Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Buda benim hikayem - Yaş 23

Yeni Üye

Buda benim hikayem - Yaş 23

Buda benim hikayem olsun saçım bayadır dökülüyor farkında olarak pek kafaya takmamaya calıstım ama zamanla bu olmadı aileden gelen genetik bişey 4 dayım saçsız abim saçsız ama hepsi zamanında belki 30-35 yaşında döktüler ben kendiminkini onlara göre erken oldugunu düşünüyorum .
    Daha sonra piskolojik olarak kafayı sıyırdım Protez saç işine gircektim baya araştırdım hem istedim hemde bi türlü içime sinmedi
    daha sonra saç ekimine gireyim dedim ondada tam olarak dolgun saclara kavusamadıgımızı ögrendım yeni arayış peşindeyken burayla tanıştım artık burayı denedikden sonra bişeyler olmaz ise ekim yaptırcam sizler daha tecrübelisinizdir bana neler önerirsiniz saçımın durumuna göre bunu ögrenmeye geldim bu arada forumda işten güçten vakit bulup birazda araştırdım bu hafta içinde ilk işim
    Miracle losyon hazırlamak diğeri ise Cellagance losyonunu temin etmek ve başlamak
    bu arada saçımın hem genetik hemde aşırı yaglanmadan döküldügünü düşünüyorum sabah 8de yıkarsam aksam 4-5 gibi yaglanıyor sacım o derece bi durum var
    bunun haricinde daha fazla uzatmadan diğer ilaçlar için tavsiyelerinizi bekliyorum sacım oldukca yıprandı ve döküldü ama bu saatden sonra neler yapılabilir.
    Aşşagıda saçın hali mevcut

RESİM

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla hocam saçın kurtarılamayacak gibi değil merak etme. Miracle losyon + cellagance losyonü seni çok iyi yerlere getirir. Kendine bir de dermaroller al 1.5mm haftada bir uygula. Saç çıkışı göremezsen tedavine günde 1 olmak üzere minox eklersin. Her gün de 1 bardak yakı otu içebilirsin doğal olarak dht'yi düşürür. Miracle+cell losyonlara iyi bir zaman verirsen saçların büyük oranda toparlanır sadece sabır gerekiyor.

Yeni Üye
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam saçın kurtarılamayacak gibi değil merak etme. Miracle losyon + cellagance losyonü seni çok iyi yerlere getirir. Kendine bir de dermaroller al 1.5mm haftada bir uygula. Saç çıkışı göremezsen tedavine günde 1 olmak üzere minox eklersin. Her gün de 1 bardak yakı otu içebilirsin doğal olarak dht'yi düşürür. Miracle+cell losyonlara iyi bir zaman verirsen saçların büyük oranda toparlanır sadece sabır gerekiyor.
    Sabır herşeyin ilacı olur umarım tedaviden miracle losyondan vazgeçtim
    Dermarollere cesaret edemedim iyi gelirmi bilmiyorum ama tedaviye
    Cellagance + Setipiprant ile başlıyorum .
    Akşamları bi avuç kabak çekirdegi
    Gün içinde 2-3 bardak yeşil çay

adam kel olmuş 23 yaşında ve hormonları ile oynatıyorsunuz bak kardeşim ben bu forumlara 2006 dan beri giriyorum eskiler beni bilir... bak açık söyleyeyim ya protez yaptır yada iyi cerrah bul saç ektir..özellikle saçların dalgalı ekimden güzel sonuç alırsın 20 li yaşlarını kel geçirme..reklam olmasın diye isim vermiyorum özelden mesaj atarsan bir kaç iyi plastik cerrah var senin saçı ekecek hatta sonuçlarıda var..ayrıca yeni tedaviler çıkarsada 30 da saçlı olursun yine...

Yeni Üye
    Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam kel olmuş 23 yaşında ve hormonları ile oynatıyorsunuz bak kardeşim ben bu forumlara 2006 dan beri giriyorum eskiler beni bilir... bak açık söyleyeyim ya protez yaptır yada iyi cerrah bul saç ektir..özellikle saçların dalgalı ekimden güzel sonuç alırsın 20 li yaşlarını kel geçirme..reklam olmasın diye isim vermiyorum özelden mesaj atarsan bir kaç iyi plastik cerrah var senin saçı ekecek hatta sonuçlarıda var..ayrıca yeni tedaviler çıkarsada 30 da saçlı olursun yine...
    Özelden yazdım hocam düşünceniz için teşekkürler dedigim gibi protez biraz ön yargılıyım sök tak çıkar ugrasması felan sorun iş güç okuldan dolayı üşenirim diye tahmin ediyorum
    Ekim ise erken dediler . daha çok dökülür dediler de zaten bişey kalmadı son olarak dedigim tedaviye başlıcam biraz gelişim olursa ne mutlu bakalım.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konunun altına olumsuz yorum yapıyorsunuz bir derdinizmi var bu ilaçlarla ben kullanıyorum 0 yan etki kan değerlerimdede bir sıkıntı çıkmıyor 1 yıldır kullanıyorum. Adam ben den 2 yaş büyük kökler tam ölmemiştir denesin 1 yıl ilacı memnun olmazsa Ekim yaptırır. Adam akıllı ekim yaptırsa bu abi en az 4000 greft iyi doktor da greft başı 2-4 TL arası alsa neredeyse araba parası burda aylık 100 TL ye güzel bir tedaviyi 1 yıl kullansın hem daha doğal gözükür ha yine beğenmezse ekim yaptırır bu sefer 4000 değilde 3000 greft ektirir. Arkeolog abinin ekimini gördüm saçı çok gerilemeden yaptırmış zaten genetik dökülmeside yokmuş yaşa bağlı şakaklarda gerileme olmuş Ekim gayet güzel ama herkeste öyle olmuyor özellikle bu abi gibi nw5-6 da hiç olmaz
    Konu talhayaldiz96 tarafından (22.03.2017 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yanlış alıntalama ve sert üslup

Kardeşim bende 21 yaşındayım senden çok bir farkım yok hatta 23 den önce senden kötü duruma gelebilirim saç ektirmeyi bende düşündüm ama gür ve dogal olmuyor onun dışında saçların ince telli gibi ve arkalardada az var ekim yaptırmak sende istedigin sonucu vermiyecegini düşünüyorum celegance ve mindut kullana bilirsin dhtyi bloklamadan bi sonuca varman çok zor aşırıya kaçmıyacak sekilde tedavine devam etmelisin en azından 6 ayını buna ayıra bilirsin eger sonuç vermesse başka seyleri düşüne bilirsin ama tahminimce ektirdigin saçtan memnun kalmıyacaksın ve sıfıra vurduracaksın arkadaşda adam kel felan yazmış burnuma reklam kokan hareketler kokusu gibi geldi

denildiği gibi hücreler ölmemiştir henüz, yan etkisiz tedavilerle saldır, bence setipiprant ve minoksil (forumdaki genel kanının aksine ben disiplinli minoksil kullanımının çoğu kişi için en etkili tedavi olduğuna inanıyorum) kullanabilirsin.Baktın olmuyor saç falan ektirme bence ki donör alanın da seyrek ve güçsüz görünüyor sanki en fazla 3 sene yarım yamalak saçlı dolaşırmışsın gibi geldi.Yerinde olsam protez saç düşünürdüm ben hala kendimi şu kullanım konusunda ikna edemedim yoksa tamamiyle döküldüğünde saç ekiminden daha cazip geliyor.

Yeni Üye
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun altına olumsuz yorum yapıyorsunuz bir derdinizmi var bu ilaçlarla ben kullanıyorum 0 yan etki kan değerlerimdede bir sıkıntı çıkmıyor 1 yıldır kullanıyorum. Adam ben den 2 yaş büyük kökler tam ölmemiştir denesin 1 yıl ilacı memnun olmazsa Ekim yaptırır. Adam akıllı ekim yaptırsa bu abi en az 4000 greft iyi doktor da greft başı 2-4 TL arası alsa neredeyse araba parası burda aylık 100 TL ye güzel bir tedaviyi 1 yıl kullansın hem daha doğal gözükür ha yine beğenmezse ekim yaptırır bu sefer 4000 değilde 3000 greft ektirir. Arkeolog abinin ekimini gördüm saçı çok gerilemeden yaptırmış zaten genetik dökülmeside yokmuş yaşa bağlı şakaklarda gerileme olmuş Ekim gayet güzel ama herkeste öyle olmuyor özellikle bu abi gibi nw5-6 da hiç olmaz

Yorum için teşekkürler. Merhaba yorumun için teşekkürler yarından itibaren Cell+Setipiprant tedavısıne baslıcam temin ettim son bi ufak malzeme eksik ondan sonra denincem 1-3 ay duruma göre devam

Alıntı korkusuz korkak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende 21 yaşındayım senden çok bir farkım yok hatta 23 den önce senden kötü duruma gelebilirim saç ektirmeyi bende düşündüm ama gür ve dogal olmuyor onun dışında saçların ince telli gibi ve arkalardada az var ekim yaptırmak sende istedigin sonucu vermiyecegini düşünüyorum celegance ve mindut kullana bilirsin dhtyi bloklamadan bi sonuca varman çok zor aşırıya kaçmıyacak sekilde tedavine devam etmelisin en azından 6 ayını buna ayıra bilirsin eger sonuç vermesse başka seyleri düşüne bilirsin ama tahminimce ektirdigin saçtan memnun kalmıyacaksın ve sıfıra vurduracaksın arkadaşda adam kel felan yazmış burnuma reklam kokan hareketler kokusu gibi geldi
    Mindut ne bilmiyorum inanın ama Cellegance + Setitiprant tedavısıne baslıyorum ürünleri temin ettim umarım güzel sonuclar alırım
    onun haricinde saç ekiminden memnun kalmıyacagımı bildigim için şuan düşünmüyorum düşünmek istiyorum ama saçlarım cok güçsüz ve cansız 5+ saatde yaglanmaktalar.. -

Alıntı suvarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denildiği gibi hücreler ölmemiştir henüz, yan etkisiz tedavilerle saldır, bence setipiprant ve minoksil (forumdaki genel kanının aksine ben disiplinli minoksil kullanımının çoğu kişi için en etkili tedavi olduğuna inanıyorum) kullanabilirsin.Baktın olmuyor saç falan ektirme bence ki donör alanın da seyrek ve güçsüz görünüyor sanki en fazla 3 sene yarım yamalak saçlı dolaşırmışsın gibi geldi.Yerinde olsam protez saç düşünürdüm ben hala kendimi şu kullanım konusunda ikna edemedim yoksa tamamiyle döküldüğünde saç ekiminden daha cazip geliyor.

Minoksili inanın forumda hiç araştırmadım hani ama şöyle söylenti varya hani bırakınca dökülüyo yok bi süre sonra döngüye sokuyo felan ondan dolayı bi önyargım oldu hiç araştırmadım belkide güçlü iyi bi ilaçtır daha önce hiç bi tedavi uygulamadım foruma geldim miracle losyona baktım sonra setiyi gördüm
    Cellegance + Setitiprant tedavısıne adım atalım dedik bakalım ilk resimlerden farkımız yok şuan öbür ayın 28sinde konuya bi resim daha atarım bi aylık etki diye bakalım - Protez saç cok güzel olabilir ama dedigin gibi kullanım acısından kendimi ikna edemedim degişik biraz yapışkanı var akması kokması var belki sende 1 ay kalır kafada bakıma gidersin ben 10-15 günde bir giderim çünkü yağlanma problemi var.

Yeni Üye
    Merhaba tekrardan konuyu takip eden varmı bilmiyorum ama .

Cellagance + setipiprant tedavıme haftada birkaç kez kabak çekirdegi günde en az 1 bardak yeşil çay ile devam etmeye calısıyorum bunun yanında tavsiye edebileceginiz kullanabilecegim en az yanetkili ilaçlar varmıdır

Dermaroller tavsiye edildi daha temin edemedim
    Minoxil kullanmalımıyım . veya bunlara ek Ru vb şeyler
    Tedavi : 27/03

Cellagance 1.5 Ml Akşam
    Setipiprant 2 Ml Sabah
    Günde 2 fincan yeşil çay
    haftada 1-2 kabak çekirdegi
    ^^

Sayfa 1/2 12 SonSon