Sayfa 1/7 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

Tüm elinizde ki bilgileri paylaşın tekrar arkadaşlar konu kaynağı belli olmadan silinmiş bu konu açığa kavuşana kadar buradan devam edeceğiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    siteleri açılmış
    http://www.reboost.com.tr/
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

arkadaşlar artık bu ürün çıktı ne kadar eleştirsek de bir bakalım ; artık söz bu ürünü kullanan arkadaşların yorumları olacaktır__?

Kullanan arkadaşlar ilk izlenimlerinizi aktarır mısınız ?

Yeni Üye
    yok mu bi yigit maltepede oturan bi orasa konusa bizde bi sonuaca varsak ? ben orda olsam oraya gider konusurdum, yane ekti nekadar olur 100 % mü ve sayri

Yeni Üye
    hairloss ta fotoyu paylaşan türkün bir iki silinmesini istediği yazısını gördüm ilginizi çekicek sanırım.
    bu 1_dnidnidni said: ↑
    There are many oils and amino acids that are written as content. I called the man and asked are there anything about stem cells in it or just oils? He told that, it is currently registered as cosmetic so we put proteins/aminoacids inside of oils. "We can't write details in the content as we can't register it as medical cream now. We need years of clinical trials to get that. We have started Clinical Trials and it may take years to conclude." Photos are coming.
    sayfa 17 de whats apptan o satan adamla konuşmasını yazmış kök hücre yok mu sadece yağ mı diye.adam cosmetic ürün diye yağların içine protein aminoasitler var tıbbi ürün olarak koyamayız o tarz detayları yazarsak yıllarca clinic deneyler yapmak gerek.zaten başladık filan demiş.
    öncelikle kök hücre koyamazlar saçma birşey olur bunda hemfikir olalım arkadaşlar.ilk başta aklıma gizlice bi maddemi koydu niye yağların içine koyduk yazıyor geldi.dedim sonra o da saçma gizli birşey olamaz yazmak zorunda.sonra satıcının saçma sapan açıklamasından kastının biz aynı maddeleri içeren yağları bulduk onları birleştirmeye karar verdik demek istediğini düşündüm

ve bu da 2. olarak ordan birine attığı özel mesaj.adam demiş yeni üye olmuşun kardeş güvenmiyoum k bakma paylaşıyorum bu attığın özel mesajı
    tabi bu msjları da daha sonra silmelerini rica etmiş bizim türk ürün için sorun olsun istemem demiş.adamın kötü bi niyeti yok belki ama biz burdan alıcağımızı aldık.
    alın şimdi size 2 ihtimal :ya kök hücrenin saç gelişmesine sebep olduğu hücreleri izole edip tanımladılar.sonradan bunları içeren yağları araştırıp buldular.böylece ürün kozmetik kategorisine giricek ve hızlı çıkartacaklar.işe yarıyorsa diyip iyimser davranırsak niye bir iki yağa 300 tl vermemizi istediklerini açıklamıyor.ki zaten gizlice birşey koyamayacaklarında anlaşmıştık anlaşılırsa batarlar.
    YA DA ARKADAŞLAR ASIL ÜRÜN BU DEĞİL niye klinik deneylere başlıyorsun neyin deneyine başlıyorsun ya da yeni mi başlıyorsun sen bizle ..... mı geçiyorsun ? burda onlardan beklentim benim çıkıp açıklama yapmaları merak etmeyin bu size vaad ettiğimiz etkileri gerçekleştirecek üründür demeleri korkunuz olmasın 300 tl olması da şu yüzden filan.ama dediğim gibi bence asıl ürün bu değil beyler tabi bu benim yaptığım çıkarımlar.kolay gelsin yeni gelişme olursa siz de paylaşın biraz uzun oldu k.bakmayın yazım hatalarına

Yeni Üye
    https://www.hairlosstalk.com/interac...104040/page-17 hala daha silinmemiş olarak görmek isterseniz sayfa 17 ve 18 de dediklerim bulunmaktadır.

Üye
    Benim bir ricam olacak. Öncesi ve sonrası fotoğrafları o andaki çekilen açı, ışık ve saçın kuruluğundan dolayı tam gerçeğini yansıttığını düşünmüyorum. Bu ürünü alıp denemek isteyenlerden bir ricam olacak. Sadece bir şakak bölgesine bu kremi uygulamasını ve bir ay sonucunda iki şakak bölgesini içeren görseli bizimle paylaşması.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    gene dediğim oldu tüm dünyaya rezil olduk hayırlı uğurlu olsun bundan sonra gerçekten bir şey bulsak da inandırmak için çok uzun yıllar uğraşacağız tv de sünnet derisindeki molekülleri kullandıklarını aşina şekilde söylediler videolarda kayıtlı bakanlık madem bu moleküllere izin vermiyor kısa süreli faz çalışmalarıyla o zaman nasıl çıktı ürün ? bakanlık mı kandırıldı yağ içeriğinin içine konan moleküller bunlar test edildiğinde belli olmuyor mu ?
    bunların cevabı yoksa içler acısı durum tavsiyem kullanıcıları bekleyip fake olmayan düzgün resimler 7 şer gün arayla ve videolar yoksa bura da da işin içinden çıkamayız
    içerikteki yağların bazıları ve maddeler pgd 2 artırmakta kimse kimyagerleri baya iyiymiş tebrikler
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SHEA BUTTER: Doğal yapısında içerdiği vitaminler ve yağ asitlerinden dolayı cilt için iyi bir nemlendirici ve besleyicidir.

ARGAN YAĞI: Bol miktarda vitamin A, vitamin E, anti-oxidants, Omega-6 fatty acids,ve linoleic acid içerir. Cilde uygulandığında yapısında bulunan tokoferol, sağlıklı cilt ve saçlara sahip olmamıza destek olur.

ISIRGAN OTU EKSTRESİ: A,B,C,E,K vitaminlerini içeren ısırgan otu ekstresi, saç dökülmesine karşı ve uzaması için kullanılan en eski çarelerden biridir.

ZEYTİN YAĞI: Her türlü kozmetikte nemlendirici ve nüfuz etme gücünden dolayı kullanılan şifalı bir taşıyıcı yağdır. İçerdiği antioksidanlar, A ve E vitamini nedeniyle cildi korur.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: İçeriğindeki yağ asitleri nedeniyle cilt için iyi bir nemlendirici, saçlar için iyi bir koruyucudur.

JOJOBA YAĞI: Cilt için iyi bir nemlendiricidir ve zararlı dış etkilere karşı bariyer oluşturur, saç foliküllerinin yeniden saç üretmesine yardımcı olur.

BALMUMU: Cildin nemli kalmasında ve korunmasında etkili bir bileşimdir.

KERATIN: Keratin cildi stres ve hasarlardan koruyan bir protein türüdür.

PANTHENOL: Vitamin B5’in bir formudur. Kozmetik formüllerinde nemi tuttuğu ve etkinliği için nemlendirici olarak kullanılır.

BIOTIN: Suda çözünen B vitamin kompleksinin bir parçasıdır. Saç ve tırnak sağlığı için kullanılmaktadır.

TOCOPHERYL ACETATE: Asetik asit ve Vitamin E’yi birlikte içerir. Doğal bir cilt kondisyoneri ve antioksidandır.

FOLIC ACID: Vitamin B9 olarakta bilinir, saç uzamasında ve yenilenmesinde önemli bir rolü vardır.

COLLAGEN AMINO ACIDS: Kollajen amino asitlerden elde edilen bir proteindir ve cildin ana bileşenidir. Kollajen güzel ve sağlıklı bir cilt için mutlaka gereklidir.

kaynak : http://www.reboost.com.tr/ozel-vitam...leksi-nelerdir
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

info@reboost.com.tr sitedeki adresine mail attım fiyatının çok fazla olduğunu falan söyledim mailleri kontrol ediyorlarmı bilmiyoruz tabi.sizde fiyatın fazla olduğuyla alakalı mail telefon ne varsa itiraz edebilirsiniz.

Sayfa 1/7 123 ... SonSon