Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 21 yaşında saçlarm dökülüyo😣

Yeni Üye

21 yaşında saçlarm dökülüyo😣

Öncelikle merhabalar arkadaşlar aranıza henüz yeni katıldım insan sokağa çıktığında sadece dökülme sorunu kendinde var sanıyo diğer insanlarınki çok gözünüze çarpmıyo bende bi kel ben kalcam sanıyorum herneyse yaklaşık 1 yıldır saçımda hacimsizleşme farketmeye başlamıştım eskisi kadar kabarık durmuyodu tabi bunda 4/5 yıl civarı düzleştirici ve aşırı maşa kullanmanın etkisi olduğunu biliyordum ama iyice stres yapmaya başladım sonra doktora gittim demir değerimin çok düşük olduğunü söyledi 8 di galiba ve bi torba vitaminle çıktım eczaneden tabi bi de prozinc şampuan ve losyon bi ay kullandım biliyorum bu kadar kısa sürede etki etmez ama ilaçlar midemi o kadar yoruyoduki bende bırakmak zorunda kaldım daha sonrasında 5/6ay gibi bi sürede denemediğim şampuan.losyon soğan. Sarımsak.bin tane yağ. Isırgan. Karanfil.lavanta kısacası hiç bi şey bırakmadım ve aylar içerisinde saçım 3/te biri kadar kaldı şakaları açıldı ne yapacağımı bilmiyorum bu arada pekmez kullanmaya başladım (keçiboynuzu )ve demir değerim 8 den 16 ya çıkmış bu arada baba tarafının saçları iyi ama anne tarafının durumu çok feci başka bi doktora gittim o da yine vitaminler yazdı ama durumumun genetik olabileceğini söyledi saçlarım gün geçtikçe açılıyor napcamı bilmiyorum miracle losyon çok duydum ve denemek istiyorum ama yan etki yapar diye korkuyorum bu arada yaşım 21 yardımcı olursanız sevinirim bu arada fotoğraf atmak istiyorum ama nerden atıldığını bulamadım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ".......daha sonrasında 5/6ay gibi bi sürede denemediğim şampuan.losyon soğan. Sarımsak.bin tane yağ. Isırgan. Karanfil.lavanta kısacası hiç bi şey bırakmadım...."

Demşsiniz mesajınızda hangi tedavi olursa olsun zaten minimum 4-6 aya arası geri dönüşleri görmeye 8-12 ay arası sonuç almaya başlarsınız.Geçen gün bir arkadaşa yazdığım cevap;

"Şu an bu forumun ana akım tedavileri diyebileceğimiz 1-Miracle Losyon (ilk göz ağrımız) 2-Cellagance Losyon 3-Ru58841 4-Setipiprant 5-Kafein Bu yazdığım tedavi seçeneklerinden son ikisi yanetkisiz tedavi seçenekleri saç dökülme durumunuza göre bunlardan bir ya da ikisini tedavinize ekleyebilirsiniz."

Ayrıca burda tedaviye başlayacak her arkadaş bu metotdlardan birisiyle yola çıkar ve önecilikle kendisine saç drumunu belirten fotoğraf paylaştığı bir konu açar siz şimdi yukardaki konuları bir inceleyin kendinize bir konu açın ve foto paylaşın durumunuzu müzakere edelim.
    Konu Kazakcemil tarafından (26.06.2017 Saat 03:44 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Sabahtan beri fotoğraf atmaya çalışıyorum ama beceremedim lütfen yardımcı olur musunuz nasıl fotoğraf atılıyo

Alıntı Genç27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri fotoğraf atmaya çalışıyorum ama beceremedim lütfen yardımcı olur musunuz nasıl fotoğraf atılıyo
    Cihazınızdan hızlı erişime yüklüyorsunuz önce sonra hızlı erişim linkini alıp buraya kaydediyorsunuz
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Banned
    Alıntı Genç27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imgim.com sitesine girin orada resim upload tuşuna basın. Resimi seçip tamam deyin. Bir süre sonra size bir link verecek o linki buraya kopyalayıp yapıştırın.

Yeni Üye
    https://hizliresim.com/p/yukle https://hizliresim.com/p/yukle https://hizliresim.com/p/yukle https://hizliresim.com/p/yukle https://hizliresim.com/p/yukle teşekkür ederim fotoğraflar böyle çok açıklıklar oluştu üsteki saçlarla kapatma çalışıyorum ama olmuyo ayrıca sürekli yeni saç çıkışı oluyo ama onlarda pek uzamadan dökülüyo

arkadaşım hikayemiz çok benzer. benim tavsiyem mümkün olduğu kadar bu konuda bilgi sahibi olman. bilgin ne kadar çok artarsa kaygın, üzüntün o kadar azalıyor ve yapacağın işlere adam akıllı yoğunlaşabiliyorsun. siteyi keşfetmen çok büyük kazanç. konuları özellikle moderatörlerin konularını, yorumlarını tekrar tekrar oku. acele etme iyice bilgi sahibi ol, foruma danış. ondan sonra tedavini oluştur ve disiplinli bir şekilde devam et. birden her şey çok güzel olmayabilir. (zaten dökülme süreci de birden olmuyor biz fark edene kadar alt yapı hazırlanmış oluyor.) ama disiplinli olursan mutlaka başarı elde edersin. kolay gelsin.

Yeni Üye
    Yorumunuz için çok teşekkürler bende elimden geldiği kadar bilgi edinmeye çalışıyorum çünkü zaten
    Saçlarım yarısını güya dökülmesi durduracagım diye kullandığım saçma sapan ürünler kullanarak kaybettim o yüzden artık rastgele şeyler kullanmayacağım konuları takip edip bi süre sonra tedavime başlayacağım şuan sadece beslenmeme takviye gıdalar koyuyorum en yakın zamanda topikal uygulamalara geçicem umarım sizde bi an önce sonuç alırsınız tedavisinden.

Hocam senin resimler yüklenmemiş

Sayfa 1/2 12 SonSon