Sayfa 1/8 123 ... SonSon
78 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dermaroller öneri ?

Dermaroller öneri ?

Dermaroller almayı düşünüyorum daha önce hiç kullanmadım hangi marka ve nerden almalıyım

ve kaçlık öneriyoruz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Markanin çok bi onemi yok.Dandik bisey olmasin yeterli.Mesela ben cosmodeepten almistim ama sanki tutulan yeri pek saglam degildi.Ölçü olarak tamamen senin insiyatifinde. Saç İçin 0.5 de ,0.75 de ,1.00 de oluyor..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Ben 540 titanyum iğne aldım 1.5 mm boyutlu. İyş dezenfekte ettikten sonra farketmez kaç iğneli olduğu mümkünse titanyum alın ama çelikte olur. En ax 1 mm alın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

nerden alıyorsunuz çin den getiren var

Ben gittigidiyor dan aldım beklemek istemedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden alıyorsunuz çin den getiren var
    ben çinden almıstım kullanıyorum hala hatta yeni bir tane sipariş verdim de gelmedi o henüz
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 540 titanyum iğne aldım 1.5 mm boyutlu. İyş dezenfekte ettikten sonra farketmez kaç iğneli olduğu mümkünse titanyum alın ama çelikte olur. En ax 1 mm alın.
    Ya üstat bende 2 hafta önce 1.5 mm 540 iğneli titanyum olandan aldım fakat kafama 2 sefer sürdüm bıraktım..Çünkü kafadi tüm saçları koparıyor... Devam etsem kafada saç bırakmazdı herhalde..540 olmuyor,saça dolanıp saçı kökten koparıyor..ıslakkende yaptım yine kopardı önüne geleni...Orjinal kutusunda bekliyor kullanmıyorum..Eski 0.5 mm 192 lik olanla devam ediyorum...Acaba bu 1.5 mm olanının 192 iğnelisini mi almak lazım..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya üstat bende 2 hafta önce 1.5 mm 540 iğneli titanyum olandan aldım fakat kafama 2 sefer sürdüm bıraktım..Çünkü kafadi tüm saçları koparıyor... Devam etsem kafada saç bırakmazdı herhalde..540 olmuyor,saça dolanıp saçı kökten koparıyor..ıslakkende yaptım yine kopardı önüne geleni...Orjinal kutusunda bekliyor kullanmıyorum..Eski 0.5 mm 192 lik olanla devam ediyorum...Acaba bu 1.5 mm olanının 192 iğnelisini mi almak lazım..
    Hocam 2sene once tedavisinde sadece dermaroller kullanan biri olarak söylüyorum: Bu dermaroller asla uzun saça gore uretilen bir sey değil. Uzundan kastim oyle enseye kadar ya da 4-5 numara bile degil. Enn fazla 3 numara kafaya uygun bazen onu bile kopardigi oluyor sürerek kullaninca. Eger saç 2 numaradan uzunsa, bastirarak kullanmayi dene. Yani boyle bolgesel bir sekilde misal ayni yere 3 kere bastirdin sonra bi adım ilerisine tekrar bastirarak bütün kafaya uygulamis olacaksin.Benim saç şu an uzun ve dedigim gibi bastır çek yontemiyle uyguluyorum, suruklemiyorum yani. Koparir atar çünkü kaç igneli olursa olsun yada milimetresi ne olursa olsun.Yani 1.5mm kopardi,daha kısa ya da daha uzunu alsam koparir mi acaba diye düşünme.Sonucta milimetrik bi değişim ne kadar farkedebilir anladin mi.Ha 1.5 luk daha derin mikro delikler açar o dogru, ama saçı koparma babında yaklasirsan, sac kopmasinin sebebi saçın uzunluğudur her zaman. Bu alet düz deri için üretilen bi alet. Sac tedavisinde de kullanabilirsiniz diyor üreten adamlar tamam eyvallah ama kastettikleri saç asla 2 numaradan uzun sac degil
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha önce de yazmistim 1 mm 200 ignelik dermarolleri uzun saclarimda sorunsuz kullanıyorum.öyle bastir çek seklinde de değil boydan boya yurutuyorum.dolanma filan olmuyor.ne uzun saçlara ne de yeni çikan aralardaki kisa saçlara hic bir zarar vermiyor.sadece ileri-geri hareket ettirilirse dolaniyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermaroller i ilk kullandigim zamanlarda acisi az oluyordu ve kanamiyordu.son günlerde daha çok aciyor ve bazi yerlerde küçük kanamalar oluyor.bunu sac derisindeki kanlanmanin artisi seklinde yorumlayabilir miyiz arkadaşlar?

Sayfa 1/8 123 ... SonSon