6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Minoxil hakkında birşey soracağım

SaçımınDoktoru Üyesi

Arrow Minoxil hakkında birşey soracağım

Soruyu kısa ve net biçimde soruyorum
    Atıyorum bi bölgede 5000 saç var. Bu minoxili kullandık diyelim ve bu bölgedeki saç sayısı 6000 oldu

Sonra bu minoxili bıraktık diyelim ve bırakınca saçlar eskiye dönüyo diyorlar. O çıkan 1000 saç da geri gitti yine 5000 oldu saçlar eski hali

burada önemli nokta

minoxil'i bırakırsak o 1000 saçın yanında, kullanmadan önce o bölgede ki 5000 saçtan da götürme, dökme ihtimali var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Galaxy13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu kısa ve net biçimde soruyorum
    Atıyorum bi bölgede 5000 saç var. Bu minoxili kullandık diyelim ve bu bölgedeki saç sayısı 6000 oldu

Sonra bu minoxili bıraktık diyelim ve bırakınca saçlar eskiye dönüyo diyorlar. O çıkan 1000 saç da geri gitti yine 5000 oldu saçlar eski hali

burada önemli nokta

minoxil'i bırakırsak o 1000 saçın yanında, kullanmadan önce o bölgede ki 5000 saçtan da götürme, dökme ihtimali var mı?
    bende sana kısa ve net cevap vereyim 5000 saçtan da geriye götürür. o yüzden kimse minoxili ana tedavi olarak kullanmıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    e ne için kullanıyorlar ozaman ta 5000den bile geriye götürcekse?

Minoxil siparişi verdim amacım şakaklar fakat direk sadece lokal uygulamak mı mantıklı yoksa komple şakakla birlikte üst bölgeye yaymakmı karar veremedim.

Seyrek olan bölgelere uygula, her tarafa sürme üst bölgede seyrek yerler varsa oralara da sür. Minox özellikle tepe bölgede iyi iş görüyor bence.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben işin maddiyat kısmında değildim, komple kafamı ıslatıncaya kadar minoxil sıkardım bir süre sonra sabahları baş ağrısından dolayı yataktan kalkamamaya başladım hemen dozu azalttım. Reçetede yazanlara göre hareket edin arkadaşlar. 5-6 fıstan fazlası beyin sisi denilen olaya sebep olabiliyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)