7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 2 Kutu Cell Losyon 1 Aylık Seti Sonucları

Hybrid View

2 Kutu Cell Losyon 1 Aylık Seti Sonucları

Başlıkta Belirttigim 2 kutu cell losyon 1 ay seti kullandım.Tedavime halen devam ediyorum ve sakaklardaki gelişim için yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Yaş 27 18 yaşımdan beri dökülme var ama çok yavaştı son 2 senedir çok hızlandı.Sakaklarla ilgili çok eski foto yok arkadaşlar ilk kutu cell losyana başladıgım birinci hafta fotoraf çekmiştim.Bu arada cell losyonu ilk başta duzensiz bir şekilde gunde 1.5 ml kullandım.2. kutu cell losyonu günde bir seti günde bir cell şeklinde devam ettim.

Eski Fotolar

sag sakak eski

sol sakak eski

Yeni Fotolar

Sag Şakak yeni

Sol şakak yeni

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Fotolar

Sag Şakak yeni

Sol şakak yeni
    Hocam net şekilde gelişme olduğu belli inş dahada verim alırsınız birde dökülme devam ediyomu ? bir sorumda cell tek başına etkili olmadımı seti eklediniz ?

cell tek başına dökülmeyi durdurmadı ama saç çıkışları sagladı seti ise dökülmeyi %60-70 azalttı diyebilirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam maşallah fırça gibi saçlarınız var benim böyle saçım olsa tedaviye elimi sürmezdim.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maşallah fırça gibi saçlarınız var benim böyle saçım olsa tedaviye elimi sürmezdim.
    öyle görünüyoda şakaklardan içeriye dogru gidiyo önlem almak lazım yada ne kadarını tutabiliyosak tutmak lazım saçları 35 yaşına kadar.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seti ve cell gerçekten çok güçlü ikili sabırlı olup kullanmak gerekiyor.