Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
46 sonuçtan 41 ile 46 arası

Konu: Saç kapatıcı kullananlar bakabilirmi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karahanl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 'vest' denen kendini bilmez insanlık yoksulu her paylaşıma olumsuz karalayıcı bişey yazarak oturduğu yerden klavye şovelyeliği yapıp insanların binbir emekle yaptığı herşey hakkında ileri geri atıp tutmayı ilkesi edinmiş hele bide meydanı boş bulunca kimsede bişey demeyince ver Allahım ver herkese ayarsız terbiyesiz karalama itibarsızlaştırma çabaları ...sen kimsin kiME çalışıyorsun sen ? nasıl bir insansın sen bir açıkla bakalım forumdaki herkes bi öğrensin senin nasıl ahlaksız biri olduğunu !!! üzerine vazifeMİ senin herşeye söyleyecek karalacayacak bişeyin var öyle dimi !!! SOSYAL MEDYA SENİN GİBİ AHLAKSIZLAR YÜZÜNDEN MAHVOLMUŞ DURUMDA .İNSANLAR FİRMALAR MARKALAR HAKKINDA İLERİ GERİ KONUŞMANIN CEZASINI YEMEMİŞSİN SEN HİÇ BELLİ ONDAN BÖYLE ORTALIKTA ONA BUNA HERKESE GİYDİRİYOSUN ...KAMU DÜZENİNİ BOZMAK ,KARALAMAK İTİBARSIZLAŞMAYA ÇALIŞMAK ,KARA PROPAGANDA YAPIP MESLEKLERE SALDIRMAK 125.MADDE 5237 SAYILI KANUN CA SUÇ 3 İLA 5 YIL HAPİS CEZASI VAR .SEN NASIL BİRİSİN NEREDEYSE BÜTÜN YORUMLARINI OKUDUM.KİMİNLE DERDİN VARSA GİDİP ONUNLA ÇÖZ !!! ÇÖZEMİYORSAN MAHKEMEYE VER ADELET ÇÖZSÜN ! AHLAKSIZLIK YAPMAYI BIRAK İNSANLARLA UĞRAŞMA !!! HER YORUMUN OLUMSUZ HERŞEY HAKKINDA SENDEN İZİNMİ ALACAK İNSANLAR BİŞEY YAPARKEN NE ACAİP BİR VARLIKSIN SEN YA...
    Ya hocam adamın meslege saldırdıgı sonucunu nasıl cıkardın pes yanı.Hukukı kurallardan bıhaber ona buna ceza kesmen de cabası.Normalde yorum yapmazdım ama bır hukukcu olarak burada böyle kendı kafasına bırının hukukı bır hukmu vermesını tasvıp edemedım ve yazdım.

Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hocam adamın meslege saldırdıgı sonucunu nasıl cıkardın pes yanı.Hukukı kurallardan bıhaber ona buna ceza kesmen de cabası.Normalde yorum yapmazdım ama bır hukukcu olarak burada böyle kendı kafasına bırının hukukı bır hukmu vermesını tasvıp edemedım ve yazdım.
    VEST denen arkadaşın yorumlarını güzelce okuyun .benim yazdıklarımı da güzel ce okuyun olurum .ezebere konuşmak yerinde olmaz .Adam kötü bir deneyim yaşamış ama onunla alakalı alakasız herkese bütün sektöre karalama politikası uyguluyor.Sosyal medya herkesin kafasına göre atıp tutacağı bir yer değil .125. madde açık okuyun .biz kimseyede ceza kesmedik .Cezayı devlet yetkilileri keser .Okumadan etmeden yazmış olmak için yazmaya gerek yok .Ahlaklı ve hakkaniyetli olmak insanlığın gereğidir .Tanımadığınız insanlar hakkında konuşmak insanların binbir emekle yaptığı işlere gelişi güzel karalama yapmak AHKLASIZLIKTIR .Konuya muhatap kişi 125.madde 5237 sayılı kanuna dayanarak dava açabilir .Çünkü sosyal medya kişi kurum markalara yapılan konuşmaların aynen yüz yüze yapılmış gibi ekran resimi ile kayıt altına almak suretiyle işlem yapar .Kaldıki aynı şekilde dava ettiğimiz şahıslar bulunmakta ...Kİmin kimle derdi varsa onunla çözmeli çözemiyorsa TC MAHKEMELERİ bunun için var gereğini yapar .Oraya buraya abuk subuk yorumlar üzeri kapalı KARA PROPAGANDA şeklinde yorumlar oldukça yakışıksızıdr .

Dün cevap yazdım herhalde gitmedi gözükmüyor bu nasıl bir anlayış her ürünü begenecegim diye bir şey varmı daha önce bu ürünü bir kere kullandım memnun kalmadım bitmeden attim topic ve dermamatcda kullandim ve bu ürünlerden memnun kaldım forum insanlarin bilgi paylaşım yeri birbirlerine tecrübelerini aktardığı yer sen yorumda beğenmedigimi söyledim diye mahkemeye gidecegini soyluyorsun ozaman git senin isteğine göre yorum yazacak degilim

Daha önce Fixplant kullandıgımı ama memnun kalmadıgımı söylemiştim bu nedenle aynı firmanın fixdeep adlı ürününe soğuk bakıyordum yine de denemeye karar verdim beklemedigim şekilde fexdeep ten memnun kaldım daha önce fexdeep in rakibi olan demmatc da kullanmıştım ilk bir hafta gözlemledigim dermmatc a göre fexdeep saç rengime daha yakın bir görüntü verdi ve suda kolay çıkmıyor şampuanlamak veya saçınız ıslakken bir şeyle silmeniz gerekiyor tabiki abartmadan sürmekte fayda var benim geçmişten kalan fut izim var ben sadece oraya sürüyorum

Yeni Üye
    Senelerdir saç seyrekliği ile uğraşan biri olarak önerim fixdeep kullanmanız olacaktır. Seyrek alana uygulama yapıldıktan sonra gözle görülür bir değişiklik oluşuyor ve sanki saçlar hiç seyrelmemiş gibi doğal görünüyor. Ben şahsen memnun kaldığım için burada da önermek istedim.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345