Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

Yeni Üye
    elma sirkesi denen arkadaşımızı bekleyelim bakalım 1 ay sonra ne olcak anlarız fotolarından

Alıntı kessler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elma sirkesi denen arkadaşımızı bekleyelim bakalım 1 ay sonra ne olcak anlarız fotolarından
    1 ay cok, 1 hafta sonra sacim dokuluyor olursa hesabini sormaya baslarim zaten

Yeni Üye
    Alıntı elmasirkesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay cok, 1 hafta sonra sacim dokuluyor olursa hesabini sormaya baslarim zaten
    Kardeşim Nasıl peki 1 ay gider mi sabah akşam kullanmayla ? Durum ne ?

Üye
    Yer
    Istanbul
    Yok Nobel ödülüne laik falan filan, resmen yurtdisinda dalga geciyorlar bu ürünle ve dolasiyla Türkiye ile. 80$ yilan yagi satiliyor Üniversitelerden. Böyle Türkiye hicbir sekilde ilerleyemez. Neler vaat edildi ne cikti sonucta. Umarim arkadaslar bu multivitamine inanip tonla para dökmezler. Gercekten yazik oldu

Alıntı 040147 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Nasıl peki 1 ay gider mi sabah akşam kullanmayla ? Durum ne ?
    kapali kutu ve krem oldugu icin ne kadar kaldigini anlayamiyorum. ancak nohut tanesi kadar yetiyor kullanmak tum kafaya, biraz yagli ve yogun oldugu icin az kullanmak yetiyor. bu sekilde giderse 2 ay cikaririm gibi geliyor. yalniz miracle'in losyonlarini da 1 ayligi 3 ay kullanmisligim var, sorun bende olabilir az kullaniyorumdur. surmek kolay olsa ve yagli olmasa daha cok surerdim. saclari 3 numaraya falan vursak da olabilir.

ek olarak homojenligini begendim, o kadar seyi iyi karistirmislar hic renk farkliligi yok. 1 hafta boyunca gunde 2 kez kullanip dokumeyi durdurup durdurmadigini kontrol edecegim. dokulme olcutum de lavaboda sac gorup gormemek olur yoksa surekli saclari izlemem zor.

Yeni Üye
    kapali kutu ve krem oldugu icin ne kadar kaldigini anlayamiyorum. ancak nohut tanesi kadar yetiyor kullanmak tum kafaya, biraz yagli ve yogun oldugu icin az kullanmak yetiyor. bu sekilde giderse 2 ay cikaririm gibi geliyor. yalniz miracle'in losyonlarini da 1 ayligi 3 ay kullanmisligim var, sorun bende olabilir az kullaniyorumdur. surmek kolay olsa ve yagli olmasa daha cok surerdim. saclari 3 numaraya falan vursak da olabilir.

ek olarak homojenligini begendim, o kadar seyi iyi karistirmislar hic renk farkliligi yok. 1 hafta boyunca gunde 2 kez kullanip dokumeyi durdurup durdurmadigini kontrol edecegim. dokulme olcutum de lavaboda sac gorup gormemek olur yoksa surekli saclari izlemem zor.

sonuclari bekliyoruz kardesim hergün bi update yaparsin :-)

Yeni Üye

kardeşim inşallah işe yarar paran da boşa gitmez yoksa benim tahminim onun tahmini doğru çıkmış ilaç çöpmüş vesaire kimseye yaramaz gelişmelerini merakla bekliyorum şu ilacında fiyatını indirsinler ya herkes kullanbilsin istiyoruz dedi o kadar adam 300 tl ye sattılar.ulan adamın yurt parası 300 la

ilk kelopecia konusu açıldıgında forumdan birisi ürünün gerçekten işe yaradıgını saç dökülmesini durdurdugunu bu yüzden yurtdışından ürünün çıkmaması için baskı ve tehdit oldugunu söylemişti üniversitede asıl ürünü çıkarmayıp işe yaramayan boş ürün çıkararak bu olayı kapatacakmış böyle yazmıştılar ilk konusu açıldıgında şimdi oyle birşey olabilirmi diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu konuda öyle bir dalga geçmişler ki öldüm gülmekten ya. Bir de "repair your hair cut" yani "saç kesiminizi onarır" diye açıklama yapmışlar ürün sayfasında ingilizce. Koskoca Yeditepe üniversitesinde profesörler falan var adamlar 5 kilo bal 100 lira reklamları gibi ürün reklamı yapmışlar ya gerçekten. Burayı okuyorlardır büyük ihtimal gerçekten sizi tebrik ediyorum kendinizi bütün dünyaya rezil edip madara olmayı başardınız hahahaha. https://www.hairlosstalk.com/interac.../#post-1478009

Yeni Üye
    Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk kelopecia konusu açıldıgında forumdan birisi ürünün gerçekten işe yaradıgını saç dökülmesini durdurdugunu bu yüzden yurtdışından ürünün çıkmaması için baskı ve tehdit oldugunu söylemişti üniversitede asıl ürünü çıkarmayıp işe yaramayan boş ürün çıkararak bu olayı kapatacakmış böyle yazmıştılar ilk konusu açıldıgında şimdi oyle birşey olabilirmi diye düşünüyorum.
    nerde yazilmis bu usta ?
    Bi Üniversite baskilara karsi geri adim atacak kadar kücük mü ?

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon