Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
68 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Reboost (Kelopecia) Ana Konu Kullanıcı Görüşleri Bilgi Alışverişi

Yeni Üye
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ReBoost Yeditepe Üniversitesi, Biyotenoloji ve Kök Hücre araştırma laboratuvarlarında geliştirilerek saç kremi olarak üretimi yapılan bir üründür. Söz konusu saç kreminin ismi, daha önce Kelopesia olarak düşünülmüş, fakat daha sonra sektörel uzmanlarda gelen görüş ve öneriler doğrultusunda ReBoost olarak isimlendirilmesine karar verilmiştir. ReBoost saç kreminin içeriği uzun süreli bir bilimsel çalışmanın sonucu ortaya çıkmıştır. Önce saç folikül hücrelerinin yenilenmesinde önemli bir etkiye sahip olduğu tarafımızca saptanan sünnet derisinden elde edilen kök hücrelerin mikroçevreye salgıladığı ekzozom (nanovezikül) adı verilen moleküler karışımın içeriği tanımlanmıştır. Daha sonra Sağlık Bakanlığı Kozmetik ürünlerin üretim mevzuatına uygun olan moleküller belirlenerek saç sağlığı için önemli ve gerekli olan diğer önemli bileşemler (vitaminler, mineraller ve bazı saç derisini güçlendirici bitkisel yağlar) ile formüle edilerek üretimi yapılmıştır.

Reboost olarak piyasaya çıkan ve saç derisini güçlendirici, dökülmesini önleyici ve içindeki vitamin, mineral ve yağlar sayesinde saç foliküllerini uyaran ve sağlıklı bir görünüm sağlayan kremi Yeditepe Üniversitesinden, Yeditepe Sağlık A.Ş.den ve seçili satış noktalarından elde edebilirsiniz.

Arkadaşlar siteden alıntılarım direk olarak. kendi sitelerinden ve burada yazdığına göre Kök hüclerleri vitamin ve minerallerle birlikte özel taşıyıcılara koymuşlar. Bu taşıyıcı galiba ekzozom dediği şey. ekzozom ile ilgilide arşatırdım şunu buldum:

Araştırmacılar gıda olarak yenilen bitkilere ait mikro RNA’ların bağırsakların epitel hücreleri tarafından alındığı bunların ekzozom adı verilen minik keselerin içerisine konularak paketlendiği ve bu ekzozomlarla kana verildiğini göstermiştir. Ekzozomların özelliği dokulara ait hücrelerle kaynaşarak onların içerisine girebiliyor oluşlarıdır.
    dostum iyi okumuyorsun burda yazan tek şey kök hücrelerin salgıladığı moleküllerin tanımlanması sonra tanımlanan moleküllerin kozmetiğe uygun olanlarının konulması.kök hücre yok dikkatli oku.değiştirmeleri güzel bir şey ama bekleyip görmeden almayı düşünmüyorum pek.

Üye
    Yer
    Istanbul
    Nurcan diye bir calisanla iletisime gectim. Kendisine sordum niye kök hücre vs. yazmadigini ve niye icinde olmadigini. Kendisi kisi cevap olarak hersey icinde ve yaziyor diye geri yazdi. Herhalde kendi iceriklerini okumuyorlar.

Ayrica fiyat cok yüksek oldugunu belirttim ama herhangi bir degisiklik olmayacak denildi. Bakalim bir bu yag karisimi ne zamana kadar bu ucuk fiyat ile satilacak

Bir haftada hiç bir şey belli olmaz artık rica ediyorum yokmu kullanan yokmu sonuç vb şeyler yazıp durmayın denemek isteyen alsın denesin kimse kimsenin kobayı değil kullananlar zaten yazacaktır sürekli aynı soruyu sormak bir şey değiştirmiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Kullanalı 1 ay oldu alın bölgesinde ve Yen'i dökülmüş bölgede ince saç tüyleri çıkmaya başladı uygulaması zor oluyor saç olan bölgeye uygulandığında dökülmüş zayıf saçlar elinize geliyor ama görünen saç tüyleri çok fazla gelişimi tamamlaması önemli sabredecez zamanla göreceğiz

Yeni üye ve ilk mesaj içeriklerine karşı temkinli yaklaşınız...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300 tl bir fiyata 10 tane yağ satılmaz. Şu içeriğin normal piyasa fiyatı 50-90 tl arasıdır. Yani burdan ortaya çıkan şey içeriğinde yazanlardan başka şeylerde koyulmuş olmalı ki fiyatı böyle anormal seviyelerde olsun.(belkide 10 tane yağı 300 tlye gerçekten satıyorlardır )Bunu anlamak için sadece içeriğindekileri bir labaratuvarda analiz ettirmeliyiz. forumdaki kimyager arkadaşlarla konuşacağım
    arkadşalar siz bana numune gönderin ben analiz ettireyim

Üye
    Yer
    Istanbul
    http://www.folliclethought.com/reboo...te-new-photos/

Resimleri güya kullananlar göndermis ve ciktigindan sonra baslamislar hemen. Sonuclari bunlarmis mis mis... Sanki bu resimleri biryerde görmüstüm daha önceden ve Reboost ile alakasi olmayan resim gibi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadıgım sünet derisi kök hüresi geçiririen bakanlık mevzuatı deyip yuvarlak cümle ile yağ ve karışım yaptık gibi bir anlam çıkıyor cidden insan aldatmaya gitmiyor mu bu yaptıkları
    aynen öyle oluyor bakanlık testlerinde gözükmüyor sanırım moleküller
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar dünyada birsürü bilim adamı varken bizimkilerin haddinemi saç dökülmesine çözüm bulmak.bunlar anca işte 10 tane yağı karıştırır.300 tl'ye satmaya kalkar.
    Parça parça ele alınarak saç dökülme tedavisi zaten mevcut herkes telifi kendine ait bir şekilde ürün sunmak istiyor ayrıca sigorta karşılanayacağımiçin geniş bir pazar olmayacak buda müstakil bir araştırmayı maliyet olarak kısıtlıyor yoksa nevşehirli ahmette edirneli berk te tüm çözümü formülize edebilir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sezo40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mail yoluyla konuştum bana gönderilen cevap Bizim saç kremi olarak çıkardığımız ReBoost kok hücrelerden elde edilmiş moleküller bazi bitkisel yağlar ile formüle edilerek hazırlanmış bir bilimsel üründür. İçeriği etiketinde verilmiştir. Arzu eden her kullanıcı bilimsel analizini yaptırabilir. Kullanıcılarımızdan çok yüksek oranda memnuniyet alıyoruz. Siz de beklenen etki görülmedi ise saç dökülme nedenleriniz bireysel olarak incelenmesi gerekir. Troid, toplam testesteron ve serbest testesteron hormonlarınızın seviyesinin bilinmesi etkinlik sonuçlarının yorumlanmasında bie yardımcı olacaktır. Bilgilerinize. Fikrettin Şahin
    Oooo iyi de Fikrettin hocam biz otobanda hiç değilse düz zemin bir yolda yürümek istiyoruz sen bize dağa yukarı keçi yolunu işaret ediyorsun bu durumda % olarak kaç kişiye "bireysel olarak hormon incelemesi" yolunu göstereceksiniz neyse arkadaşlar ben mesajı aldım gene de ürünü denemek isteyenler varsa ki bütün mesele bir ürünü alıp ona gerekli zaman vermekle gerçek etkinliği anlaşılır.Aklıma M.Şaşoğlu ve nano teknolojik ürünlerini getirdi mesele gücü adındaki "sihirli kelimeler"de...
    Konu Kazakcemil tarafından (26.06.2017 Saat 03:46 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon