5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Endhairloss.eu

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post Endhairloss.eu

İnternette böyle bir youtube kanalı ile karşılaştım, bana ne kadar sahte gibi gelse de adam bence mantıklı konuşuyor, internet sitelerinde bir sürü teşekkür eden yorum görmüştüm, e-kitap satıyorlar sanırım. Sizce denemeye değer mi ?
    https://www.youtube.com/watch?v=-0_8Y-wOwPI
    (edit: Videonun dublajını yapan adam Jeff Manning diye bir adam, kendisi ses sanatçısı bana güvenilir gelmedi lakin isterseniz bir de siz inceleyin.)
    (Ses sanatçısının demosu: https://www.youtube.com/watch?v=zOfJciEOnZU)

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kitapla felan olsaydı ansiklopedi yazacak arkadaşlar var burda sahtekar bunlar paranı kaptırma değmez.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hicbise anlamadim ne anlatilmak istenior

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu tarz kitap felan kanmayin amerikan isi tam adamlar loto kitapi bile satiyo bos muhabbetler icinde faydali bilgi vardir mutlakada zaten burda internette kolaylikla bulabileceginiz bilgilerden olusuyo
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam diyor ki yediğimiz hayvansal ürünler kılcal damarları tıkıyor saçın üst kısmına kan gitmediği için androjen tahribatını engelleyen bir şey yok diyor, saçın yan ve ense kısmında konuşurken v.s. sürekli hareket eden kaslar olduğundan o bölgelere sürekli kan gidiyormuş kandaki karbondioksit de 5 alftaredüktaz'ı inhibe ederken kandaki besin ve oksijen de saçın çıkışına yardımcı oluyormuş. sırf masaj tekniğiyle kafasında saç çıkartan bir adam var tom hagerty diye saçlarının durumu çok iyi