Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: savaşacak gücüm kalmadı artık

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Tedavini bırakırsan ileride çok pişman olursun, bence sakın bırakma. En kötü ihtimal üstleri korur, kelliği de geçiktirir. Bence de, arkadaşların dediği gibi antiandrojen losyonlar kullan. Gerçeği Miracle abiye danışmışsındır, o sana yol göstermiştir.

Yinede yazayım;
    Bak, ben tedaviyi bıraktım , şimdi de tekrar başlayacağım. Çünkü pişman oldum, üşenerek hiç bir şey yapmadığıma.

Durumun müsaitse Prp, kök hücre tedavisi yaptır. O saç dökülmeyi ilerlemesini durduruyormuş, yaptıranlar söyledi bana. En azından daha fazla ilerlemesini engeller.
    Bence, tedaviyi düzenli uygulasaydın muhakkak en azından üstlerde sonuç alırdın. Çünkü 9 ayda sonuç almamak imkansız tek minoxidille bile.

Maalesef, elimden daha fazla bir şey gelmiyor :/

Çok geçmiş olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Magnezyum ve k vitamini + masaj iyi geliyor kalsifikasyona bir ara konusu geçmişti bayada ciddi bir konuydu ama zamanla unutuldu bence önemli bir olay bu üzerine gidilmesi lazım kısaca anlatmak gerekirse kafa derisinde kalsiyum birikiyor ve saç dökülmesi ne neden oluyor ama bunu kalsiyum alımını azaltarak önleyemezsin
    ne yapmam gerek peki hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklarda kalsifikasyon ne demek oluyor hocam ? topikal antiandrojen kullanmadım
    Kalsifikasyon damar dokusunu bozarak saç dökülmesini gerçekleştiriyor aslında en önemli konulardan çünkü androjenler prostaglanidinler sitokinler bir yana hücre ölümü kalsiyumla gerçekleşiyor yani diğerlerine dokunmadan kalsiyum kanal blokerları işe yarayabilirler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalsifikasyon damar dokusunu bozarak saç dökülmesini gerçekleştiriyor aslında en önemli konulardan çünkü androjenler prostaglanidinler sitokinler bir yana hücre ölümü kalsiyumla gerçekleşiyor yani diğerlerine dokunmadan kalsiyum kanal blokerları işe yarayabilirler
    kalsiyum kanal blokerları dediğiniz nedir hocam ne kullanmam lazım yani ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavini bırakırsan ileride çok pişman olursun, bence sakın bırakma. En kötü ihtimal üstleri korur, kelliği de geçiktirir. Bence de, arkadaşların dediği gibi antiandrojen losyonlar kullan. Gerçeği Miracle abiye danışmışsındır, o sana yol göstermiştir.

Yinede yazayım;
    Bak, ben tedaviyi bıraktım , şimdi de tekrar başlayacağım. Çünkü pişman oldum, üşenerek hiç bir şey yapmadığıma.

Durumun müsaitse Prp, kök hücre tedavisi yaptır. O saç dökülmeyi ilerlemesini durduruyormuş, yaptıranlar söyledi bana. En azından daha fazla ilerlemesini engeller.
    Bence, tedaviyi düzenli uygulasaydın muhakkak en azından üstlerde sonuç alırdın. Çünkü 9 ayda sonuç almamak imkansız tek minoxidille bile.

Maalesef, elimden daha fazla bir şey gelmiyor :/

Çok geçmiş olsun.
    prp kök hücreyi falan her hastane yapıyor mu hocam birde ücreti ne kadar oluyor bunların bilginiz var mıdır ?

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prp kök hücreyi falan her hastane yapıyor mu hocam birde ücreti ne kadar oluyor bunların bilginiz var mıdır ?
    Bizim burda prp 200 TL seansı 6 8 seans sürüyor güzellik saç merkezlerinde yapıyorlar ama kök hücreyi bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu konu niye unutuldu üstüne gidilmedi millet k vitamini Magnezyum masaj deneyecekti hikaye oldu gerçi bende deneyecektim

kalsiyum kanal blokerları dediğiniz nedir hocam ne kullanmam lazım yani ?
    Minoxda kalsiyum kanal blokerı siz zaten kullanmışsınız ben kalsifikasyonu açıkladım

joker arkadaşımızın belirttiği durumu saç dökülmesi biyokimyası konusunda geniş olarak açıklamıştık bir okuyun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu konu niye unutuldu üstüne gidilmedi millet k vitamini Magnezyum masaj deneyecekti hikaye oldu gerçi bende deneyecektim
    Önemli bir konuydu bence sadece magnezyum ve k vitamini destek tedavi olabilir topikal kalsiyum kanal blokerları denenebilirdi ama minox gibi döngüsü olur muydu bilmiyorum

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon