Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kirkland minoxil tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Resimleri daha yukarıdan çekseniz daha iyi görünürdü.

Ilk tecrübem kirkland minoxidil ile oldu. En sevdiğim Minoxidildir. Baya kullandım ondan, bazen 1ml bazen 1.5ml kullandım. Hiç baş ağrısı yapmadı bende. 2014'e kadar çok uygun fiyata ebay'den temin ediyorum, sanırım şimdi gümrükte takılıyor. Kirkland, Minoxil Fort'e göre daha geç kuruyor.

Dermaroller sonrası hemen sürüldüğünde kalp çırpıntısı yapıyor, nedeni sanırım o anda çok miktarda kana karışması.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bi KIRKLAND minoxil saçta beyaz döküntü kepek gibi şeyler yapıyormu ?
    Ben KİRKLAND solusyon kullandım onda yaptı dığer mınoxıller gıbı Suanda KIRKLAND FOAM KULLANIYORUM CABUK KURUYOR KEPEK YAPMIYOR
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Banned
    kirkland foamı nerden temin ettiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar şuan itibariyle saçımdaki yağlanma için karaçiğer bölgesine dışardan sülük yaptırdım bir Özel hastanede SAÇIMA yaptırmama izin vermedi doktor çünkü sülük kanı sulandırdığı için kendini bıraktığı zaman o bölgede kanama oluyor bundan dolayı karacığere yaptırdım bende inş saçtaki yağlanmaya iyi gelir

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar hastanelik oldum bu sülük yüzünden 3saat kanamam oldu 3kere acıle gidip sargı yaptırdım Yapacak arkadaşlar bunu düşünerek yaptırın

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilerleme veya gerileme oldu mu 5 yildir araliksiz kullandiginiza gore
    İlerleme ve gerilemeyi bazen anlamak zordur. "Acaba losyon kullanmasaydım saçlarım daha mı iyi olurdu?" sorusunu hepimiz soruyoruz kendimize. Benim şöyle referansım var; 5 yıl önce saçlarımız birlikte dökülmeye başlayan iş arkadaşım şuan ekim yaptıracak yer arıyor lakin benim saçlarım hala aynı durumda nerediyse hiç gerileme olmadı. Sonuç olarak ilerleme yok ama gerileme de yok. Bu analize göre sorunun cevabını alacağını umuyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

iki seneye yakın minoxil forte kullanıyordum bıraktım,beş para etmezdi verdiğimiz para boşa gitti
    birbuçuk ay önce kirklanda geçtim bakalım bu nasıl olacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar Kirkland foam kullanıyorum Dökülmede çok azalma olmadı günde 25tel dokuluyor kutu bıttıkten sonra ROGAINE Gecıcem ondakı tepkılerı merak edıyorum

Ayrıca Soya Fasulyesi tüketmeye başladım dökülmeye iyi gelirse siz değerli forum arkadaşlarımı bilgilendirecem

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Kirkland foam kullanıyorum Dökülmede çok azalma olmadı günde 25tel dokuluyor kutu bıttıkten sonra ROGAINE Gecıcem ondakı tepkılerı merak edıyorum

Ayrıca Soya Fasulyesi tüketmeye başladım dökülmeye iyi gelirse siz değerli forum arkadaşlarımı bilgilendirecem
    Hocam devam edin kullanmaya günde 100'e kadar dokulme normal kabul ediliyor ters etki yapabilir urun degistiniz diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar Dokulme azalmadıgı ıcın KİRKLANDI BIRAKMIŞ BULUNMAKTAYIM ( ROGAİNE SOLUSYON ALDIM 3 AYLIK ) inşALLAH bunda fayda gorurum

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon