Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 6 senelik proscar+minoxxil kullanımı tecrübelerim

buda eskı resım tepe görunmuyor ama yanlara göre seyreklıgı farkedebilirsiniz
    https://i.hizliresim.com/29QNYO.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buda eský resým tepe görunmuyor ama yanlara göre seyreklýgý farkedebilirsiniz
    https://i.hizliresim.com/29QNYO.jpg
    sadece tepede homojen seyrelme olmus aga da sakaklardan saclar cilizlasarak incelir ve buyumez hale gelir seninki farkli benim ilk dokulmede senin gibi olmustu stressten minoxla yuzde ellisini kurtarmistim . Benim cevremde yasli insanlardan nrw7 seviyelerinde felan kimse yok 70 yasinda bile olsa ama otuzlu yaslarda,ve istanbulda,yasayan tum erkeklerin saci dokuldu. Inanilmzz gur saglikli saclari var dedigim kisilerin bike. babam,ve amcalarim hepsi ergenlikteki gibi gur saclari var 50 li yaslardalar ama yegenleri nerseyse hepsi kellesti dayilar baba tarafi kel degilse sac dokulmesi olmuyo diye birsey yok ben stressli ve istanbul gibi sehirde dogup buyuyen akrabalarima genclere,bakiyorum yuzde doksan sac sokylmesi var 16017yaslarinda cocuklarin sakaklar seyrelmis.Beslenme stress dogadan uzak yasam hobagisiklik sistemimiz zayiflatiyo bence ve bircok gastalik ve sac dokulmesini cok erken yaslara cekiyor. Bizden sonraki jenerasyon cok daha sagkiksiz olacak
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece tepede homojen seyrelme olmus aga da sakaklardan saclar cilizlasarak incelir ve buyumez hale gelir seninki farkli benim ilk dokulmede senin gibi olmustu stressten minoxla yuzde ellisini kurtarmistim . Benim cevremde yasli insanlardan nrw7 seviyelerinde felan kimse yok 70 yasinda bile olsa ama otuzlu yaslarda,ve istanbulda,yasayan tum erkeklerin saci dokuldu. Inanilmzz gur saglikli saclari var dedigim kisilerin bike. babam,ve amcalarim hepsi ergenlikteki gibi gur saclari var 50 li yaslardalar ama yegenleri nerseyse hepsi kellesti dayilar baba tarafi kel degilse sac dokulmesi olmuyo diye birsey yok ben stressli ve istanbul gibi sehirde dogup buyuyen akrabalarima genclere,bakiyorum yuzde doksan sac sokylmesi var 16017yaslarinda cocuklarin sakaklar seyrelmis.Beslenme stress dogadan uzak yasam hobagisiklik sistemimiz zayiflatiyo bence ve bircok gastalik ve sac dokulmesini cok erken yaslara cekiyor. Bizden sonraki jenerasyon cok daha sagkiksiz olacak
    Kaçınılmaz son hocam insanoğlu için gdo lu gıdalar insanoğlu kendi sonunu hazırlıyor

Abi minoxtan ötürü döngüye girdiğin ya da doz azalttığın zamanlar oldu mu mesela şuan saçlarının maşallahı var sabah akşammı kullanıyorsun minoxu?

Alıntı jackal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi minoxtan ötürü döngüye girdiğin ya da doz azalttığın zamanlar oldu mu mesela şuan saçlarının maşallahı var sabah akşammı kullanıyorsun minoxu?
    Ben hep sabah akşam kullandım arada unuttugum zaman tek bı kac aydır ayın son 5 gunu falan kullanmıyorum vucut bı rahqtlasın dıye

Döngü.mü bilmem ama yazın artıyor dökülme o zamanda bıotın falan takvıyesi yapıyorum genetik dökulme tek tıp olcak dıye bırsey yok arkadaslar bazısının önler hıc dokulmez arka komple kabaklaşır benımde oyle sanırsam önler sağlam hep

SaçımınDoktoru Üyesi
    İki yıkama arasındaki geçen süreniz kaç gün? dökülmeniz gün içi ve yıkama dahil kaç tel?(tahmini olarak)

İki yıkama derken gün aşırı yıkıyorum kışın yazın hergün sinüzitim olduğundan kışın çok hasta oluyorum hergün yıkayamıyorum dökülmeyi tel tel saymayı yıllar önce bıraktım saymak imkansız malesef ama yazın çok onu biliyorum sürerken bile birsürü geliyor elime kışın topluyor ama

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dökülme şeklinin önlerden olmaması çok iyi bi şans proscar arkayı halleder zaten.Kişiden kişiye fark eder klişesini boşuna söylemiyoruz,bence gayet güzel bi başarı öyküsü bunca zaman sonunda hala güzel saçın var mı var,olay bitmiştir.
    Ben 2.5 senedir finasterid kullanıyorum ama bende böyle olmadı mesela önler açılıyodu , hiç kullanmasam muhtemelen daha kötü olacaktım ama şu an için de güzel saçlarım yok maalesef.Şekil vermek falan hak getire,saç özürlü bi şekilde yaşamaya devam ediyorum finasteride rağmen

Aynen önlerden şanslıyım nazar değmesin bende işe yarıyor 2 gün sonrada doktora gideceğim vucuduma hasar vermısmı dıye bakalım ne diyecek onu da paylaşırım

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon