Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: saç dökülmem bir türlü durmuyor yardım (((resimli)))

Alıntı kayapınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tam bilmiyorum ama 23 yaşındayım tamamlanmıştır herhalde ne tedavi önerirsiniz
    hocam kendimden örnek vereyim sana benim sorunum dht yle alakalı yaş 25 sakallarım daha yeni çıkıyor��Miracle losyon a başlamıştım şakaklarda 20 günde foliküller belirginleşmeye başladı şuan sabırla bekliyorum sürecin tamamlanmasını şanslıyız ki böyle bi site var kendini gözlemle 2 3 tane sabit konu var forum da saç dökülmesi ile alakalı onları baştan sona oku iyi kötü bi tedavi şekli belirecektir kafanda

Alıntı jackal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kendimden örnek vereyim sana benim sorunum dht yle alakalı yaş 25 sakallarım daha yeni çıkıyor��Miracle losyon a başlamıştım şakaklarda 20 günde foliküller belirginleşmeye başladı şuan sabırla bekliyorum sürecin tamamlanmasını şanslıyız ki böyle bi site var kendini gözlemle 2 3 tane sabit konu var forum da saç dökülmesi ile alakalı onları baştan sona oku iyi kötü bi tedavi şekli belirecektir kafanda
    Hocam miracleye tekrardan başlayacağım dermarolleri de 3 günde bir yapmaya çalışacağım biotin 5mg kullanıyorum zaten yakı-ısırgan otu kullanıyorum umarım bunlar yeterli olur . Başka önerileriniz var mı saçımı 2 yıl önceki haline getirebilir miyim sizce

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kayapınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracleye tekrardan başlayacağım dermarolleri de 3 günde bir yapmaya çalışacağım biotin 5mg kullanıyorum zaten yakı-ısırgan otu kullanıyorum umarım bunlar yeterli olur . Başka önerileriniz var mı saçımı 2 yıl önceki haline getirebilir miyim sizce
    Dediğiniz tedaviye başlayın uygundur

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz tedaviye başlayın uygundur
    Hocam sizce saçımı 2 sene öncesine görürebilir miyim 2 sene önce böyle açıklıklar yoktu saçım sıktı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12