Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç kapatıcı kullananlar bakabilirmi

benim ön bölge komple gidik,dermmatch ile 3 numara saç çizebilir miyiz acaba,

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=YfGZS1et3Yo buyrum hocam burda bir video var izleyin derim
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çizersin her türlü tabi full kel değilse azda olsa tüh olması gerek

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çizersin her türlü tabi full kel değilse azda olsa tüh olması gerek
    az buçuk dediğin gibi var,toppik falan bir ince hacimlendiriyo,deniyeceğim bakalım ya alıp,fiyat biraz tuzlu ama uzun vadede kullanıyoruz en azından

Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=YfGZS1et3Yo buyrum hocam burda bir video var izleyin derim
    ön çizgiyi kavisli yapsaymış daha hoş dururmuş bence ,geçerli yöntem acaba kafa derisinden kolay çıkıyor mu bu saçı seyrek olan saçına sürüyo çıkmıyor anlarızda kafa derisinden rahat çıkar gibim geliyo,deneyen arkadaşlar varmı acaba bunu ?

Yeni Üye
    Hocam Meraba ben elinizde ki dermmatch almak istiyorum mail adresinizi veya telefon numarasını yazar misiniz

Yeni Üye
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 2 hafta önce dermmatch aldım nişanım vardı böle bir ürüne ihtiyacım vardı nişanı guzel bir şekilde atlattım fakat ben bu ürünü hergun kullanamam sabh 7 bucukta işe gidiyorum zamanım yok 295 tl para verdim ve sadece 2 sefer kullandım 3 tane apilatörü var sadece birini kullandım diğer ikisi sıfır eğer almak isteyen olursa satmak istiyorum koyu kahve renginde akmıyor doğal duruyor denizde havuzda cıkmıyor denedm kutusu ve faturasyla beraber uygun bi fiyata satmak istiyorum ilgilenen olursa msj atsın
    Hocam mail adresini yazar misin acil

Yeni Üye
    coolmurat7@yandex.com bu adrese yazarsanız sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Haftasonu Luis Bien'in sprey şeklinde olan saç kapatıcı ürününü aldım. 59 TL'ye. Internette daha ucuza da var. Tepe bölgesinde açık olan yerlere hafif sıkıyorum sonra parmağımla daireler çizerek bütün kafama dağıtıyorum. Parmağınıza boya gibi bulaşıyor ama aslında boya değil fiber. Kafam artık parlamıyor, sanki saçım varmış gibi. Çok da doğal duruyor. Bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Hayatımı kurtardı diyebilirim. Yalnız abartıp da çok fazla sıkmamak lazım. Az az sıkıp kafaya yaymak gerekiyor.

Ürünün eksi yönü, elinizi kafanıza atarsanız eğer tırnağınızda, parmağınızda siyah leke kalıyor. Uygulamadan sonra saatler geçse de, ürünü az da kullanmış olsanız, kafanızı yastığa koyamıyorsunuz. Siyah leke bırakıyor. Ama sudan-terden etkilenmiyor, şampuanla yıkayınca akıp gidiyor.

Yeni Üye
    Arkadaslar bende var dermmatch ecza deposundan almistim 295 tl ye isteyen varsa gonderebilirim bir kere kullandim o da cok az kısacası sıfır ürün paketi ile duruyor biraz dusuk fiyata almak isterseniz

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon