Merhaba Abiler geçen sene bugünler gibi başlayan saç dökülmem ve şu ana kadar geldiğim süreci sizinle paylaşmak istiyorum.
12 aylık süreç boyunca maalesef saç çıkaramadım ama var olanı kesinlikle korudum zaman zaman saç çıktığını zannettim ama göz yanılması olduğunu farkettim
çünkü haziran 2016da saçımı 3 numara yaptım ve 3 numaradan sonra üstleri hiç kestirmedim üstleri kestirmediğm için saçımın yoğun olduğunu zannettim hep neyse

;Fotoğraflarla derdimi anlatmaya başlayayım (Kafamın arka tarafı )

İlk sorun yaşadığım yer bu bölgeydi haziran 2016da bir hışımla gittim saçımı 3 numara yaptım
bu bölgenin sonradan aslında sorun olmadığını fark ettim bu bölgede saç yönü farklı olduğu için seyrek görüntü oldu ilerleyen fotoğraflarda aslında buranın sorun olmadığını göreceksiniz

3 numarayken üst taraflar tepe bölgem gitmiş dökülmüş

Biraz uzunken üst taraflar

Bu bölgem hep sorun yapıyordu

çok büyük psikolojik bir savaş verdim

benim dökülmem %100 stresle başladı ailesel sorunlar vs vs

Haziran 2016'dan eylül 2016 ya kadar hiçbir tedavi uygulamadan saç uzattım , saç uzattım derken 5-6 cm

eylül 2016'da aktara gitmiştim biberiye ısırgan karanfil nane alıp hem içtim hem toppikal kullandım düzenli 2 ay kullandım saç dökülmem gram durmadı en sonunda bunları bıraktım (aralık 2016'da )
bu zaman zarfında çok saç kaybım oldu

daha sonra yeni tedavi uygulamak istedim şubat 2017'de miracle losyona başladım sitede yazdığı formüle göre yaptım çok sevindim abi bildiğin günde 50-60 saç dökülmem vardı bu dökülme sıfırlandı bildiğin sıfırlandı çok ama çok mutlu oldum psikolojim bozulmuştu kendime geldim kendimi toparladım resmen
şubat 2016 dan bugüne kadar sürekli Kullandıklarım

Miracle losyon
kabak çekirdeği
Ekmeği azallttım

imzamda yazan şeylerin yukardakiler hariç hepsini düzensiz kullandım şubat 2017den bugüne kadar kazanımlarım ;
saç kalitem aşırı arttı
saç dökülmem durdu
saçlarım kalınlaştı
saçlarımı kesinlikle korudum dökülmediler

bu arada vücudum biraz kıllandı ve sesim kalınlaştı birazda boy attım sakallarım artık normaldende daha hızlı uzamaya başladım sakallarımın %90ı çıktı artık

neyse bugün çektiğim fotoları sizle paylaşayım

Üst taraf arkaya doğru taranmış

Sol taraf şakak :

sol şakak :

Ön taraf şakak arkaya doğru taralı

Ön taraf

öne doğru taranmış

arka

Abiler sizden yeni tedavi önerileri bekliyorum tedavi değiştirmek istiyorum saçımı kısaltıcam zaten 2 hafta sonra 3 numara yine yapacağım
sizce tedavi şeklim nasıl olmalı ne kullanmalıyım ne yapmalyım
Tedavi öneren herkese teşşekür ederim şimdiden