Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bu 2 maddeyi uygulayarak saç kaybını durdurabilirsiniz..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ancak şöyle bir sorun da var masaj yaptıkça kafamda kalıcı iz kalıyor ve bu izler geçmiyor nw7 seviyesinde olduğum için de dikiş izi gibi gözüküyorlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak şöyle bir sorun da var masaj yaptıkça kafamda kalıcı iz kalıyor ve bu izler geçmiyor nw7 seviyesinde olduğum için de dikiş izi gibi gözüküyorlar.
    hocam nw7 iseniz sac ekim merkezleriyle gorusun daha dokulecek birsey kalmamıstır zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Feridun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam nw7 iseniz sac ekim merkezleriyle gorusun daha dokulecek birsey kalmamıstır zaten
    hocam daha 20 yaşındayım ve donörüm sağlam değil. Kafamda çok saç mevcut ancak hepsi minyatür, ince ve uzamıyorlar. Cell, Miracle vs kullandım kaç ay gram fayda göremedim Miracle hoca bunun sebebini derimin sağlıksız oluşuna yordu deriyi iyileştirirsek losyonlardan fayda sağlarsın dedi. Son bir defa Miracle hocanın önerilerini, iğneleme masaj, kremler vs yapıp seti, ru, minox ile hardcore tedavi uygulayıp duruma bakıcam. Gerçi alıştım kelliğe de kaç aydır sıfır numara geziyorum çevremden de olumlu dönüşler aldım ancak kendim bir alışamadım şu görüntüme.

Banned
    evet masaj çok çok önemli kesinlikle tedaviye eklenmeli.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam daha 20 yaşındayım ve donörüm sağlam değil. Kafamda çok saç mevcut ancak hepsi minyatür, ince ve uzamıyorlar. Cell, Miracle vs kullandım kaç ay gram fayda göremedim Miracle hoca bunun sebebini derimin sağlıksız oluşuna yordu deriyi iyileştirirsek losyonlardan fayda sağlarsın dedi. Son bir defa Miracle hocanın önerilerini, iğneleme masaj, kremler vs yapıp seti, ru, minox ile hardcore tedavi uygulayıp duruma bakıcam. Gerçi alıştım kelliğe de kaç aydır sıfır numara geziyorum çevremden de olumlu dönüşler aldım ancak kendim bir alışamadım şu görüntüme.
    vücut kıllarından bir ekim düşün 20 yaşta zorlanırsın alışmaya fakat bu takıntıdan dolayı aynaya bakıp durma imajlarını beğendiğin kellerden oluştur ve egosal abuk subuk narksist ortam ve adam kadınlardan uzak dur onlar düzelmez çünkü kendine bir kız bul hayatı güzel yaşa atıp tutan salaklara da inanma
    ayrıca düzeli prp yap kendin yapmayı öğren prp deriyi düzeltir dvit bakır çinko biotin ferritin selenyum magnezium tüm vit ve mineral testlwrini yaptır ve hormonları artı şeker 3 aylık bakılsın aile hekimni hepsine bakar
    Konu tosun.t tarafından (14.06.2017 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vücut kıllarından bir ekim düşün 20 yaşta zorlanırsın alışmaya fakat bu takıntıdan dolayı aynaya bakıp durma imajlarını beğendiğin kellerden oluştur ve egosal abuk subuk narksist ortam ve adam kadınlardan uzak dur onlar düzelmez çünkü kendine bir kız bul hayatı güzel yaşa atıp tutan salaklara da inanma
    ayrıca düzeli prp yap kendin yapmayı öğren prp deriyi düzeltir dvit bakır çinko biotin ferritin selenyum magnezium tüm vit ve mineral testlwrini yaptır ve hormonları artı şeker 3 aylık bakılsın aile hekimni hepsine bakar
    Üstad kızlar bakımından hiçbir problemim yok kel halimle de birçok defa ilişkim oldu şuanda da kız arkadaşım var zaten. Çevremde kelliğin bana gittiğini söylüyorlar ama benim gözüm hala alışmadı saç ekimi düşünmüyorum açık alan çok fazla vücut kıllarından da saç gibi görüntü oluşur mu emin değilim. PRP nasıl yapılıyor tosun hocam bunu anlatır mısın bana müsait olunca ? Bütün kan değerleri testlerini, hormon,tiroit, dht, testosteron, şeker, sperm sayısı vs hepsine baktırdım zamanında hiçbir sıkıntı yok çok şükür. Vücudumda bir problem var kimsenin bilmediği, bulamadığı çünkü bu kadar erken bu kadar agresif dökülme hiç mantıklı değil doktorlar bile söylüyordu.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu iş erken geç yok genetik bir paket kiminde geç kiminde erken ve atak pike derler geldi mi şansın yok yavaş dökülenler şanslı onlar uzata biliyor bu güne kadar agresif dökülmede başarı alan yok çok katı rejimlerde yan etki yapıyor dr.umar ı incele ve dr arvind prp you tube de var kıl kıl dır neyin kafasını yaşıyorsunuz ergen misin hala hipotalamus olarak sorun oradadır
    http://fusehair.com/body-hair-transplants-fuse/
    https://www.dermhairclinic.com/body-...ansplant-cost/
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

zamanında bır makale okumustum bu masajla saçları güçlendirme adına hatta e kıtabı bıle vardı dogru masaj teknıgıyle adam dökülmeyi durdurup saç çıkarmıstı. kafaya kan akısını hızlandırdıgı ıcın saçlar beslenıyor ama 1 saat yapmak problem cıkarabılır kan hucum edıyor çünkü masajla.
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanında bır makale okumustum bu masajla saçları güçlendirme adına hatta e kıtabı bıle vardı dogru masaj teknıgıyle adam dökülmeyi durdurup saç çıkarmıstı. kafaya kan akısını hızlandırdıgı ıcın saçlar beslenıyor ama 1 saat yapmak problem cıkarabılır kan hucum edıyor çünkü masajla.
    bu e kitaba nasıl ulaşırız? şöyle heycan verici bilgileri yarım ağız aktarmayın lütfen.

konuya gelince teknik olarak zaten minoxilde saçlı bölgeye kan akışı sağlayıp saç çıkarıyor

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu e kitaba nasıl ulaşırız? şöyle heycan verici bilgileri yarım ağız aktarmayın lütfen.

konuya gelince teknik olarak zaten minoxilde saçlı bölgeye kan akışı sağlayıp saç çıkarıyor
    arkadasım 6 sene once gormustum bu konulara ılk adım atarken bıraz arastırayım bakalım bulabılecek mıyım
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon