Sayfa 4/10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
100 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Caffein %3 Kullanıcı Deneyimim ve Diğer Kullanıcı Paylaşımları

Arkadaşlar kafeini saklama koşulları nelerdir acaba?
    Buzdolabında mı yoksa normal bi yerde saklanabilir mi?

en önemli doğal ve sürdürebilir tedavinin kafeine olduğunu düşünüyorum.

Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en önemli doğal ve sürdürebilir tedavinin kafeine olduğunu düşünüyorum.
    Kullanıyor musunuz hocam? Etkisi nasıl?

Arkadaşlar Kafein Losyon hakkında pek fazla yorum yok. Kullananlar deneyimlerini aktarabilirler mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafein losyon kullananlar sonuçları ve deneyimlerini yazabilir mi? Çok merak ediyorum

Herkese iyi forumlar.

Kafein uygulayan arkadaşlar, hangi formunu temin ediyorlar. Anhydrous "susuz" kafein mi? Bu tedavi oldukça ilgimi çekiyor, eğer placebo etkisi değilse içerikçe fakir kafeinli şampuanlardan dahi oldukça fayda gördüm. O yüzden daha derişik bir tedavi uygulayıp sonuçları aktarmak istiyorum.

Bu konuda forumda deneyim sahibi birileri varsa, bu kişiler kafeinin hangi formunu temin etmem hususunda bilgilendirme yapabilirse çok mutlu olacağım.

Saygılar.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vit.-minarel eksikliği olanlar özellikle kan yapıcı özelliğinden dolayı harnup tüketsin arkadaşlar en uygun kullanım şekli taze öğütülmüş tozuyla pekmezini ya da özünü karıştırarak macun kıvamında tüketilmesi,şuraya da besin değerlerini bırakıyorum;
    1kg. pekmezde;

8069 mg. Potasyum
    698 mg. Kalsiyum
    565 mg. Fosfor
    147 mg. Sodyum
    383 mg. Magnezyum
    3,54 mg. Demir
    2,4 mg. Bakır
    3,2mg. Çinko
    3,9mg. Mangan bulunur.
    Son zamanlarda astım alerji mekanızması ile saç dökülmesi mekanızmasının benezerliği üzerinde fazlaca durmaya başlnıldı bildiğiniz gibi, benim düşüncem keçi boynuzu saç dökülmesine demir kaynağı ve kan yapıcı özelliğinden daha çok müthiş bir astım alerji tedavi edici olmasından kaynaklnadığını düşünmeye başladım.
    Daha nitelikli bir tedavi uygulamak isteyenler özü pekmezi ya da tozundan ziyade keçi boynuzundan elde edilen ekstraktını temin edebilirler haliyle daha pahalı tabii ki.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar saf kafeini standart bir kullanıcının yada standart bir kullanıcı topluluğunun elde etmesi imkansız. Saf kafein ihracatı çin hükümetinin kontrolü altında. Saf kafein almak istiyorsanız ilk önce ihracat lisansı almanız lazım. Ve saf kafein için genelde üreticiler MOQ limitini 500kg tutuyor. Yani sizin saf diye kullandığınız kafeinler en fazla %20 saflıkta.

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saf kafeini standart bir kullanıcının yada standart bir kullanıcı topluluğunun elde etmesi imkansız. Saf kafein ihracatı çin hükümetinin kontrolü altında. Saf kafein almak istiyorsanız ilk önce ihracat lisansı almanız lazım. Ve saf kafein için genelde üreticiler MOQ limitini 500kg tutuyor. Yani sizin saf diye kullandığınız kafeinler en fazla %20 saflıkta.
    Saf kafein çözünmesi özel işlem gerektiriyor topikal form için bu nedenle %30 luk solüsyon alıyorum bu zaten seyreltilmek zorunda saf kafein direk alçı olur zaten yani % içerik net olduktan sonra losyon haline kolaylıkla ölçülerek hazırlanır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar bu sitenin eski müdavimlerindenim. Uzun bir aradan sonra tekrar geldim. En son miraclenin ilk kullanıldığı cel. ise birkaç arkadaşın miraclenin yollaması ole kullanıldığı zamanlardan bahsediyorum. Şimdi set. ve kafein gibi önemli gelişmeler var. Nerden devam etsem set. Benim için yeterli mi yoksa kafeinciler grubuna dahil mi olsam yardım ederseniz sevinirim

Sayfa 4/10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon