Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: %1 topikal spiro sperme zarar verir mi

SaçımınDoktoru Üyesi

%1 topikal spiro sperme zarar verir mi

50 gundur topikal spiro kullaniyorum bu surecte cinsel isteksizlik olmadi ama son zamanlarda meni acik beyaza dondu ama sperm miktarinda azalma yok. Sizce zarar verir mi sperme topikal spiro

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sisteme karışıp az da olsa verme ihtimali var. Ben de 1.5 aydır kullanıyorum bir 2 ay daha kullanıp sperm testi yaptırıcam tekrar tedavilere başlamadan önce yaptırmıştım. O zaman göreceğim zarar veriyor mu vermiyor mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam spironun öyle bir yan etkisi var mı cidden , meninin rengini değiştirme gibi ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %1 spironun zaten derine gececegi etken %10 ancak. Psikolojik olabilir sizin gozlemleriniz..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spironun topikal calismasi vardi sisteme karismiyo diye biliom miracle kullananlarinda yanetkisi dianeden kaynaklanio

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sisteme karışıp az da olsa verme ihtimali var. Ben de 1.5 aydır kullanıyorum bir 2 ay daha kullanıp sperm testi yaptırıcam tekrar tedavilere başlamadan önce yaptırmıştım. O zaman göreceğim zarar veriyor mu vermiyor mu
    hocam 2 ay sonra sonuçları bekliyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam prospektus de oyle bi yan etki yazmiyor yani sperme zarar verir diye. Ama bilmiyorum boyle bir etkisi var mi varsa kalici olur mu diye tedavide guzel gidiyor cinsel anlamda yan etki olup olmadigini anliyorsun ama sperme zarar verip vermedigini anlayamiyorsun

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dianesiz sadece aldactone yani spiro losyon yapmayı düşünüyodum aslında saça etkisi nasıl oldu ? Kalınlaşma veya saç çıkışı oldu mu ?
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bana kalırsa çok net sperm üretimine zarar verir bu ilaçlar hormonel ilaçlar sonuçta. Finasta da yan etki görmemişken sperm sayısı inanılmaz azalan hatta nerdeyse kısır kalan insanlar var. O yüzden sperm testi yaptırmanızı öneririm hepinizin saç için erkekliğinizi yakmayın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dianesiz sadece aldactone yani spiro losyon yapmayı düşünüyodum aslında saça etkisi nasıl oldu ? Kalınlaşma veya saç çıkışı oldu mu ?
    Kalinlasma oldu terminaller daha hizli uzamaya basladi ve dokulme durdu gibi birsey yeni sac cikisi icin simdilik bilmiyorum yani etkisi oldu mu

Sayfa 1/2 12 SonSon