Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bu 2 maddeyi uygulayarak saç kaybını durdurabilirsiniz..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Özellikle masaj yapmayı hayatınızın bir parçası haline getirin.

Ben tv izlerken elim hep kafamda, belli bir zaman sonra kafa alışıyor ve masaj yapmadan rahat edemez hale geliyorsunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dizi izlerken yada tv izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz zaten. O sırada elim hep kafamda.

Aralıksız 1 saat yapmıyorum zaten ama toplam 1 saati buluyor genelde. Saat filanda tutmuyorum artık gündelik bir olay oldu benim için. Yorulana kadar yapıyorum.

Sağ elle yapıyorum yorulunca sol elle. Bileklerimde ve parmaklarımda ağrı oluyor ama ben alıştım artık bağımlısı oldum diyebilirim yapmadığım zaman rahat hissetmiyorum.

Belki yarım saat masaj yeter bilemiyorum. Miracle 20 dk yap yeter demişti ama 20 dakka beni kesmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla titreşimli taraklı beurer mg21 aldım her akşam masaj yapıyorum gıdıklanıyor sürekli saçlarım
    Deriyi elinizle bükmeniz gerekiyor. Titreşim işe yaramaz maalesef.

Hocam kan gelen yere can gelir babam kalp kapakçığı değiştikten sonra kan sulandırıcı kullanıyor tepe bölgesi baya toparlamıştı illa ki testonun düşmesininde etkisi vardır ama yaş 55��

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle masaj yapmayı hayatınızın bir parçası haline getirin.

Ben tv izlerken elim hep kafamda, belli bir zaman sonra kafa alışıyor ve masaj yapmadan rahat edemez hale geliyorsunuz.
    Saçlarınız yağlanmıyor mu ? Ben ne zaman masaj yapmayı denesem saçlarım daha çok yağlandı acaba eksik yaptığım bir şey mi var?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masaj ilk başta zorlamıştı ama artık saçlarım alıştı zor dökülüyorlar )

İğnelemeyi dermastamp ile yapıyorum arkadaşlar. 1.5 ml ve 40 iğneli:

http://www.laserkozmetik.com/product...-igneli-p-2187

n11den bulabilirsiniz.

Küçük olduğu için biraz uğraştırıyor ama haftada 1 uygulayacağınız için sorun olmuyor. Ben bu aralar 2 haftada 1 yapıyorum.
    Linkteki dermastamp çok küçük kullanışsız kimseye tavsiye etmiyorum
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Miracle'ın tavsiyesiyle yaklaşık 5 ay önce başlamıştım dermastamp kullanmaya, oldukça memnunum.Yağlanma yapıyor iğneleme ve masaj ama kesinlikle saç tedavisinin olmazsa olmazları. Bir de iltihaplanmayı önlemeye çalışmak eklenebilir bence buraya.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkteki dermastamp çok küçük kullanışsız kimseye tavsiye etmiyorum
    Evet küçük bu yüzden saçların arasına iyi giriyor hocam. Saçları az olanlara daha büyükleri daha iyi gelecektir.

Alıntı denizdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarınız yağlanmıyor mu ? Ben ne zaman masaj yapmayı denesem saçlarım daha çok yağlandı acaba eksik yaptığım bir şey mi var?
    Hocam ilk başlarda çok yağlanma vardı ama sonra geçti. Saçlarımı her gün yıkıyorum onun da etkisi olabilir.

1 saat masaj abartı gelebilir, insan her gün aynı dinçte olmuyor, gezme tozmayı da eklersek her zaman yapabildiğim bir şey değil zaten ama en azından 20 dakikayı geçmeye çalışıyorum arkadaşlar.

En az 20 dakikanızı ayırın ve saçınızı titreştirerek değil sağlı sollu bükerek masaj yapın.

Haber izlerken yada dizi izlerken yaparsanız farkında olmadan bir 20 dakikanız masaja gidiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Deriyi elinizle bükmeniz gerekiyor. Titreşim işe yaramaz maalesef.
    Masaj aletini koyup sadece titreşim vermiyorum, masaj aletiyle dairesel hareketler yapıyorum, titreşimden sonra dediğinizide yapacağım

masaj aletleri genel olarak tapotman şeklinde masaj yapıyor (vuruş yapıyor)

dairesel hareketle masaj yapan alet bulursam daha iyi olacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla sanırım benim de derim çok kötü ne cell ne miracle ne bilmem ne işime yaramıyor. Miracle hoca derim çok sıkıntılı dedi sanırım doğru dediğin hiçbir losyon işe de yaramıyor sürekli geriye gidiş. İnsülin iğnesi + masaja bugünden başlıyorum ben de artık.

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon