Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: emu yağı kullanarak saç çıkarma

SaçımınDoktoru Üyesi
    EMU yağının orjinali Türkiye'de varsa alayım hemen, bilen var mı?

Yurt dışında kozmetik kategorisinde geldiği için gümrükten geri dönüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de bu konuya girdikten sonra şu sitedeki tedaviyi uygulayacağım tek farkı rogaine yerine miracle losyon olacak. NW7 seviyesindeyim biraz kullanıcam elimde 3 kutu rogaine var olmazsa onu da ekleyeceğim. Bu tedaviye ek olarak da yakı otu içip kafama da yakı+ısırgan losyon sıkacağım. http://www.hairloss-research.org/Lin...ology3-13.html

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denizdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütçesi olanlar (ülkemizde malesef normal ücretinin iki katından daha fazlasına satılmakta) ya da fransa'dan abd'den ürünü getirtebilecek üyeler florame, dessert essence, happy moments markalarını inceleyebilirler.
    gümrükten geri dönüyor kozmetiğe girdiği için

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben katıksız saf argan yağını diye bir kaç yerden aldım, en iyisi badenatural

işin kötüsü böyle yerler her yağı bulundurmuyor
    Hocam yüzde yüz saf olduğundan nasıl emin oldunuz? Kullandığınız yağlar işe yaradı mı?
    teşekkürler.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu forumu bulma raddine gelmişse sorununuz yağlar size pek bir şey kazandırmayacaktır, bütçenizi daha önemli bölümlere ayırınız.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12