Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: yeşilçay içmek mantıklı mı

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeşilçayın testesterona bir etkisi varmı ? Özellikle sporla uğraşanlar için önemli

Kabak cekırdegı yemek faydalı dıyorlar o konuda bılgısı olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Poşet çaylara yeşil çayın taze olmayan kısımlarını koyuyorlar diye duydum bir aktardan. Ben açık yeşil çay alıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    olayı araştırırken denk geldimde
    günde 2 bardak yeşil çay hazır tabi limonlu gerçi
    + haftada 1-2 belki oda kabak çekirdegi iyi gelirmi sizce

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekolive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayı araştırırken denk geldimde
    günde 2 bardak yeşil çay hazır tabi limonlu gerçi
    + haftada 1-2 belki oda kabak çekirdegi iyi gelirmi sizce
    Bitkisel tedaviler uzun süreli ve yüksek dozda kullanılmalı yoksa bir sonuç beklemeyin haftada 1 2 ile olacak iş değil.

Banned
    Olaya sadece dht engelemek açısından bakmayın. Olay sadece dht yıkımı değil maalesef. Tabi
    Ki günde 2 bardak yeşil çay içmek % 5 dht bile baskılasa diğer etkilerinin yanında yabana atılamaz.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede sadece dht açısınından bakmamak gerekiyor dht'nin yaptığı tahribatı çeşitli yollardan engelliyor proinflamatuar sitokinleri inhibe ediyor ve güçlü antioxidanlar mevcut daha birçok olumlu özelliği var.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya sadece dht engelemek açısından bakmayın. Olay sadece dht yıkımı değil maalesef. Tabi
    Ki günde 2 bardak yeşil çay içmek % 5 dht bile baskılasa diğer etkilerinin yanında yabana atılamaz.
    2 bardak sadece yuzde 5 mi baskılıyor yani ?

ben 2014den beridir kullanıyorum 3 senedir taş patlasın en fazla 1 ay kullanmamışımdır belki o da tedarik etmeye erindiğim için gerçekten çok iyi geliyordu bana ama 2 hafta oldu aktardan aldık bu sefer böbreklerimde bi ağrı başladı 15 gün falan bıraktım saç dökülmem inanılmaz arttı yine başladım bugünlerde kullandıktan sonra da saçlarıma sürüyorum ve psikolojik de olsa iyi geliyor bana

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öncesaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2014den beridir kullanıyorum 3 senedir taş patlasın en fazla 1 ay kullanmamışımdır belki o da tedarik etmeye erindiğim için gerçekten çok iyi geliyordu bana ama 2 hafta oldu aktardan aldık bu sefer böbreklerimde bi ağrı başladı 15 gün falan bıraktım saç dökülmem inanılmaz arttı yine başladım bugünlerde kullandıktan sonra da saçlarıma sürüyorum ve psikolojik de olsa iyi geliyor bana
    Yeşilçay içtiğiniz sürede saç dökülmeniz azdı yani bırakınca mı arttı ve kaç bardak içiyordunuz

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon