Sayfa 1/5 123 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: savaşacak gücüm kalmadı artık

SaçımınDoktoru Üyesi

savaşacak gücüm kalmadı artık

merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım 1 yıldır saç dökülmesini durdurmak saç çıkarmak için çaba sarfettim
    bu sürede cell losyon , minox-dut , dermaroller ,ketoral şampuan, vitamin hapları , biotin çinko vs. bepanthen emiks evigen vsvs. bir sürü şey denedim ama maalesef saç çıkaramadım ve sanki geriye doğru bir gidişde oluyor

finasteride gibi hormon ilaçlarını oral yolla kullanmak gibi bir niyetim yok zaten , sağlığımı riske atamam onun dışındada yan etkisiz doğal bir tedavide kalmıyor , sanırım bu saaten sonra çabalamayacağım , umudum kalmadı artık yoruldumda o kadar şey kullanıyorum ama yok arkadaş olmuyor , millet minox kullanıyor 3 ay saç fışkırıyor ben 6-7 ay kullanıyorum tık yok

http://i.hizliresim.com/Ja94vo.png

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım 1 yıldır saç dökülmesini durdurmak saç çıkarmak için çaba sarfettim
    bu sürede cell losyon , minox-dut , dermaroller ,ketoral şampuan, vitamin hapları , biotin çinko vs. bepanthen emiks evigen vsvs. bir sürü şey denedim ama maalesef saç çıkaramadım ve sanki geriye doğru bir gidişde oluyor

finasteride gibi hormon ilaçlarını oral yolla kullanmak gibi bir niyetim yok zaten , sağlığımı riske atamam onun dışındada yan etkisiz doğal bir tedavide kalmıyor , sanırım bu saaten sonra çabalamayacağım , umudum kalmadı artık yoruldumda o kadar şey kullanıyorum ama yok arkadaş olmuyor , millet minox kullanıyor 3 ay saç fışkırıyor ben 6-7 ay kullanıyorum tık yok

http://i.hizliresim.com/Ja94vo.png
    Hayalin ön çizgiyi ileri çekmekse çok zor zaten uğraşma hiç saç olmayan yerden şaç çıkmaz bence senin oralar gitmiş ama üstü korumak istiyorsan kullanmaya devam et losyonları ama sadece birini seç fazla maddi kayıp olmasın. Ekim düşündüğün zaman üstler dolu olursa sadece öne Ekim yaptırırsın tüm kafaya vereceğin parayla iyi ekimciye sadece öne yaptırırsın güzel olur

Eh deniz okuyan hayatın karardı tedavi imkansız sanacak bak aşağı ekliyorum tedavilerin öncesi bir iki resim bakalım ne diyecek arkadaşlar
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_4160.JPG
Görüntüleme: 186
Büyüklüğü:  50.8 KB (Kilobyte)
ID:	4029

Resmin ismi:  IMG_4162.JPG
Görüntüleme: 191
Büyüklüğü:  226.2 KB (Kilobyte)
ID:	4030
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bence baya yol katetmişsiniz, bardağın dolu tarafından bakmak lazım bazen diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Asla yapmadigim tek sey pes etmek

Miracle hocanin paylastigi resimler size aitse firca gibi saclariniz olsun

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi saç durumun çok iyi sokaktaki kimse sana kel falan asla demez neden bırakıyorsun ki kullandıklarını bırakırsan çok kötü olur
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eh deniz okuyan hayatın karardı tedavi imkansız sanacak bak aşağı ekliyorum tedavilerin öncesi bir iki resim bakalım ne diyecek arkadaşlar

Resmin ismi:  IMG_4160.JPG
Görüntüleme: 186
Büyüklüğü:  50.8 KB (Kilobyte)
ID:	4029

Resmin ismi:  IMG_4162.JPG
Görüntüleme: 191
Büyüklüğü:  226.2 KB (Kilobyte)
ID:	4030
    Miracle abi şimdi saçlar biraz daha uzun birde fotoğrafların çekilme açıları vs farklı olduğu için saç çıkmış gibi gözüküyor ama yok yani abi hiç saç çıkmadı sadece şakak kısımlarında hafif hafif tüylenme gibi şeyler oldu o kadar belkide o şakak kısımlarındaki tüylenmeden dolayı saç çoğalmış gibi duruyor olabilir , 4-5 sene önceki fotoğraflarıma bakıyorum şakaklar falan hep doluydu abi , ne yapayayım ne tavsiye edersin , bu şakak ve ön bölge çok zor bir yermiş gerçekten , keşke tepeler falan açılsaydı şakaklar dursaydıda diyorum tepe bölgesi tedaviye daha çabuk ve kolay yanıt veriyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayalin ön çizgiyi ileri çekmekse çok zor zaten uğraşma hiç saç olmayan yerden şaç çıkmaz bence senin oralar gitmiş ama üstü korumak istiyorsan kullanmaya devam et losyonları ama sadece birini seç fazla maddi kayıp olmasın. Ekim düşündüğün zaman üstler dolu olursa sadece öne Ekim yaptırırsın tüm kafaya vereceğin parayla iyi ekimciye sadece öne yaptırırsın güzel olur
    hocam önceden yani 4-5 sene önce falan o ön bölge ve şakaklarda saçlar vardı ama döküldü , yani hiç olmayan yerden çıkartmak gibi bir niyetim yok ama yanıt alamıyorum maalesef şakak ve ön bölgeden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi saç durumun çok iyi sokaktaki kimse sana kel falan asla demez neden bırakıyorsun ki kullandıklarını bırakırsan çok kötü olur
    kel demiyorlar ama herkes " kanka saçların dökülüyor" diyor

http://i.hizliresim.com/m3bM7y.png şurdaki resimde olduğu gibi minox sadece yanlarda hafif ayva tüyü denilen ufak tüyleri çıkardı

Sayfa 1/5 123 ... SonSon