7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Saç bakımı+çıkması+korunması için kullanılan yağları ne kadar zaman kullanacaz?

SaçımınDoktoru Üyesi

Lightbulb Saç bakımı+çıkması+korunması için kullanılan yağları ne kadar zaman kullanacaz?

Beyler bir araştırma içerisindeyim. Sebamed şampuanlarıma ilaven ek tedaviler arıyorum

Bazı yağlar buldum ve bunları karıştırıp kullanmak istiyorum

Sorum ise ne zamana kadar kullanacağım? Yani o yağlar aktarlarda var ama gramları düşük ve aylık maliyeti biraz fazla oluyor.

Badi ben atıyorum 6 ay sürekli kullanmaya karar verdim peki yetecek mi? ömür boyu kullanamam çünkü maddi durumum belli

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? tabi bi de bunun maddi durumu yanında birde kullanması var, saçta 2 saat bekleyecek vsvs öyle kolay değil

Kafamdaki düşündüğüm yağları alırsam mesela atıyorum haftada 2 kez, 6 ay boyunca kullanmak hedefim.
    Bu süre yeterli olacak mıdır ve sizce nezamana kadar kullanacam? Kullanmayı bırakınca etkisi bitip eskiye mi dönecek saçlarım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    daha tam netleştirmedim ama bugün yarın almak üzereyim inş

ama atıyorum mesela şöyle bir karışım sizce nasıl olur, hoş konu okunuyor cevap gelmıyor ya neyse

hint,biberiye,lavanta,at kestanesi, limon yağları. bunların içine bide evin bepanthen bemiks ampüller

ne dersiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar yağ fazla degil mi hocam
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kekik,nane,acı biber yağı da ekleyebilirsiniz çok iyi gelecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yağ fazla degil mi hocam
    bilmiyorum ki hocam, açıklamalarına baktım yağların, çok güzel yağlarmış. 6 ay için kullanmak istiyorum ama korkuyom ya kötü olursa diye

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağdan medet ummayın bi faydasını görmessin tek yaptığı gözenekleri tıkar uzayacak olan saçın sağlığını bozar yağları saç uçlarına ve cok az miktarda duştan sonra saç nemliyken kullanın saç kırıklarına ve elektriklenmeye iyi gelir onun dışında sakın saç diplerine sürmeyin denemesi bedava

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağdan medet ummayın bi faydasını görmessin tek yaptığı gözenekleri tıkar uzayacak olan saçın sağlığını bozar yağları saç uçlarına ve cok az miktarda duştan sonra saç nemliyken kullanın saç kırıklarına ve elektriklenmeye iyi gelir onun dışında sakın saç diplerine sürmeyin denemesi bedava
    uzman tv de öyle demiyor ama uzmanlar?