Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç kaybını önleyen ve yeni saç oluşumuna ışık tutucak bir araştırma yayınlandı

SaçımınDoktoru Üyesi

Saç kaybını önleyen ve yeni saç oluşumuna ışık tutucak bir araştırma yayınlandı

Bu makale, ORHC'yi ve HFDPc'yi AGA'yi tersine çevirmek üzere uyarmak için dihidroquercetin glucoside ve epigallocatechin glucoside'dan oluşan aktif bir maddenin in vitro yeteneklerini değerlendiren testleri anlatmaktadır. Dihidroquercetin, daha önce tartışılacak olan saç büyümesi için daha önce yeni özellikler gösterdi, ancak glikozit daha önce test edilmemişti. Bu harmanın etkileri ve yetenekleri, in vitro Wnt / β-katenin sinyal yolağının aktivasyonu ve hücre metabolizması ve proliferasyonu üzerine test edildi. Karışımın AGA kıl follikülü büyümesini indükleme kabiliyeti de eks vivo ve klinik bir çalışmada belirlendi.

kaynak: http://www.cosmeticsandtoiletries.co...425945524.html

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten ışık tutacak mı? yakında öğreniriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yillardir birseyler kesfediliyor. Ortada bir tedavi yok. Ben artik inanmiyorum bu arastirmalara onlarca yildir bir sonucu olurdu illaki. Bulunmak istedigini sanmiyorum ya da bulunup piyasaya surulmuyor. 30 yildir minox var bi 30 yil daha,eczanelerde satilan tek ilac olmaya devam eder. Kok hucre tedavisi ilerleme kaydedip yanetkisiz uygulanmaya,basladiginda belki kesin tedavi o olur. Onada 15 sene var gibi yavas,ilerliyor prosedurlerden dolayi deneme yanilma yontemiyle umit iyi birseydir ama ayni zamanda dusmandir. Siz eldeki etkenlerle tedaviye devam bu haberleri 20 sene daha okuruz ) gercekci olmak lazim sevkinizde kirmak istemem ama gerceklerle yasamayi kabullenin derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Aklıma nedense şu sahne geldi.

Banned
    sözde replicell ve histogende coktan kelliği çözüyodu.bana palavra geliyo

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yillardir birseyler kesfediliyor. Ortada bir tedavi yok. Ben artik inanmiyorum bu arastirmalara onlarca yildir bir sonucu olurdu illaki. Bulunmak istedigini sanmiyorum ya da bulunup piyasaya surulmuyor. 30 yildir minox var bi 30 yil daha,eczanelerde satilan tek ilac olmaya devam eder. Kok hucre tedavisi ilerleme kaydedip yanetkisiz uygulanmaya,basladiginda belki kesin tedavi o olur. Onada 15 sene var gibi yavas,ilerliyor prosedurlerden dolayi deneme yanilma yontemiyle umit iyi birseydir ama ayni zamanda dusmandir. Siz eldeki etkenlerle tedaviye devam bu haberleri 20 sene daha okuruz ) gercekci olmak lazim sevkinizde kirmak istemem ama gerceklerle yasamayi kabullenin derim.
    saç dökülmesinde o kadar çok sebep varki işte böyle buluna buluna aydınlatılacak ümidinizi kaybetmeyin benimde dökülüyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç dökülmesinde o kadar çok sebep varki işte böyle buluna buluna aydınlatılacak ümidinizi kaybetmeyin benimde dökülüyor
    ben yasarken tedavi olmadiktan sonra banane ya sac dokulmesine gelene kadar da yuzlerce genetik rahatsizliklar var cocuklar insanlar canlarindan oluyor .Ilac firmalari karli olmadigini dusundugu icin arastrma ve ilac uretimi gerceklesmiyor malesef. Dunya keske bu kadar ahlaksiz sistemde olmasa hersey para olmasa keske ama realite bu yani. Gelecek nesiller belki bu konuda daha sansli olur bir yirmi sene sonra sac dokulmesine tedavi bulunur biz cektik onlar cekmez bu derdi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortada birşey yok denemez bence aga tipi dökülmenin mekanizmasında bazı sinyal yolaklarının olması gerektiği gibi çalışmadığı mast hücreleri ve inflamatuar sitokinlerin aşırı artışı sonucu dökülmenin gerçekleştiği biliniyor mekanizmayı düzenliyecek etkenlerin bulunması iyi birşey bizde bu tür doğal etkenler araştırıp deneyebiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Puskás Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma nedense şu sahne geldi.

arkadşalar size kötü gelebilir ama çalışmalar sadece bir fenerdir aydınlatarak gidilecek bu yol

SaçımınDoktoru Üyesi
    senede milyonlarca şişe gereksiz sıvıyı paraya dönüştüren şampuan piyasası bitirirmi saç dökülmesini

Sayfa 1/2 12 SonSon