25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Maskara

Threaded View

Yeni Üye

Maskara

merhabalar. yıllardır forumu takip etmekteyim ama paylaşacak, ekleyecek bir bilgi veya deneyimim olmadığı için üye olma gereği duymadım. yaşım 39 saçlarım 22/23 yaşlarımda dökülmeye başladı. yaklaşık 10 yıldır da saçımı makina ile 3 numara kendim kesmekteyim. saç dolgunlaştırıcı ürünleri araştırırken beni tatmin edecek bir ürün bulamadım. çok yapay duruyor, ıslanınca akıyor, büyük ihtimal cilde zararlı vs.. aklıma kadınların kirpik dolgunlaştırmak için kullandığı maskara geldi. kirpiklere yapışıp daha dolgun, gür gösteriyor ve koyulaştırıyor. bir maskara edindim ve uyguladım. fotoğraflar soldaki normal, sağdakiler maskara uygulanmış. gördüğüm saç dolgunlaştırıcılardan daha doğal oldu. bir kaç kişiye gözlerini kafamın dibine sokturarak baktırdım ve anlamadılar. nasıl uyguladığımı anlatayım.
    maskara fırçasıyla açık alanlara parça parça sürüyorum. heryerine badana yapar gibi sürmüyorum az az. bir diş fırçasını suyla biraz ıslatıp yukarıya doğru bütün açık alanlara yediriyorum. tabi çift ayna kullanıyorum tepeler için. sonra saç kurutma ile kurutuyorum. ardından avuç içleriyle kepekleri döker veya şampuanlar gibi bütün açık alanları ovalıyorum. böylece hem heryere eşit dağılıyor hemde o koyu yapay görüntü gidiyor. bunu yaparken eller kararıyor tabi. istediğim sonucu alınca saç spreyi sıkıp tekrar saçı kurutuyorum makina ile bu kadar. suyla kesinlikle akmıyor denedim. şampuanla ovalayınca anca çıkıyor. saç dolgunlaştırıcılar kadar zararlı olma ihtimalide yok sanırım, kadınlar gözüne kirpiğine sürüyor. tabi kafada ince kıllar, sarı tüyler olacakki yapışsın. tam parlak kafaya ne olur bilemem. saçını 3 numara tutan, benim dökülme şeklimde ve saç yoğunluğumda olan arkadaşlar memnun kalabilir. bir maskara 20 -30 tl. isteyen denesin işte..
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi s.jpg‎