Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 30 yaşındayım sacim dökülüyor tedavi önerisi olan varmi

Yeni Üye
    Jackal52 sen ne tedavi onerirsin

hocam noorwod 6 7 sin saçlarının bir amacı kalmamış yaşın 30 donör iyi ise ekim işini araştır. yaşına göre saçın iyi diyen arkadaş dedemin saçları daha iyi ,,şuan adam genç 30 yaşında sanki 70 de yaşına göre saçın iyi yazmışsın şaşıyorum ya yorumlara ..sana tavsiyem ektir..

Saçında ki aktif binlerce folikül var asla ekim önermem punch ve mikromotorla tüm folikül yataklarını yokederler ekilen pırasalarla idare etmek zorunda kalırsın çok iyi ya etkisiz tedaviler var güzel bir seviyeye geleceğine inanıyorum.
    Konu Miracle tarafından (27.05.2017 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçında ki aktif binlerce folikül var asla ekim önermem punch ve mikromotorla tüm folikül yataklarını yokederler ekilen pırasalarla idare etmek zorunda kalırsın çok iyi ya etkisiz tedaviler var güzel bir seviyeye geleceğine inanıyorum.
    Zaten hiç bir zaman ekimi düşünmedim miracle hocam sizden haber bekliyorum onun için hiç bir tedaviye baslamadim

SaçımınDoktoru Üyesi
    ekim olmayacak hastayada ekim oneriliyor . Ekimciye gidersen yaniltici sekilde yonlendirme yapip ekim yaparlar ve sacma sapan sonucla kalirsin. Tanidigim kisiler var bilincsizce ekim yaptirip kandirilan ve tatmin lolmayan hala sac problemi yasiyorlar. Bu islerin detaylarini bilmiyorsaniz ekimciler tarafindan kandirilmak cok kolay senin saclarini ciddi ve sabirli tedaviyle kurtarman cok kolay ve seni tatmin edecektie
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    Nw 6 7 diyen arkadaş neye göre demiş anlayamadım. Önce gidip nw 6 7 ne ona bir baksın! İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Etkili tedavilerle bu saçlar yerine gelir. Başta agresif bir tedavi sonrasında da etkili bir tedavi ile mükemmel sonuçlar alırsınız. Yaş itibariyle aşırı bir androjen baskısı kalmamıştır zannımca. Hemen tedavilere başlayıp 1 sene sıkılmadan usanmadan devam ettirin. Sonuçlara biz bile inanamayız. Miracle hocamın da dediği gibi kökler hala aktif

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim olmayacak hastayada ekim oneriliyor . Ekimciye gidersen yaniltici sekilde yonlendirme yapip ekim yaparlar ve sacma sapan sonucla kalirsin. Tanidigim kisiler var bilincsizce ekim yaptirip kandirilan ve tatmin lolmayan hala sac problemi yasiyorlar. Bu islerin detaylarini bilmiyorsaniz ekimciler tarafindan kandirilmak cok kolay senin saclarini ciddi ve sabirli tedaviyle kurtarman cok kolay ve seni tatmin edecektie
    Ekim konusunu kapatalım öyle bir dusuncem yok tek isteğim az saçlarım gurlessin biraz siklassin yeter oral bir şey kullanmam ne gibi bir tedavi cell losyon ile başlasam yeterlimi birde yanında hangi tedavi gerekli dermarol gereklimi

Yeni Üye
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nw 6 7 diyen arkadaş neye göre demiş anlayamadım. Önce gidip nw 6 7 ne ona bir baksın! İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Etkili tedavilerle bu saçlar yerine gelir. Başta agresif bir tedavi sonrasında da etkili bir tedavi ile mükemmel sonuçlar alırsınız. Yaş itibariyle aşırı bir androjen baskısı kalmamıştır zannımca. Hemen tedavilere başlayıp 1 sene sıkılmadan usanmadan devam ettirin. Sonuçlara biz bile inanamayız. Miracle hocamın da dediği gibi kökler hala aktif
    Ben önce hafif bir tedavi ile başlayıp duruma göre tedaviyi arttirip azaltmayı düşünüyorum direk agresifle baslamakmi daha iyi olur

Banned
    Değerli hocam sizin hafif bir tedavilik durumunuz yok. Doğru yöntem de etkili bir tedavi ile başlayıp gelişmeye göre doz ve uygulama revizesi olacaktır.

Yeni Üye
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli hocam sizin hafif bir tedavilik durumunuz yok. Doğru yöntem de etkili bir tedavi ile başlayıp gelişmeye göre doz ve uygulama revizesi olacaktır.
    Bilgim ve fikrim olmadığı için tedaviye başlamadan sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum siz ne önerirsiniz

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon