8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Saçkıran yardım !!!

Saçkıran yardım !!!

Saçımın 4 ayrı yerinde küçükten başlayıp büyüyen bir problemim var . 4 farklı doktora göründüm. Momecon, minoxil ilk başlangıç pek bi çözüm olmadı arada sadbe kullandım düzenli daha da büyüdü . Sonra başka bir dr diprospan deri altı enjekte yaptı, hafif düzelme oldu fakat aynı yerleri belli. En son alanında gerçekten iyi olduğu söylenen bir doktora daha geldim oda R-ger ( minoxil içeriyor) verdi. Bununla %100 geleceğini söyledi. durum çok kötü de değil iyi de değil. Başına gelen, yardımcı olabilecek veya önerisi olan var mı ? ( ayrıca bitkiselde bir kaç yağ denedim sonuç yok )

Geçmiş olsun , bunun için berberlerin saç kıran yere jiletle çizip sarımsak sürdüklerini gördüm faydası var mı tam olarak bilmiyorum ama

Denemeye pek cesaret edemedim daha kötü olur diye

Başka yardım edecek yok galiba

Asetik Asit (galasiyal acetic acid) 3 gr
    Kloral Hidrat 6 gr
    Dietil Eter 37 gr
    Alkol 54 gr

Bu majistrali kullandınız mı?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yok hocam kullanmadım mevcut r-ger ( minoxil) devam ediyorum

Kullanım şekli nasıl olmalı miracle hocam

Yeni Üye
    Daha önce saçkıran geçirdim 3 yerde çıkmıştı jilet ile kesip sarımsak yedirdi kuaför arkadaşım 1 ay olmadan geçti isterseniz bi danışın kuaförlere bu konu hakkın da bilgili olduklarını düşünüyorum.