3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bebek pudrası

Bebek pudrası

Arkadaşlar çoğumuzun saç kaybı ve yağlanma problemleri var budu sitedeki diğer tedavilerle bertaraf etmeye çalışıyoruz ama günlük hayatımızda da seyrelmelerden dolayı saçlarımızın daha hacimli ve kabarık görünmesi içinde ayna karşısında uğraşıyoruz sanırım. Saça şekil verme adına saç pudraları satılmakta bunlardaki ana madde talk olsa gerek bebek pudrası ile saçlarımızı biraz karıştırsak hacimli görünmesini sağlayabiliriz ama dökülmeyi artırırmı acaba?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çoğumuzun saç kaybı ve yağlanma problemleri var budu sitedeki diğer tedavilerle bertaraf etmeye çalışıyoruz ama günlük hayatımızda da seyrelmelerden dolayı saçlarımızın daha hacimli ve kabarık görünmesi içinde ayna karşısında uğraşıyoruz sanırım. Saça şekil verme adına saç pudraları satılmakta bunlardaki ana madde talk olsa gerek bebek pudrası ile saçlarımızı biraz karıştırsak hacimli görünmesini sağlayabiliriz ama dökülmeyi artırırmı acaba?
    Ben bir dönem kullandım önermem osis dust it normal pudra da kullandım evet hacim veriyor ama saç derisini tıkıyor nefes almıyor üstelik talk pudra nın zararı çok fazla
    Kanser riskini artırdığı bile söyleniyor illa zararlı bir şey kullanacaksanız roaccutane kullanın yağsız dökülmeyen hacimli saçlarınız olur sivilceye de iyi gelir ama hiçbirini önermem ru zaten yaşlanmayı azaltıyor derin temizleme şampuanları ile sorunu halledersiniz

Banned
    elseve losyon + caffein saça güzel hacim veriyor