4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: morphosis densifying shampoo

Yeni Üye

morphosis densifying shampoo

Arkadaşlar bugün kozmetiktiçiye gittim saç dökülmesi için şampuan önermesimi istedim bana 'morphosis densifying shampoo' diye daha önce hiç duymadığım bir ürünü önerdi.Dediki az bulunan yaban mersini bitkisi falan filan varmış kendisi genetik dökülmesini neredeyse durdurduğunu söyledi bu şampuanı almadım içindekiler İngilizce bilen arkadaşlar araştırıp yeşillendirirse sevinirim

Saç dökülmesine karşı şampuanların çok büyük bir etki etmesi zaten söz konusu değil minimal bir etkisi olur mu o bile şüpheli bana göre bu tarz şampuanlar biraz para tuzağı.
    Sürdüğümüz losyonların bile aşağı yukarı en az 2 saat durması gerekiyor belirli bir düzeyde emilim sağlanması için iki dakikalığına kafamızda köpürtüp duruladığımız şeyin ne kadarı deri tarafından emiliyor da saç dökülmesini kessin? Şampuan konusunda bu tarz şampuanlar yerine saç derisine yönelik (yağlı veya kuru saç derisi) şampuanlar kullanmak daha mantıklı

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesine karşı şampuanların çok büyük bir etki etmesi zaten söz konusu değil minimal bir etkisi olur mu o bile şüpheli bana göre bu tarz şampuanlar biraz para tuzağı.
    Sürdüğümüz losyonların bile aşağı yukarı en az 2 saat durması gerekiyor belirli bir düzeyde emilim sağlanması için iki dakikalığına kafamızda köpürtüp duruladığımız şeyin ne kadarı deri tarafından emiliyor da saç dökülmesini kessin? Şampuan konusunda bu tarz şampuanlar yerine saç derisine yönelik (yağlı veya kuru saç derisi) şampuanlar kullanmak daha mantıklı
    Birebir katılıyorum o yüzden şampuanlara fazla para harcamak gereksiz.

Yeni Üye
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum kafada 30 sn kalan bir şampuanın saç dökülmesini durdurabileceğine bende ihtimal bermiyorum ama abi ben saçımı her yıkadığımda 50-60 tel görüyorum.Ve bazı şampuanlar iyi geliyor.şimdi bu şampuanla ilgili olarak adam dediki elimde çok fazla şampuan var ben bunu şampuan olarak görmüyorum bu mucize diğerleri şampuan e bu kadar iddalı açıklama yapınca bende bir araştırayım dedim. Ve şişe 250 ml fiyatı 65 tl yani normal bir şampuana göre çok pahalı ondaan dolayıda etkili olabileceğini düşünüyorum.ama şampuanın içeriği falan hep ingilizce anlamadım bende bir şey.yabancı forumlardan falan ingilizce bilen arkadaşlar kullanıcı yorumlarına bakarsalar çok iyi olur.