Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
46 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç kapatıcı kullananlar bakabilirmi

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toppik nerde satılıyo acaba.eczanede satılır mı?

migrosda görmüştüm 50 tl

Yeni Üye
    Sevgili saç tozu kullanıcıları Merhaba,
    Bırakılan yorumlarda dikkatimi çeken topaklanma hususunda sizleri bilinçlendirmek isterim, öncelikle şişenin içine baktığınızda ‘’toz topak, topak görünüyor bu ürün bayat, rutubet almış’’ diyen çoktur, bilinenin aksine, bu toz taze ve kaliteli anlamına gelir, yüksek teknoloji ile üretilen kaliteli marka saç tozunun en önemli özelliği statik (mıknatıs) yükümü ‘nün yüksek düzeyde olmasıdır. peki neden saç tozuna statik (mıknatıs) yüklenir? Açıklayayım; bu toz tanecikleri saçınıza mıknatıs gibi sıkıca tutunsun ve dibe akmasın diye statik yüklenmektedir. Kalitesiz ürünler dibe akar, ancak benim kullandığım toz kaliteli (fixplant Toppik) buna rağmen akıyor topaklanma oluyor diyeniniz varsa, merak edenlere sebebini ‘de anlatayım.
    1. saç tozunu saçınıza uyguladıktan sonra tarak, fırça vs. kullanmayınız örnek vermek gerekirse, saçınıza serpiştirdiğiniz yaydığınız, saç gref’ize tutunan saç fiberlerini bir-nevi tırmık gibi tarak veya fırçayla söküp almaktasınız ve dibe çöktürmektesiniz bu yüzden fırça ve tarak kullanmak büyük bir hatadır bundan vaz geçin.
    2. fazla miktarda uygulama yapmanızdan’da kaynaklanır örneğin; 1 su bardağı alması gereken miktarın üstünde su koyarsanız taşar, saçınızın alması gereken bir ölçüsü vardır fazlası taşar ve dibe akar bu yüzden, doğru kullanım hakkında önemli tavsiyelerim olacak.
    1- saçınız kuru olacak
    2- saçınızı önce tarayın
    3- seyrek olan bölgeye şişeyi en yakın mesafeden (1-2 santimden) hafifçe serpiştirin.
    4-mutlaka saçınızın üstünde kalan saç fiber taneciklerini başınızı okşar gibi hafif ve yumuşak dokunuşlarla saçınızın içine süpürün (doğal görünmesi için bu çok önemli saçınızın üstünde toz kalıyor bu tozu tarif ettiğim şekilde yayın aksi taktirde ben buradayım diye bağırıyor)
    5-tozu uyguladıktan sonra kesinlikle saçınıza tarak veya fırça kullanmayın bu tozlar saçınızda öbek,öbek olur sırıtır.
    6-bir günden fazla kalırsa dibe çöker bu yüzden her gün yeniden kullanın veya saçınıza ilave ederek elden, gözden geçirin. Sorusu olan bana kadioglusercan@gmail.com dan ulaşabilir vaktim oldukça cevap veririm.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fixplant kullanıyorum tepeye.doğallık konusunda fena değil iş görüyor.dolgunluk konusunda da orta düzeyde.28 gr 90 tlye almıştım.

beyler saç simülasyonu yaptırmak varken böyle şeylere ne gerek var cidden?

yani böyle daha masraflı ve zahmetli olmaz mı?

Uzun süredir fixplant kullanıcısıyım ve kullandığım üründen gayet memnunum. Yaz aylarında aynı marka fixdeep diye bir ürün çıkardı özelliği suda çıkmaması olduğu için dikkatimi çekti denemek istedim. Saçımın yer yer açık olan seyrek bölgelerine uyguladığımda aldığım sonuca inanamadım. Havuza ve denize girdiğimde de herhangi bir akma durumu olmadı yazımın büyük bir kısmını kurtardı Günlük hayatta fixdeep ile fixplantı bir arada kullanıyorum ve daha dolgun bir sonuç elde ediyorum size de öneririm. Fixplant tozu tamamlayıcı bir ürün gayet başarılı.

Alıntı ıceblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir fixplant kullanıcısıyım ve kullandığım üründen gayet memnunum. Yaz aylarında aynı marka fixdeep diye bir ürün çıkardı özelliği suda çıkmaması olduğu için dikkatimi çekti denemek istedim. Saçımın yer yer açık olan seyrek bölgelerine uyguladığımda aldığım sonuca inanamadım. Havuza ve denize girdiğimde de herhangi bir akma durumu olmadı yazımın büyük bir kısmını kurtardı Günlük hayatta fixdeep ile fixplantı bir arada kullanıyorum ve daha dolgun bir sonuç elde ediyorum size de öneririm. Fixplant tozu tamamlayıcı bir ürün gayet başarılı.
    Ürün belki güzel olabilir ama bu şekilde açık açık reklam yapılması bana ürünü itici gösteriyor ayrıca ürün 15 gram rakibi dermmatch 45 gr

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ıceblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havuz ve suda çıkmıyor hmm güzel kafa. Hadi reklam yaparsın anlarım da yalan reklam yapmak nedir ya

Bu 'vest' denen kendini bilmez insanlık yoksulu her paylaşıma olumsuz karalayıcı bişey yazarak oturduğu yerden klavye şovelyeliği yapıp insanların binbir emekle yaptığı herşey hakkında ileri geri atıp tutmayı ilkesi edinmiş hele bide meydanı boş bulunca kimsede bişey demeyince ver Allahım ver herkese ayarsız terbiyesiz karalama itibarsızlaştırma çabaları ...sen kimsin kiME çalışıyorsun sen ? nasıl bir insansın sen bir açıkla bakalım forumdaki herkes bi öğrensin senin nasıl ahlaksız biri olduğunu !!! üzerine vazifeMİ senin herşeye söyleyecek karalacayacak bişeyin var öyle dimi !!! SOSYAL MEDYA SENİN GİBİ AHLAKSIZLAR YÜZÜNDEN MAHVOLMUŞ DURUMDA .İNSANLAR FİRMALAR MARKALAR HAKKINDA İLERİ GERİ KONUŞMANIN CEZASINI YEMEMİŞSİN SEN HİÇ BELLİ ONDAN BÖYLE ORTALIKTA ONA BUNA HERKESE GİYDİRİYOSUN ...KAMU DÜZENİNİ BOZMAK ,KARALAMAK İTİBARSIZLAŞMAYA ÇALIŞMAK ,KARA PROPAGANDA YAPIP MESLEKLERE SALDIRMAK 125.MADDE 5237 SAYILI KANUN CA SUÇ 3 İLA 5 YIL HAPİS CEZASI VAR .SEN NASIL BİRİSİN NEREDEYSE BÜTÜN YORUMLARINI OKUDUM.KİMİNLE DERDİN VARSA GİDİP ONUNLA ÇÖZ !!! ÇÖZEMİYORSAN MAHKEMEYE VER ADELET ÇÖZSÜN ! AHLAKSIZLIK YAPMAYI BIRAK İNSANLARLA UĞRAŞMA !!! HER YORUMUN OLUMSUZ HERŞEY HAKKINDA SENDEN İZİNMİ ALACAK İNSANLAR BİŞEY YAPARKEN NE ACAİP BİR VARLIKSIN SEN YA...

Alıntı vest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün belki güzel olabilir ama bu şekilde açık açık reklam yapılması bana ürünü itici gösteriyor ayrıca ürün 15 gram rakibi dermmatch 45 gr
    Hakkaten ya nasıl olmuş senden izin almadan reklam yapmışlar değilmi seni terbiyesiz işsiz !!! Sanane işsiz terbiyesiz ne yazıyosun herkes için olumsuz olumsuz ...?

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon