Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dökülmesi yardım (resimli)

Saç dökülmesi yardım (resimli)

Arkadaşlar forumu bayağıdır takip ediyorum resimlerden yola çıkarak saç dökülme nedenim tedavimde bana yol gösterebilecek değerli arkadaşlarımı bekliyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçınızı kazımışken dermaroller kullanın çokça. Nane emu hint yapıda kullanabilirsiniz emilim kazımışken iyi olur onun dışında sitedeki tedavilere yönelebilirsiniz

hocam çok teşekkür ederim miracle ye başladım biotin gelecek 10 mg üstleri 6 numara tutuyorum genelde onun için dermastamp gelcek 1mm inş güzel bi cevap alırım tedavilerden süreci burdan paylaşmaya devam edeceğim.

dermaroller yerine en ince uçlu insülin iğnesi alıp yapmanız çok daha verimli olacaktır scarlı bir yaralama yapabilen dermaroller egf salgılanmasına buda saç çıkışında fren etkisine sebep olabiliyor ya da sınırlı fayda sağlıyor diyebiliriz bu nedenle travmasız en derin iğneleme max. faydayı sağlayacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermaroller yerine en ince uçlu insülin iğnesi alıp yapmanız çok daha verimli olacaktır scarlı bir yaralama yapabilen dermaroller egf salgılanmasına buda saç çıkışında fren etkisine sebep olabiliyor ya da sınırlı fayda sağlıyor diyebiliriz bu nedenle travmasız en derin iğneleme max. faydayı sağlayacaktır.
    hocam ince uçlu insülin iğnesiylede kafaya uygulamak zor olur dediğiniz bu mu acaba
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kan şekeri kalemlerinde kullanılan lanset ile deliyorum eczanelerde bulabilirsiniz.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, dermarollerin zararli oldugunu mu ifade ediyorsunuz?
    30/E

Biotin
    Demir
    Cinko
    Folik Asit
    B12
    +Dermaroller
    + yesil cay

Arkadaşlar çok derine inmeyi düşünmüyorum dermastampla hafif bastır çek şeklinde uygulayacağım

Miracleden 4 gün sonra 5/1 günlük proscar almaya başladım yüz ve saç derisinde yağlanma geri geldi 4 gün de bayağı bi etki etmişti miracle losyon yağlanmaya

Arkadaşlar bir şey daha ekliyim unutmadan sakal gelişimim tam anlamıyla tamamlanmadı daha bu uyguladığım veya uygulayacağım tedaviler için bir engel teşkil eder mi?

Sayfa 1/3 123 SonSon