 kere diğer 3 günü hiç kullanamadım. Herhangi bir dökülme ibaresi gözükmedi, ben açıkçası saatlere falan hiç takılmıyorum, bazen 8 saat ara oluyor iki sürmenin arası bazen günde bir oluyor, bazen tam 12 saat oluyor.

Dut uzun yarılanma süresi sayesinde çok iyi bir topikal oluyor ve o yüzden çok dikkat etmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 46/151 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler