10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aynı anda MİRACLE LOSYONA VE ROAccutane ye başlıcam

Aynı anda MİRACLE LOSYONA VE ROAccutane ye başlıcam

Selamün aleyküm abilerim kardeşlerim

1 ay sonra yaşım 18 olcak yüzümde falzla sivilce yok ama 2.5 yıldır krem kullanıyorum sivilce kremi bazen çok çıkıyo geçiyo ama sürekli yüzüm sivilceli bazen az bazen çok artık yoruldum hergece yüzüme krem sürmekten 2.5 senedir uğraşıyorum birde tabi saç dökülmesi var bu aralar fazla yok gerçi 10 tane falan günlük ama şakaklarım baya açıldı yok denecek kadar yani miracle losyona başlamak istiyorum ama 1 ay sonra falan roaccutane yede başlıcam ikisi beraber bi zararı olurmu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende roaccutane kullanıyorum 1. ayım oldu kontrole gideceğim haftaya doktor kesinlikten ağızdan ekstra hap alma demişti ve g�neşe �ok �ıkma diye uyarmıştı bende senin gibi sa�a tedavi uygulamayı d�ş�n�yorum minoxil başka bir doktor sa�a kullanabilirsin demişti şimdi başka bir doktora g�r�n�yorum daha titiz ve kontroll� onay vermeyebilir bir danışacağım

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şeyi denedin mi de roaccutane kararı alıyorsun bence bu son çözümün olmalı çünkü roaccutane kullanırken saç dökülmesi yaşayan birçok kişi var ayrıca vücuduna verdiği zararı saymıyorum bile emin ol altında yatan sıkıntıyı çözdüğün zaman çok büyük ölçüde sivilcelerinden kurtulacaksın.

Herşeyi denemeden kastınız nedir ? Aklınıza gelecek bütün medikal yani doktorun yazdığı bütün kremleri kullandım Biodermanın clt temizleyeci falan onlarıda kullandım ve hala kullanıyorum benim şuan fazla bi sivilcem yok ama az çok hep var bazen birden doluyo izde bırakıyo roactune biotin eksikliği yaptığı için dökebiliyomuş öyle bişey olursa en fazla biotin kullanırım saçım zaten aşırı yağlı vücudumda öyle önümüzdeki hafta gitcem bakalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yzenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeyi denemeden kastınız nedir ? Aklınıza gelecek bütün medikal yani doktorun yazdığı bütün kremleri kullandım Biodermanın clt temizleyeci falan onlarıda kullandım ve hala kullanıyorum benim şuan fazla bi sivilcem yok ama az çok hep var bazen birden doluyo izde bırakıyo roactune biotin eksikliği yaptığı için dökebiliyomuş öyle bişey olursa en fazla biotin kullanırım saçım zaten aşırı yağlı vücudumda öyle önümüzdeki hafta gitcem bakalım
    Bazi doktorlar vitamin dahil herseyi yasakliyor roaccutaneyle biotin eksikligi yaratiyor dediginiz gibi onun icinde dogal biotin yumurta et

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tavsiyem miracle ve roaccutaneyi beraber kullanma cunku ortak etkisi ikiside yagi azaltir kafan kupkuru olur bu sefer bende sivilce yok yag azalsin diye iciyorum dikkat et

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topikal ürünleri geçin bir kere gerçek akne tedavisi asla topikal olamaz çünkü geçici çözümdür içten gelen bir rahatsızlıktır ve birçok nedeni olabilir sağlıklı bir yaşam tarzı benimserseniz emin olun büyük gelişme göreceksiniz forumda daha öncede birçok kez yazdım sivilcenin oluşum mekanizmasını ben sorunumu büyük ölçüde çözdüm roaccutane kullanmayıda düşünmüştüm fakat saç dökülmesi hikayelerini okuyunca korktum açıkçası,biyotin eksikliğiyle alakası yok çok ciddi dökülme yaşayanlar var eğer kullanacaksanız sizin seçiminiz dikkatli olmanızı öneririm altında yatan başka bir sebeb varsa örneğin sızdıran bağırsak sendromu akne geri gelecektir acne.org u takip edin birçok kişinin tecrübeleri var okuyup bilgi edinebilirsiniz.

O zaman ben doktara gidiyim bu sivilcelerimin asıl sebebini buliyim doktora gittiğimde bana diyeceği şey roactan kullan çünkü sistemden bakıyo bütün kremleri kullanmışsın Doktora gittiğimde neyime bakmasını isteyebilirim kan mı biotin mi demirmi bağırsakmı karaciğermi Cildim yağlı saçlarımda çabuk yağlanıoyr ve ayriyetten saçımda hafif egzema var galiba kaşınıyo ve saçımı döküyo 1 hafta önce ketoral şampuan aldım haftada 2 kere kullanmaya başladım iyi gelmeye başladı sivilcem fazla yok ama çok tekrarlıyo Yani sonuç olarak doktora ne demeliyim gittiğimde ?

rOACCUtanee, hauatımın en zor dönemlerini yaşattı bana..Dudaklarım bir patladı , kupkuru oldular.Suratım berbat oldu , depresyone girdim ,

Ama sabrettim , bebek poposu gibi bi cildim oldu Hee , tekrar o akdar sivilcelensen , kullanır mısın diye sorsan ? ASla...

2. olarak o ilaç Karaciğeri inanılmaz yoran , toksin bırakan bi ilaç..Onu aldığın dönemlerde , karaciğerini çok yormamak adına asla başka türlü ilaç sokma VÜCUDUNA.Kafana sokacağın spreyin içindeki kimyasalların yolu mutlaka karaciğere uğrayacaktır.

Aman diyim dikkat

SaçımınDoktoru Üyesi
    O zaman ben doktara gidiyim bu sivilcelerimin asıl sebebini buliyim doktora gittiğimde bana diyeceği şey roactan kullan çünkü sistemden bakıyo bütün kremleri kullanmışsın Doktora gittiğimde neyime bakmasını isteyebilirim kan mı biotin mi demirmi bağırsakmı karaciğermi Cildim yağlı saçlarımda çabuk yağlanıoyr ve ayriyetten saçımda hafif egzema var galiba kaşınıyo ve saçımı döküyo 1 hafta önce ketoral şampuan aldım haftada 2 kere kullanmaya başladım iyi gelmeye başladı sivilcem fazla yok ama çok tekrarlıyo Yani sonuç olarak doktora ne demeliyim gittiğimde ?
    Doctor roaccutane reçete etmeden kc enzimlerini kontrol ediyor normal cikarsa recete ediyor zaten biotin icin her gun degilde hfda bir biotin alabilirsin cunku hergun kc'i yeterince yoran roaccutane alacaksın zaten gecmis olsun